Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvky: 128
Registrován: 27 čer 2013 00:11

Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod fastluk » 07 pro 2017 23:01

Ahojte akurat si chcem kupit dvojrotorove rozmetadlo na granulaty 600 litrove mi staci.ide o to ze sa neviem rozhodnut ake mam kupit.
Chcem sa opytat ci nemate skusenosti s dvojrotorovym alebo ci niekoho nepoznate co ma ?
1ci je jedno kolko lopatiek ma jeden kotuc ci 2alebo 4 ak nie je jedno potom ktory pocet lopatiek je lepsi?
2 aka znaska e lepsia ja rozmyslam a, strumyk http://www.strumyk.eu/page/rozsiewacz-dwutalerzowytytan-800/#RL B grass rol http://grassrol.pl/index.php?id_product=15&controller=product&id_lang=1
C alebo altro http://altro.agro.pl/en/machinery/
3 je asi lepsie ked je nadoba z nerezu alebo pozinkovana nie ?
4 je lepsie ked je jedna nizna v nadobe alebo ked su dve pre kazdy tanier zvlast a medzi nimi je ta pyramida

A nic ma zatial nenapada ak by nieco vedeli tak poradte.
Lebo jednokotucove mam ale chcem ho dat prec.
Dakujem

Příspěvky: 187
Registrován: 24 led 2012 20:10

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod citrusek » 08 pro 2017 07:19

Jestli chceš, aby hnojení za něco stálo, tak neber křápy z Polska a kup raději starší Amazonku nebo Bogballe. Cena bude stejná, ale kvalita rozhozu oproti polákům úplně někde jinde.

Příspěvky: 128
Registrován: 27 čer 2013 00:11

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod fastluk » 09 pro 2017 09:26

Mne to treba na 15 hektarov a teraz mam jednokotucove a to je na hovno. A chcem dvojkotucove a co som pozeral tak predavaju na bazosi ale len velke a mne take netreba

Uživatelský avatar
Příspěvky: 370
Registrován: 13 dub 2010 21:08

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod winis » 09 pro 2017 13:50

Kamarád pořídil polské a za 2 roky mu zrezlo tak jako moje bogballe za 20 let skladování venku. Pořiď si značkové starší rozmetadlo bez zbytečné elektroniky za pár desítek tisíc a budeš nadmíru spokojený.

Příspěvky: 187
Registrován: 24 led 2012 20:10

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod citrusek » 10 pro 2017 07:11

A věr tomu, že polské dvoukotoučové bude stát za hovno taky. Měl jsem Polský Jarmet, tak vím o čem mluvím. Na těch v odkazu cos dával je podle fotek stejná Italská převodovka jako byla na tom Jarmetu a ta byla po jednom roku vysypaná. Hřídele i ozubená kola byly jak blato a úplně vydřené.
Do jara jsou ještě víc než dva měsíce, tak se třeba zatím něco staršího objeví. Slušně vypadá třeba toto https://stroje.bazos.cz/inzerat/8138531 ... hnojiv.php

Příspěvky: 555
Registrován: 20 zář 2011 12:06

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod tomous » 10 pro 2017 08:10

Postřikovač,rozmetadlo um.hnojiv a secí stroj-to bych polský nechtěl. Vše ostatní na čem se netočí náhon klidně.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod bold » 10 pro 2017 10:08

mám bogballe DZ, sháním větší, DZ jsem vozil za 7211 (musel jsem dotížit předek) Kdybych sehnal větší tak to malé prodám- ale to je jen úvaha. Poláka bych nebral, v hnojivu je dost peněz a kvalita rozhozu je dost podstatná. Už jsem viděl pšenice jak vlnobití, neb rozmetadlo bylo opravdu levné :lol: :lol:
Když jsme začínali tak jsme měli takový ten jednorotorový trychtýř, ale byl to němec a rozhazoval kvalitně. Pak přišlo bogballe a u téhle značky chci zůstat.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 317
Registrován: 19 čer 2012 10:31
Bydliště: Havlíčkobrodsko

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod Martis » 10 pro 2017 18:43

Pokud o tom vážně uvažuješ, určitě bych si řádně založil faktury a všechny noty o koupi, páč je budeš potřebovat na reklamaci. Teda nevím jak to je se zárukou u Poláků, ale pokud to funguje stejně jak u nás, nedal bych si nic líbit. Jednoduše rozmetadlo nechat pěkně venku a brát ho na plný koule, ať maj servisáci co dělat...
Samí vole, ale stádo nikde ...

Příspěvky: 128
Registrován: 27 čer 2013 00:11

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod fastluk » 16 led 2018 20:16


Příspěvky: 555
Registrován: 20 zář 2011 12:06

Re: Dvojrotorove rozmetadlo z polska

Příspěvekod tomous » 16 led 2018 21:40

Jestli ti stačí velikostně a jsou k němu tabulky proč ne. Jinak se dá za stejnej peníz sehnat větší ZA-U ale je problém s tabulkama.

Zpět na Rozmetadla granulátů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků