uplatnění ve strojařské firmě

Příspěvky: 2
Registrován: 29 črc 2014 15:19

uplatnění ve strojařské firmě

Příspěvekod jan12345 » 24 čer 2015 18:39

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu (nejsem si jist, zda je to na tuto otázku úplně správné fórum, ale snad mi někdo poradí).
Rozhoduji se na kterou vysokou školu nastoupím, přemýšlím mezi ČZU (Praha) Technická fakulta obor provoz techniky nebo Mendelova univerzita (Brno) agronomická fakulta obor provoz techniky. Zajímalo by mě , pokud bych nastoupil na Mendelovu univerzitu a v budoucnu hledal zaměstnání v nějaké firmě se strojním zaměřením, zda bych nebyl problém s tím, že jsem absolventem sice oboru provoz techniky ale na Agronomické fakultě. Co se týče předmětů jsou oba obory jak v Praze tak v Brně naprosto stejné, v Praze je však tento obor zařazen pod Technickou fakultu.

Všem moc děkuji za rady

Příspěvky: 73
Registrován: 23 dub 2012 18:23

Re: uplatnění ve strojařské firmě

Příspěvekod bandas » 26 čer 2015 08:29

Ahoj. Srovnat je dost dobre nemuzu, ale mam technickou fakultu, obor Technologicke zarizeni staveb na CZU a o praci jsem zatim nikdy nouzi nemel. Co vim tak ani nikdo z naseho oboru (dokoncilo nas 8). Firmy kde vim ze nekdo zakotvil - Siemens, Pottinger, Messer, Bosch, Česká spořitelna, Alfa laval, Krone, ČEZ

Predpokladam, ze agronomicka faklta asi nebude zamerena ciste na techniku. Pokud nechces zustat v zemedelstvi ale delat mimo, moc bych ji nedoporucoval....
"Pokud se jednou ve vesmíru najde inteligentní život, pevně doufám, že to bude na Zemi."

A.C. Clarke

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků