FORRAS

Příspěvky: 29
Registrován: 13 úno 2008 21:20

FORRAS

Příspěvekod tipclub » 05 lis 2010 07:39

mate niekto skusenosti s tymto slovenskym postrekovacom?chcem nejaky kupit(asi neseny) a tento ma zaujimavu vybavu aj cenu, sice v Polsku sa daju kupit aj lacnejsie.Neviem sa rozhodnut alebo nieco poradte, mam asi 50 ha

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Re: FORRAS

Příspěvekod OŤAS » 05 lis 2010 08:32

Nevím,neznám tuto značku, ale já osobně bych upřednostnil na tuto výměru značku AGROMEHANIKA ze Slovinska a to i díky vlastní zkušenosti. Provedení a konstrukce jako u Hardi, když začínali tak měli od nich i dost komponentů. Co se týká polských postřikovačů a je jedno jestli je to Pilmet,Jarmet a já nevím co ještě, tak katastrofa. Je zkrátka vidět že jsou vyrobené tak aby byly co nejlevnější. Mě to připadá jako kdyby to byly jednorázové postřikovače,udělat sezonu a vyhodit. Ty profily na postřikových ramenech vylisované z plechu, které sežere DAM během pár týdnů a to nemluvím a to mě taky dost šokovalo, prakticky žádný servis a když jsem sháněl jednomu pacošovi držáky trysek a trysky, tak ta cena vyšší jak u HARDI. Běžný materiál který dodává např. ARAG vychází skoro na polovinu.
Každý člověk má právo na můj názor.

Příspěvky: 29
Registrován: 13 úno 2008 21:20

Re: FORRAS

Příspěvekod tipclub » 06 lis 2010 08:09

ako vravim Polske su najlecnejsie, ale zasa az taky velky rozdiel to neni oproti Forrasu co sa robi na Slovensku.Skusim pozriet aj tych Slovincov, neviem ako su na tom s cenou

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: FORRAS

Příspěvekod bold » 06 lis 2010 09:30

Mám cca 40 ha a sehnal jsem starší Hardi nesený za 40tis. Mám ho cca 5let a další investice byla pouze jedna trubka z důvodu zmrznutí vody (vlastní blbost). Původní majitel koupil francouze a dle jeho slov by se nejradši vrátil k Hardimu. Pilmety tu mají soukromníci tak do 10ha je to opravdu hobby stroj. Pokud ti můžu radit kup radši starší proveřený než nový neprověřený.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 29
Registrován: 13 úno 2008 21:20

Re: FORRAS

Příspěvekod tipclub » 13 lis 2010 14:40

OŤAS píše:Nevím,neznám tuto značku, ale já osobně bych upřednostnil na tuto výměru značku AGROMEHANIKA ze Slovinska a to i díky vlastní zkušenosti. Provedení a konstrukce jako u Hardi, když začínali tak měli od nich i dost komponentů. Co se týká polských postřikovačů a je jedno jestli je to Pilmet,Jarmet a já nevím co ještě, tak katastrofa. Je zkrátka vidět že jsou vyrobené tak aby byly co nejlevnější. Mě to připadá jako kdyby to byly jednorázové postřikovače,udělat sezonu a vyhodit. Ty profily na postřikových ramenech vylisované z plechu, které sežere DAM během pár týdnů a to nemluvím a to mě taky dost šokovalo, prakticky žádný servis a když jsem sháněl jednomu pacošovi držáky trysek a trysky, tak ta cena vyšší jak u HARDI. Běžný materiál který dodává např. ARAG vychází skoro na polovinu.


ake su tam ceny nevies?

Zpět na Postřikovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků