Jaký čelák na 6911 - 6945?

Příspěvky: 176
Registrován: 01 črc 2007 16:36
Bydliště: Kámen

Jaký čelák na 6911 - 6945?

Příspěvekod Zetor 4011 » 24 bře 2008 13:50

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaký čelák na 6911 nebo třeba 6945? No chtěl bych 6911 předělat na 6945, ale hlavně bych na ní chtěl čelák, ale jde mi o to, jaký? Nejraději bych nový, kvůli rámu, pod celý traktor, což staré nemaji a staré se mi, ani nelíbí! Jsou to taková těžká hovada, neforemná, všude samá hadice a odpružení to nemá a ani euro úchyt a ani vývod pro aktivní nářadí, což při dnešním zemědělství je nutnost, kvůli nářadí, které je nové a potřebuje olej, jako třeba kleště na senáž! Hlavní problém je ten rám! Sice je pěkné, že starý stojí okolo 40- 50, ale když vemu, co narvu do toho rámu pod celý traktor a vývodu, pro aktivní nářadí a dalšího rozvaděče a hadic a nějakého upínače, abych mohl používat nářadí s euro úchytem, tak se mi to nemůže vyplatit. Tak proto bych raději nový čelák, na leasing. Uvažuju o Trimě, Maileuxu a nebo Humpoleckýmu Trac Liftu. Nejraději bych, asi šel do té Trimy, protože tady mám dost dobrého prodejce (Manatech) a nakladače jsou vlastně kvalitou, jako Quicke, protože je stejný výrobce. Jen by mě zajímala cena, protože jsem slišel, že jsou Trimy levnější, než Quicke, ale o kolik? Viděl jsem třeba Maileux v akci na Z 7245 a dobrý! Jsou to, taky pěkné nakladače a vypadají opravdu dobře, ale Trima s prodejcem od Manatechu prostě žije. Je jasné, že mi záleží, na ceně a kvalitě a také na leasingu. Předem děkuji za odpověď.

Příspěvky: 176
Registrován: 01 črc 2007 16:36
Bydliště: Kámen

Re: Jaký čelák na 6911 - 6945?

Příspěvekod Zetor 4011 » 02 led 2009 22:14

jinak leasing bych chtěl na 3-4 roky a používal bych ho na balíky senáže, sena, slámy a hnůj a nakládání obilí a hlíny a občas i do lesa. Předem dík za odpověď.

Zpět na Nakladače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník