Záhumenkáři a velcí zahrádkáři

Uživatelský avatar
Příspěvky: 135
Registrován: 01 kvě 2008 20:10
Bydliště: okres Klatovy

Záhumenkáři a velcí zahrádkáři

Příspěvekod Pavel Toman » 04 kvě 2011 22:04

Kdo máte kousek toho políčka a louky na nebo za zahradou, co všechno pěstujete? Máte to pro přilepšení nebo jentak pro zábavu? Obděláváte traktůrem, nějakým samohybem nebo frézou. Podělte se o svoje zkušenosti

Uživatelský avatar
Příspěvky: 591
Registrován: 06 led 2010 21:30

Re: Záhumenkáři a velcí zahrádkáři

Příspěvekod farmářJH » 08 kvě 2011 10:10

16x30m, půlka byly vždy brambory, teď na to kašlu. Krmná řepa pro bahnice,červená pro nás, mrkev, celer, petržel pastiňák, okurky nakládačky, salátovky, saláty, mák, kopr, cibule, kedlubny normální a gigant, květák, fazole a hrách, špenát, atd... :)
jednoduše to zorám pluhem, pak to uvláčím, vezmu harku a zkypřím a udělal jsem si takovej rygolovač, kterým na projetí nahrnu pěkné vysoké záhony. Letos už jsem se na to vykašlal, nebude čas...a segra a matka stejně si udělaly klasické záhony. Se z nich asi picnu. Ona je to prostě droga.
Akorát že já letos skončil po vláčení a tak když už tam začly dámy parcelovat, přesto, že nejprve nechtěly nic pěstovat, tak už jim to nemohu předělat na záhony.
Brambory vezmu letos od kamaráda, co jich dělá asi 2 ha. Ono když bych to celé spočítal, tak těch mých 12 pytlů mě vyjde nastejno když si to budu dělat nebo když to koupím, prostě větší plocha a s někým dohromady nebo od někoho takhle vzít je pomálu lepší.
Každý pokrok jde pomalu,ale ani Řím nepostavili přes noc!

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků