Pojištění- povinné ručení

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod bold » 15 srp 2014 13:30

Hledám inspiraci, páč mně ČPP nasrala (což není poprvé) tak chci tu svou flotilu někam přehlásit. Kdo nabízí slušnou cenu? Dík
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod tele » 15 srp 2014 14:45

Na tohle jsem vždy využíval makléře. Vybere pojišťovnu, pomůže s administrací, případně s likvidací.

Příspěvky: 247
Registrován: 17 pro 2009 10:50

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod vik » 15 srp 2014 15:27

jestli se mohu zeptat čím tě naštvala? já mam u čpp pojištěný traktory 2x8011 a dohromady platim cca 350kč ročně pojistily mi to jako veterány takže já jsem spokojen.a přešel jsem z kooperativy.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod Mr.Equable » 15 srp 2014 16:01

Traktory mam u české pojišťovny(platim něco kolem 1200kč za dva vozy a traktor) a jinak celá rodina máme auta u Generalli. S Generalli nemáme nikdo žádný problém.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod bold » 15 srp 2014 17:02

furt nějaké formality, minulý rok zvedli pojištění, tak jsem to nechal předělat a letos to zase zvedli o 10%. platím přes 600 za traktor a 350 za vlek. S osobákem jsem už utekl, a pokud se rychle nevzpamatují tak uteču i s celým "družstvem" páč 4x traktor 4x vlek + hon to je celkem poznat.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 44
Registrován: 18 kvě 2009 21:35

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod tomík6910 » 15 srp 2014 21:51

To si děláte srandu, zrovna včera jsem platil za traktor 1124Kč :oops: Kooperativa a to mě furt ujišťujou že mám bonusy atd. Doteď jsem to nějak neměl čas řešit, ale vidím, že budu muset.

Příspěvky: 2
Registrován: 13 led 2013 22:00

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod Marhei » 16 srp 2014 18:09

1900,-Alianz flotila
Traktor,dvě vlečky,vozík,motorka

Příspěvky: 18
Registrován: 13 led 2014 19:16

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod ValsorajL » 19 srp 2014 19:11

sice nevlastním žádný zemědělský stroj ale celkově, bavil jsem se se svým pojištovákem a říkal že nejlevnější je ČSOB, mají administrativu na dvě věci, ale pokud vám jde jen o to to mít pojištěný, prej jsou oni nejlevnější podle něj

Příspěvky: 83
Registrován: 05 led 2007 00:47

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod dvordy » 22 srp 2014 10:45

Nejlevnější ČSOB bych neřekl. Zrovna minulý týden jsem u nich řešil pojistku na auto. Přišla mi složenka na další rok na 3200,- a nějaké drobné. Mám pojištěné přední okno na 10tis, proto ta cena. Tuhle cenu od loňského roku zvedli, předtím jsem platil méně. Říkám si, auto je zase o rok starší, tak si dojdu přepočítat. No a na pobočce na mě vyplivli cenu 3900,-, tak jsem hezky poděkoval a poslal výpověď. Zkusil jsem si to spočítat na internetu, ozval se mi chlápek, že nejlevnější pojistka mi vychází od Axy na 2380,-, tak jsem to sjednal u nich.

Nehledě na to, že mi při sjednávání pojistky u ČSOB říkali, že mi prasklé přední okno nesrazí bonusy, tak mi po sjednání poslali navýšení asi o 200,- že jsem měl pojistnou událost. Mám u nich ještě jedno auto, které mi končí pojistka v listopadu, tak od nich půjdu také pryč.

Máte někdo více informací o té flotile? Našel jsem informaci, že k datu 1.1.2013 flotilové pojištění skončilo http://www.epojisteni.cz/aktuality-kone ... pojisteni/

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod Mr.Equable » 22 srp 2014 11:14

Nejlevnější pojištění, neni vždy nejlepší. Aspoň myslim. Pro mě je spíš důležitější plnění při pojistné události. Ale to je jen můj názor.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod bold » 23 srp 2014 09:49

Povinné ručení je za zákona- handrkovat se budou jiní. Klasické pojistné je zcela něco jiného, tam hledím taky na podmínky plnění, avšak jsem naplněn pesimismem neb pojišťovny se kroutí jak hadi když mají plnit pojistku :lol:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1826
Registrován: 04 úno 2009 21:07

Re: Pojištění- povinné ručení

Příspěvekod poulm » 23 srp 2014 21:49

Na flotily už v dnešní době zapomeň,pojišťovny v tom mají nějaké změny a už se nedělají.
Já osobně jsem už flotilu zrušil,neb jsem zjistil,že mi vycházela draho a v současnosti mám skoro každé vozidlo u jiné pojišťovny.
Ať jsem měl makléře jakéhokoli,tak mi žádný neuměl podlézt pojištění sjednané přes internet.
Traktor teď platím něco okolo 500kč a bývalý autovlek něco okolo 200kč a to nejsou nejlevnější pojištění.
Každý rok něco obmněji,tak jak se mi to hodí.
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků