Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod sandy » 19 lis 2013 22:32

Zdá se mi, že návštěvnost zde klesá, nebo Ne ? Mám takový pocit, že návštěvnost zde na tomto foru stále klesá a klesá, už to není ono, co to bývalo. Celkem mne to udivuje, je to škoda... asi jsme většina z nás zestárli a nebo spíše zlenivěli, nebo jsme traktory a nářadí prodali, nebo co sakra ? Příčin bude víc, ale jedna z nich určitě bude, že jsou lidi asi naštvaní, nebo jak to vidíte ?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod bold » 20 lis 2013 13:01

lidé se mění, předpokládám že fandové školou povinní jsou již zaměstnáni a jejich zájem jde jiným směrem.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod tele » 20 lis 2013 19:19

sandy píše:Zdá se mi, že návštěvnost zde klesá, nebo Ne ? Mám takový pocit, že návštěvnost zde na tomto foru stále klesá a klesá, už to není ono, co to bývalo. Celkem mne to udivuje, je to škoda... asi jsme většina z nás zestárli a nebo spíše zlenivěli, nebo jsme traktory a nářadí prodali, nebo co sakra ? Příčin bude víc, ale jedna z nich určitě bude, že jsou lidi asi naštvaní, nebo jak to vidíte ?

Máš pocit, že pro kvalitu fóra tu musí být každý den kvanta příspěvků a spamů? V čem konkrétně to není co bývalo?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod bold » 20 lis 2013 20:18

naštěstí zde převládá zdravý selský rozum a idiocie je vyseparována již v počátku. Nejvíce mně mrzí neochota nových návštěvníků něco hledat a rovnou zaspamují více vláken jednou otázkou na kterou již bylo odpovídáno vícekrát.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 612
Registrován: 15 led 2007 09:04
Bydliště: Opava

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod VonVagel » 20 lis 2013 20:43

Přesně tak je jednodušší to napsat znova než si to najít!!!
Když CLAAS tak jedině LEXION 595R s C516-30...

Víte o tom, že se díky svému počítači můžete přímo účastnit skutečných vědeckých výzkumů?
http://www.czechnationalteam.cz/

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod sandy » 20 lis 2013 21:30

Už není ono, co to bývalo ? - no přece to je jasné, početnost našich příspěvků, nic víc, nic míň. Návštěvnost klesla - ale to by měl říci spíše admin, ten má svoje "statistiky" Jsou tady světlé vyjímky jako např. bold a podobně, je dobře, že "drží basu".. a pořád mají co říci...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod neznalek » 20 lis 2013 21:52

Počet příspěvků ve foru možná klesá, ale určitě "kvalita a odbornost" šla řekl bych rapidně nahoru. Navíc počet příspěvků neříká nic o návštevnosti fora... hodne lidi sem přijde, počte si, najde odpovědi na sve otazky i bez toho, aby sám přispěl. Ostatně kolega Sandy je dobrým příkladem, registrace v roce 2008 a 43 příspěvků celkem ve foru....

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod tele » 20 lis 2013 22:37

bold píše:naštěstí zde převládá zdravý selský rozum a idiocie je vyseparována již v počátku. Nejvíce mně mrzí neochota nových návštěvníků něco hledat a rovnou zaspamují více vláken jednou otázkou na kterou již bylo odpovídáno vícekrát.

pod to se podepíšu :mrgreen:

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod sandy » 21 lis 2013 11:19

Pro neználka - asi máš pravdu.., co by majiteli Z 4011, s kterým vytahám a navozím dřevo, zorám zahrádku či odvezu nějaký bordel, stačí v průměru téměř 1 příspěvek měsíčně, přesto všem děkuji. Ovšem na druhou stranu bych rád věděl, kdy ty chodíš do práce a něco děláš ?, nebo si jen tady plácáš játra a hraješ si na zemědělce..., přesto ti za to plácání děkuji, alespoň držíš četnost příspěvků našeho fóra. A taky si spočítej, jestli ta křivka opadávání příspěvků se netýká i tebe..., a zase se nemusíš čertit , pro každou pí-ovinu, co sem kdo napíše,třeba jen proto, aby diskuse nestála, ..?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod neznalek » 21 lis 2013 11:43

sandy píše:Pro neználka - asi máš pravdu.., co by majiteli Z 4011, s kterým vytahám a navozím dřevo, zorám zahrádku či odvezu nějaký bordel, stačí v průměru téměř 1 příspěvek měsíčně, přesto všem děkuji. Ovšem na druhou stranu bych rád věděl, kdy ty chodíš do práce a něco děláš ?, nebo si jen tady plácáš játra a hraješ si na zemědělce..., přesto ti za to plácání děkuji, alespoň držíš četnost příspěvků našeho fóra. A taky si spočítej, jestli ta křivka opadávání příspěvků se netýká i tebe..., a zase se nemusíš čertit , pro každou pí-ovinu, co sem kdo napíše,třeba jen proto, aby diskuse nestála, ..?


Tak můj příspěvek neměl vyznít rejpavě, pouze jsem konstatoval fakta. Že se Vás to osobně dotklo není můj problém :wink: Do "práce" nechodím, zemědělství me již řadu let živí a nestěžuju si. Ostatně v podpisu mám www stránky, kde se kdokoli o mé "práci" dozví, co potřebuje 8)

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod sandy » 21 lis 2013 11:58

Ok neználku, díky..

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod tele » 21 lis 2013 18:23

sandy píše:Pro neználka - asi máš pravdu.., co by majiteli Z 4011, s kterým vytahám a navozím dřevo, zorám zahrádku či odvezu nějaký bordel, stačí v průměru téměř 1 příspěvek měsíčně, přesto všem děkuji. Ovšem na druhou stranu bych rád věděl, kdy ty chodíš do práce a něco děláš ?, nebo si jen tady plácáš játra a hraješ si na zemědělce..., přesto ti za to plácání děkuji, alespoň držíš četnost příspěvků našeho fóra. A taky si spočítej, jestli ta křivka opadávání příspěvků se netýká i tebe..., a zase se nemusíš čertit , pro každou pí-ovinu, co sem kdo napíše,třeba jen proto, aby diskuse nestála, ..?

Dojdou-li argumenty věcné, použijí se argumenty osobní, že ? Velice jsi mi svým výstupem připomenul argumentaci z dob dávno minulých, když hned vytahuješ, jestli neználek vůbec pracuje. I kdyby nepracoval, je Ti potom prd! Neználek připomenutím četností Tvých příspěvků celkem přesně trefil hřebíček na hlavičku :mrgreen: A když už tu zmiňuješ plácání, tak si přečti hlavně své příspěvky. V případě, že už nakousneš nějaké podobné téma jako toto, tak si připrav pořádně argumentaci, ať se zde veřejně neztrapňuješ a při prvním zahnání do kouta nenapadáš uživatele, kteří zde mají velice slušné renomé - např. neználek.

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod sandy » 21 lis 2013 22:05

tele - není třeba na tebe reagovat ...neb jsem svou diskusi ukončil tím, jak jsem ji ukončil - poděkováním. Ale přesto ....nemyslím si, že tím, co jsem napsat v úvodu jsem se zmýlil, ba naopak. Zkus reagovat na moje úvodní tvrzení, které jsem hodil do diskuse - a nic víc ani míň, že četnost příspěvků klesla ? A co mi tady proboha chcete vyčítat, já se zeptal všech, kdo to jak to vidí, a koukám, už si někteří a možná i známí notujete, že kdosi tady narušil tu vaši - naši stereotypčnost, nebo co vám vůbec vadilo na mém původním dotazu ? Princip byl právě v tom, jak někdo uvedl, já jsem totiž často nakouknul do tohoto fora zejména do rubriky Zetory a v poslední době prostě vidím, že mnohdy jak se říká, nic se nehýbe, a nebo jen málo, a v letech minulých, to prostě bylo o mnohem a mnohem větší četnosti, diskuse prostě poklesla ( nemyslím čtení) . Mým základním dotazem jsem přece do nikoho nerýpnul, chtěl jsem slyšet názory nás všech, co kdo v tom vidí, ale jak vidím, asi jsem jsem měl raději zeptat na hnojení... možná bych někoho uspojil..

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod tele » 21 lis 2013 22:40

sandy píše:tele - není třeba na tebe reagovat ...neb jsem svou diskusi ukončil tím, jak jsem ji ukončil - poděkováním. Ale přesto ....nemyslím si, že tím, co jsem napsat v úvodu jsem se zmýlil, ba naopak. Zkus reagovat na moje úvodní tvrzení, které jsem hodil do diskuse - a nic víc ani míň, že četnost příspěvků klesla ? A co mi tady proboha chcete vyčítat, já se zeptal všech, kdo to jak to vidí, a koukám, už si někteří a možná i známí notujete, že kdosi tady narušil tu vaši - naši stereotypčnost, nebo co vám vůbec vadilo na mém původním dotazu ? Princip byl právě v tom, jak někdo uvedl, já jsem totiž často nakouknul do tohoto fora zejména do rubriky Zetory a v poslední době prostě vidím, že mnohdy jak se říká, nic se nehýbe, a nebo jen málo, a v letech minulých, to prostě bylo o mnohem a mnohem větší četnosti, diskuse prostě poklesla ( nemyslím čtení) . Mým základním dotazem jsem přece do nikoho nerýpnul, chtěl jsem slyšet názory nás všech, co kdo v tom vidí, ale jak vidím, asi jsem jsem měl raději zeptat na hnojení... možná bych někoho uspojil..

Vidím, žes poněkud rozpolcen. Píšeš, že není třeba na můj koment reagovat a rozepíšeš se na cca 10 řádků :lol: :lol: :lol: A opět sklouzneš k argumentaci, že si tady notujeme v nějaké uzavřené komunitě. Piš si, že žádného z účastníků této diskuze blíže neznám a hodnotím je na základě jejich příspěvků na zdejším fóru stejně jako Tebe. Ovšem jejich kredit je na poněkud vyšší úrovni než ten Tvůj, neboť většina jejich příspěvků má hlavu a patu a ne jako Tvé plácnutí do vody o klesající úrovni tohoto nebojím se říci unikátního fóra o zemědělství, které prostě nemáš dostatečně podložené žádnými argumenty. Ale dosti sporů. Ohledně hnojení Ti rád zodpovím jakýkoliv dotaz 8)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod bold » 22 lis 2013 09:10

hoši netřeba se handrkovati. Každý plodí své příspěvky dle času a nálady. Rovněž jsou rozdílná témata jelikož každému jest bližšího něco jiného. Kupříkladu já, ač vyplodím množství příspěvků, tak se nepovažuji za odborníka kovaného v jakémkoliv tématu zde zmíněném. Určité téma je mně bližší a k některým se vyjadřuji spíše jako laik.
Mrzí mně jakákoliv slovní přestřelka které se učastní jedinci kterýmžto jest rozum dán, a tímto snižují svou úroveň. :shock: :lol: 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 73
Registrován: 23 dub 2012 18:23

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod bandas » 22 lis 2013 10:14

bold píše:hoši netřeba se handrkovati. Každý plodí své příspěvky dle času a nálady. Rovněž jsou rozdílná témata jelikož každému jest bližšího něco jiného. Kupříkladu já, ač vyplodím množství příspěvků, tak se nepovažuji za odborníka kovaného v jakémkoliv tématu zde zmíněném. Určité téma je mně bližší a k některým se vyjadřuji spíše jako laik.
Mrzí mně jakákoliv slovní přestřelka které se učastní jedinci kterýmžto jest rozum dán, a tímto snižují svou úroveň. :shock: :lol: 8)


konečně jeden rozumný příspěvek v této diskuzi :roll: pod který se podepisuji 8)
"Pokud se jednou ve vesmíru najde inteligentní život, pevně doufám, že to bude na Zemi."

A.C. Clarke

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod sandy » 30 lis 2013 17:36

Tak nevím, asi jsem to buď přehlédl a nebo jsem slepej a nebo dokonce navedenej, ale nějak delší postrádám řadu příspěvků i témat, zjistil jsem i že rapidně poklesl počet diskutujících a zřejmě i počet členů, zřejmě administrátor provedl archivaci či co já vím co, ale to by mi nevadilo, vadí mi, že jsem přehlédl, proč se tak stalo a nečetl jsem zdůvodnění, jak se sluší a patří na podobných forech. Budu rád, když mne někdo nasměřuje na příslušný odkaz, já mám totiž jen "hovězí průmyslovku" a nemůžu to nikde najít, díky a omlouvám se za upřímnost...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 172
Registrován: 10 pro 2006 19:52
Bydliště: Dolní Dunajovice

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod Metalica » 30 lis 2013 17:52

Na fóru jsme teď provedli řadu změn:
roztřídění témat Zetor a Zetor-dílna podle vyráběných řad.
smazání více než rok nezodpovězených otázek a témat beze smyslu.
smazání více než 3 roky neaktivních uživatelů.
Přesun některých špatně umístěných témat.

Chystáme změnu vzhledu, doufám že se bude líbit.

Co je příčinou výrazného poklesu aktivity uživatelů zde je mi zatím záhadou... více věcí se řeší v komentářích na FarmWebu, např. Annaburger Combiliner, Lemken Rubin 12 atd.atd, takže víceméně komentáře převzaly původní úlohu fóra, které bylo založeno v dobách starého FarmWebu, kde komentáře neexistovaly.

Pokud má kdokoliv z návštěvníků nějaký nápad, jak by se to tu dalo zlepšit nebo doplnit(kromě chování dobytka), není nic jednoduššího, než mě nebo Cocikovi poslat zprávu anebo napsat do Přání,stížností.

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod sandy » 30 lis 2013 18:01

Jóó´, díky, je pravdou, že změna je život, a pokud to bude k lepšímu a přehlednějšímu, tak poděkujeme dvakrát... K tomu rozdělení témat mne zmátlo, že UŘ1 začíná traktorem zrovna 4511, pochopitelně jsem se tam zpočátku jako "čtyřicítkař" vůbec nekoukal, tak nevím.., podle mne tam měly být jen 2 řady začínající a končící.., to ostatní si my do toho nacpem..

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod neznalek » 30 lis 2013 18:04

sandy píše:Tak nevím, asi jsem to buď přehlédl a nebo jsem slepej a nebo dokonce navedenej, ale nějak delší postrádám řadu příspěvků i témat, zjistil jsem i že rapidně poklesl počet diskutujících a zřejmě i počet členů, zřejmě administrátor provedl archivaci či co já vím co, ale to by mi nevadilo, vadí mi, že jsem přehlédl, proč se tak stalo a nečetl jsem zdůvodnění, jak se sluší a patří na podobných forech. Budu rád, když mne někdo nasměřuje na příslušný odkaz, já mám totiž jen "hovězí průmyslovku" a nemůžu to nikde najít, díky a omlouvám se za upřímnost...


forum proběhlo promazáním/archivací tušim dva roky nazpět... bylo o tom i řádně informováno. Pokud si po letech vzpomenete, že nějaké forum ještě existuje, je pak težko dohledávat stará témata a poukazovat fakt, že Vám ujel vlak a nevíte kam :idea: :wink:

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod sandy » 30 lis 2013 20:38

neználku, v tom případě váš nick bych měl mít tedy já, ale bohudík, já ho nemám,a přesto že jsem tady v minulosti delší dobu nepřispíval neznamená, že jsem to tady nečetl a jen tak na okraj, zkuste mi prosím nabídnou toto sdělení, proč se tak stalo, předem děkuji za rychlost a pochopení... a snad budete taky tak sdílnej..

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod farmarpetr » 01 pro 2013 00:00

Metalica píše:
Pokud má kdokoliv z návštěvníků nějaký nápad, jak by se to tu dalo zlepšit nebo doplnit(kromě chování dobytka), není nic jednoduššího, než mě nebo Cocikovi poslat zprávu anebo napsat do Přání,stížností.


Mohu se zeptat, proč zde nejsou vítána témata o chovu hospodářských zvířat? Vždyť to vždycky k zemědělství neodmyslitelně patřilo a stále doufám patří, i když vím, že je řada zemědělců co dělají jen rostlinku. Myslím, že nejsem sám kdo by uvítal rozšíření fóra o tuto sekci.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 172
Registrován: 10 pro 2006 19:52
Bydliště: Dolní Dunajovice

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod Metalica » 01 pro 2013 09:00

Protože tohle fórum,stejně jako FarmWeb, je, jak je v záhlaví napsáno, o zemědělské technice a plodinách.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Návštěvnost fora klesá ?

Příspěvekod bold » 01 pro 2013 10:13

farmarpetr píše:
Metalica píše:
Pokud má kdokoliv z návštěvníků nějaký nápad, jak by se to tu dalo zlepšit nebo doplnit(kromě chování dobytka), není nic jednoduššího, než mě nebo Cocikovi poslat zprávu anebo napsat do Přání,stížností.


Mohu se zeptat, proč zde nejsou vítána témata o chovu hospodářských zvířat? Vždyť to vždycky k zemědělství neodmyslitelně patřilo a stále doufám patří, i když vím, že je řada zemědělců co dělají jen rostlinku. Myslím, že nejsem sám kdo by uvítal rozšíření fóra o tuto sekci.


Toto se už řešilo. Zřizovatelé fóra živočišnou neřeší a řešit nechtějí, je to jejich názor a nezbývá nic jiného než ho respektovat. Máme možnost založit svůj web a věnovati se tématu dle svého svědomí. Toliko můj názor.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků