Transportníí technika PRONAR

Uživatelský avatar
Příspěvky: 147
Registrován: 06 kvě 2007 21:00
Bydliště: ostrava Stará Bělá

Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod fortschritt » 29 led 2014 16:27

Rady, Tipy, nápady, recenze
co se plazí neuteče

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod bold » 29 led 2014 19:50

rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod tele » 29 led 2014 21:23

bold píše:rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze rady typy nápady recenze

mě tam chybí třeba kouzelný slovíčko :mrgreen:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod bold » 30 led 2014 09:04

mně tam chybí úplně všechno :shock: čtyři podstatné jména v příspěvku, masakr. Já jsem si to přeložil asi takto : "hej debilové, kdo máte nějaké zkušenosti s technikou pronar tak mně napište, ale nebudu čekat dlouho, tak všichni sem a psát"
Takže pro přispěvovatele:
pokud mám nějaký dotaz, tak použiju běžné slušné vychování
1, slušnost je pozdravit (tohle by se měl člověk naučit už v mládí- když někam vlezu, tak aspoň BÚ.)Pokud vejdu tam kde mně znají, či kde jsem pravidelným hostem stačí "zdar" či "ahoj", pokud jdu do neznámého tak používám klasický "dobrý den". Samozřejmě že internetová komunikace funguje trošku jinak ale napsat jen čtyři podstatné jména jest poněkud arogantním výstupem jednodužšího jedince. Vše se dá ovšem napravit, nikdo není neomylný.
2,když se chci zeptat tak používám slůvka jako prosím či děkuji- tohle je taky slušnost

Omlouvám se za agresivní příspěvek, ale nesnáším aroganci.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 147
Registrován: 06 kvě 2007 21:00
Bydliště: ostrava Stará Bělá

Re: Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod fortschritt » 30 led 2014 22:37

bold píše:mně tam chybí úplně všechno :shock: čtyři podstatné jména v příspěvku, masakr. Já jsem si to přeložil asi takto : "hej debilové, kdo máte nějaké zkušenosti s technikou pronar tak mně napište, ale nebudu čekat dlouho, tak všichni sem a psát"
Takže pro přispěvovatele:
pokud mám nějaký dotaz, tak použiju běžné slušné vychování
1, slušnost je pozdravit (tohle by se měl člověk naučit už v mládí- když někam vlezu, tak aspoň BÚ.)Pokud vejdu tam kde mně znají, či kde jsem pravidelným hostem stačí "zdar" či "ahoj", pokud jdu do neznámého tak používám klasický "dobrý den". Samozřejmě že internetová komunikace funguje trošku jinak ale napsat jen čtyři podstatné jména jest poněkud arogantním výstupem jednodužšího jedince. Vše se dá ovšem napravit, nikdo není neomylný.
2,když se chci zeptat tak používám slůvka jako prosím či děkuji- tohle je taky slušnost

Omlouvám se za agresivní příspěvek, ale nesnáším aroganci.


Tady je to už opravdu nezdravé. Vytvořím rubriku, ať se tady rozebírají vleky, nic nechci, jen jsem to vytvořil, Nepotřebuju o nich nic vědět. Tak když jsem podle Vás arogantní, tak nepište raději nic!! Vozte si náklad na čem chce a jak chcete. kdybych se na něco ptal, tak se zeptám. A jelikož to není žádný tip,ani rada, tak bych držel z Vaši strany ústa.
co se plazí neuteče

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod farmarpetr » 30 led 2014 22:59

Pánové musím se teda tak trochu zastat zakladatele tohoto vlákna. Jeho první příspěvek je prostě úvod vlákna ne konkrétní dotaz (podobným způsobem jsou zde založena i mnohá další vlákna). Jelikož vlákno na toto téma ve zdejší diskusi ještě není, nebo jsem ho alespoň nenalezl tak ho prostě tímto pro některé možná ne zdvořilým způsobem založil.

Jinak tohle téma mě taky docela zajímá, neboť hledám náhradu za ekonomicky neprovozavatelnou alternativu k Tatře 148 (silniční daň, povinné ručení a každoroční technická = cca 4000 Kč /měsíc aniž bych ujel jediný kilometr). Jako alternativa se mi jeví traktorový kontejnerový přívěs Pronar T185. A tam prosím o jakékoliv zkušenosti s polskou technikou Pronar.

Děkuji

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod bold » 31 led 2014 08:54

V tomto případě se omlouvám. Předpokládal jsem další vlákno typu: "chci koupit vlek, jaký je nejlepší". Stačilo napsat větičku která by vše vysvětlila. Ještě jednou se omlouvám, jsem obklopen arogancí, tudíž ji už předpokládám, pokud není jasně vysvětleno.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 207
Registrován: 29 črc 2012 20:27

Re: Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod Brano » 31 led 2014 20:03

Máme T026, nahradilo to 3x 9t, na tých sa vozilo 2*9 a 1*12 balíkov. Čo sa koníkov týka, mali sme v tom Forterru a tá s tým problémy nemala, ťahalo to aj NH TG 255, o problémoch nemôže byť ani reč :D a v jednom podniku na záhorí to ťahajú 90k traktorom a tiež nie sú výrazné problémy. Na tom ich Pronare už viezli aj malý kombajn, akurát neviem aký...Na ten nás sa vojde 30 balíkov, v senáži cca 400kg jeden. Zatiaľ spokojnosť, aj keď vlek je to jednoúčelový no. Ale zasa, po prirobení klánic by som si to vedel predstavovať aj na odvoz rozumného množstva dreva napríklad :wink:

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: Transportníí technika PRONAR

Příspěvekod tonik » 01 kvě 2020 08:49

Zdravím, máte někdo zkušenost s přívěsem PRONAT T680 případně PT612, třeba zkušenost z provozu, nebo třeba proti Wieltonu a Joskinu. Dík.

Zpět na Vleky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků