Boj s ptactvem v halách a kůlnách

Uživatelský avatar
Příspěvky: 193
Registrován: 25 led 2007 22:46
Bydliště: HK

Boj s ptactvem v halách a kůlnách

Příspěvekod jaris » 15 dub 2014 23:38

Teď takové neobvyklé téma. Chtěl bych se zeptat, jak bojujete s ptactvem v halách a kůlnách. Mám problém v hale kde skladuji obilí, že mi hnízdí na krovech a všechen trus a bordel z toho jak si staví hnízda padá dolů a je to všude. To že jím to schodím nepomůže. Přemejšlím o nějakejch plašičích, nebo atrapě dravce, ale bojím se že si časem zvyknou. Řešil jste už někdo tento problém? Máte někdo zkušenosti? Předem díky.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Boj s ptactvem v halách a kůlnách

Příspěvekod bold » 16 dub 2014 08:48

řeším podobný problém, zatím jsem udělal mezistrop z plachet (aby ten bordel padal do plachty) a taky dávám sítě tak abych vymezil prostor. Ovšem nyní mně tam dělají nálety hrdličky což už řeším tím že uchopím slavii a provedu likvidaci 1ks, pak tento prostor opustí celé hejno. Nejlépe je zabezpečit prostor tak aby tam létavci nevlétli.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Boj s ptactvem v halách a kůlnách

Příspěvekod neznalek » 16 dub 2014 18:38

bold píše:řeším podobný problém, zatím jsem udělal mezistrop z plachet (aby ten bordel padal do plachty) a taky dávám sítě tak abych vymezil prostor. Ovšem nyní mně tam dělají nálety hrdličky což už řeším tím že uchopím slavii a provedu likvidaci 1ks, pak tento prostor opustí celé hejno. Nejlépe je zabezpečit prostor tak aby tam létavci nevlétli.


nyní jsem zakoupil v dražbě poskliznovou linku bývalou. Prostor pro vlet těmhle škůdcům tam je/byl zněmožněn sítí (rašlová, jako jsou pytle od brambor) v prostoru mezi krovy a obvodovými stěnami. Asi to tam ponechám a zbytek obnovím.

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků