Zkušenosti s ditta seria, nebo doporučení jiného

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Zkušenosti s ditta seria, nebo doporučení jiného

Příspěvekod Lnena » 19 zář 2010 07:38

Potřebuji mulčovač na 60-75 hp, aby zvládnul dost slušně i vysokou trávu a zároveň vyšší plošný výkon, příznivá cena, žádný střep. Rád bych mulčoval cca 30 ha, víceméně jsem se již rozhodl pro vertikální osu rotace. Nikdy jsem nemulčoval, kdo co víte, prosím poraďte, ať se zbytečně za půl roku netluču do hlavy. Dík.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Příspěvky: 104
Registrován: 01 led 2008 14:20
Bydliště: Vysočina, Jižní Morava

Re: Zkušenosti s ditta seria, nebo doporučení jiného

Příspěvekod traktor Zetor » 23 říj 2010 19:49

Lnena píše:Potřebuji mulčovač na 60-75 hp, aby zvládnul dost slušně i vysokou trávu a zároveň vyšší plošný výkon, příznivá cena, žádný střep. Rád bych mulčoval cca 30 ha, víceméně jsem se již rozhodl pro vertikální osu rotace. Nikdy jsem nemulčoval, kdo co víte, prosím poraďte, ať se zbytečně za půl roku netluču do hlavy. Dík.


Taky budu potřebovat mulčovač, tak mě zajímá proč jsi se rozhodl pro vertikální osu rotace?
Narvi tam červy, ať to grády má ...

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: Zkušenosti s ditta seria, nebo doporučení jiného

Příspěvekod Lnena » 25 říj 2010 01:33

Už ho mám doma, Ditta seria. Tak doufám, že vydrží. Jen jsem po polácích musel už dotáhnout šrouby, ale dobré je, že se dá jezdit rychleji. Proti horizontální ose možná drtí o maličko míň, maličko i řádkuje, ale v menší trávě se dá jezdit i na trojku, když je hodně hmoty, pak musí jít redukce, ale už jsem tím srovnal i rákos a malý nálet. Rozhodně je ale rychlejší a je menší spotřeba.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Uživatelský avatar
Příspěvky: 191
Registrován: 15 zář 2007 08:54
Bydliště: Dětřichov u Svitav

Re: Zkušenosti s ditta seria, nebo doporučení jiného

Příspěvekod pepís » 16 led 2011 02:42

lneňo odkud jsi nejsi náhodou z Opatovce

Zpět na Mulčovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků