Zkušenosti s Horsch Pronto

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: Zkušenosti s Horsch Pronto

Příspěvekod tonik » 21 bře 2017 20:27

Dík, mám Pronto od PEKASSu a tady na malé zemědělce serou, takže pokud něco potřebuju, tak se chytám kde se dá.
Samozřejmně je to spojeno s problémy, teď mně teče hydromotor ventilátoru a když jsem zavolal do PEKASSu tak po 4 a půl hodinách jsem se dozvěděl že sada těsnění stojí 8000 kč (16.3.) a dnes je 21.3. a žádné řešení na obzoru.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 522
Registrován: 08 led 2006 00:49
Bydliště: okolí Litovle

Re: Zkušenosti s Horsch Pronto

Příspěvekod libor » 21 bře 2017 20:37

nám to servisuje Lukrom a máme perfektního servisáka, a jedou okamžitě, máme od nich 4 horsche a další nářadí tak se starají problém je spíš s Němcama myslí si že sežraly půl světa. Mají tam hodně nedodělků a neradi slyší že to mají špatně ale nakonec to celé překopou a upraví jak to má být

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Zkušenosti s Horsch Pronto

Příspěvekod tele » 21 bře 2017 21:11

tonik píše:Dík, mám Pronto od PEKASSu a tady na malé zemědělce serou, takže pokud něco potřebuju, tak se chytám kde se dá.
Samozřejmně je to spojeno s problémy, teď mně teče hydromotor ventilátoru a když jsem zavolal do PEKASSu tak po 4 a půl hodinách jsem se dozvěděl že sada těsnění stojí 8000 kč (16.3.) a dnes je 21.3. a žádné řešení na obzoru.

Buď v klidu, tahle firma sere na všechny svoje zákazníky. Pod jaký středisko spadas?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 522
Registrován: 08 led 2006 00:49
Bydliště: okolí Litovle

Re: Zkušenosti s Horsch Pronto

Příspěvekod libor » 21 bře 2017 21:20

Třebčín nebo Kroměříž ale hlavně Třebčín

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: Zkušenosti s Horsch Pronto

Příspěvekod roman7711 » 21 bře 2017 21:57

Jo Pekass, to je dobrá firma :D Kamarád měl pujčené rozmatadlo na zkoušku a ještě než mu ho pujčili, už chtěli podepisovat smlouvu na prodej. Jsou to "agresivní prodejci". Člověk jim podá prst a oni mu utrhnou celou ruku.

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: Zkušenosti s Horsch Pronto

Příspěvekod tonik » 22 bře 2017 00:25

tele píše:
tonik píše:Dík, mám Pronto od PEKASSu a tady na malé zemědělce serou, takže pokud něco potřebuju, tak se chytám kde se dá.
Samozřejmně je to spojeno s problémy, teď mně teče hydromotor ventilátoru a když jsem zavolal do PEKASSu tak po 4 a půl hodinách jsem se dozvěděl že sada těsnění stojí 8000 kč (16.3.) a dnes je 21.3. a žádné řešení na obzoru.

Buď v klidu, tahle firma sere na všechny svoje zákazníky. Pod jaký středisko spadas?


Rakovník (Senomaty), nejvíc mně sere, že s čím se trápim 3 dny, servis by udělal za 3 hodiny. Vloni jsem řešil hydrauliku, pístnice jsou zajištěné lepidlem, takže se musí ohřát autogenem, v pojistnejch ventilech mají bejt gumičky po kterejch neni ani známka, atd.
Takže když jsem po třech dnech zjistil, jak celá hydraulika funguje, tak oprava trvala 3 hodiny.

Je to o tom, že má HORSCH v ČR 4 prodejce a ty mezi sebe nikoho nepustí a kšeft jim neuteče.

Řeším postřikovač a dostal jsem se do bodu, že jsem před týdnem chtěl oslovit jednoho prodejce jako zloděje.

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Zkušenosti s Horsch Pronto

Příspěvekod tele » 22 bře 2017 00:31

tonik píše:
tele píše:
tonik píše:Dík, mám Pronto od PEKASSu a tady na malé zemědělce serou, takže pokud něco potřebuju, tak se chytám kde se dá.
Samozřejmně je to spojeno s problémy, teď mně teče hydromotor ventilátoru a když jsem zavolal do PEKASSu tak po 4 a půl hodinách jsem se dozvěděl že sada těsnění stojí 8000 kč (16.3.) a dnes je 21.3. a žádné řešení na obzoru.

Buď v klidu, tahle firma sere na všechny svoje zákazníky. Pod jaký středisko spadas?


Rakovník (Senomaty), nejvíc mně sere, že s čím se trápim 3 dny, servis by udělal za 3 hodiny. Vloni jsem řešil hydrauliku, pístnice jsou zajištěné lepidlem, takže se musí ohřát autogenem, v pojistnejch ventilech mají bejt gumičky po kterejch neni ani známka, atd.
Takže když jsem po třech dnech zjistil, jak celá hydraulika funguje, tak oprava trvala 3 hodiny.

Je to o tom, že má HORSCH v ČR 4 prodejce a ty mezi sebe nikoho nepustí a kšeft jim neuteče.

Řeším postřikovač a dostal jsem se do bodu, že jsem před týdnem chtěl oslovit jednoho prodejce jako zloděje.

Servis ze Stagry je v pořádku. V Pekassu je to průser. Někteří zákazníci už to řeší přes Baywu.

Předchozí

Zpět na Setí obilí a řepky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků