Kontakty na opraváře

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Kontakty na opraváře

Příspěvekod miki » 12 srp 2015 17:04

Zdravíčko pánové,
rád by jsem založil téma, kde budou kontakty, doporučení a hodnocení opravářů zemědělské techniky. Určitě se Vám taky stalo, že jste hledali někoho, kdo by Vám udělal generálku motoru, opravu a seřízení vstřikovacího čerpadla, generálku převodovky, posilovače řízení atd. Myslím, že určitá sumarizace kontaktů by byla vhodná.
Díky za názory
Překovejme meče v pluhy a naopak

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod bold » 13 srp 2015 07:32

Dobrý nápad.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod tele » 13 srp 2015 13:23

bold píše:Dobrý nápad.

Nezapomeň tu nechat vizitku na sebe :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod bold » 13 srp 2015 19:14

já nejsem opravář, neb se tím neživím :lol: Sem tam něco rozeberu ....... :lol: :lol: :lol:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod Mr.Equable » 13 srp 2015 22:58

asi přidám 1. kontakt : www.jblaha.wz.cz velice šikovnej, poradí i po telefonu. Zatim sem s ním neměl problém, kdykoliv sem zavolal, pomohl, poradil, opravil.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 198
Registrován: 01 dub 2014 15:37

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod AGportal.cz » 16 srp 2015 19:23

Zdravím, tak mě napadlo, že toto je docela zajímavé téma, tak jsem se chtěl zeptat, zda by bylo pro vás zajímavé udělat na mých stránkách mapu s opraváři a třeba nějakým hodnocením, zatím jsem o tom nepřemýšlel a taky nechci krást "mikimu" nápad. zajímal by mě váš názor. Předem díky za názory.
http://www.AGportal.cz - Seznam manuálů, novinky ze zemědělství, vyhledávání a zadávání agroslužeb, jednoduchý agrobazar - vše ZDARMA a BEZ REGISTRACE

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod Mr.Equable » 16 srp 2015 20:11

Tak to je taky dobrý nápad. Bylo to v jednom, jak návody, tak i kontakt na někoho, kdo opraví, když se to podle návodu ne-D
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod miki » 17 srp 2015 07:35

AGportal.cz píše:Zdravím, tak mě napadlo, že toto je docela zajímavé téma, tak jsem se chtěl zeptat, zda by bylo pro vás zajímavé udělat na mých stránkách mapu s opraváři a třeba nějakým hodnocením, zatím jsem o tom nepřemýšlel a taky nechci krást "mikimu" nápad. zajímal by mě váš názor. Předem díky za názory.

Nejsem proti.
U té mapy by bylo možná dobré mít i filtr podle značky případně (např. Zetor, Case atd) případně opravované skupiny (vstřikovací čerpadlo, motor, převodovka atd
Překovejme meče v pluhy a naopak

Uživatelský avatar
Příspěvky: 198
Registrován: 01 dub 2014 15:37

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod AGportal.cz » 23 srp 2015 17:49

Tak jsem si myslel, že by to mohlo vypadat tak, že každý bude moct přidat nějakého opraváře (daný opravář nemusí být podnikatel, může to být i kutil, co opravuje po večerech) u každého opraváře bude diskuze - po přidání příspěvku do diskuze bude moct uživatel opraváře ohodnotit 1-5 hvězdičkami. Po pridání příspěvku opravari dorazi mail, že byl zahrnut do databaze na webu - po autorizaci (pokud bude chtit) se bude moct k přispěvku vyjádřit - autorizované příspěvky budou barevně odlišeny. Autorizovaný opravař může pak vyplnit svůj profil - rozsah svých služeb atd. - Vše opět bude bez registrace a zdarma. Vše bude zobrazeno v mapě jako ted u agroslužeb.
Nevím zda udělat nějaké rozlišení jako třeba opravy motorů, převodovek atd. popř. dle značek - zase by bylo na škodu kdyby to bylo nepřehledné...
Byl bych rád za Vaše názory.
http://www.AGportal.cz - Seznam manuálů, novinky ze zemědělství, vyhledávání a zadávání agroslužeb, jednoduchý agrobazar - vše ZDARMA a BEZ REGISTRACE

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod Mr.Equable » 23 srp 2015 19:56

Já bych rozlišil pouze podle značek. Opraváři zem.strojů jsou vesměs všestraní. Popřípadě bych specializaci napsal do poznámky.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod bold » 24 srp 2015 07:08

problémem by mohlo být zaměstnání opravářů. Spousta kluků kteří dělají ve značkovém servisu, si přivydělává doma. Pokud by se to jeho zaměstnavatel dozvěděl tak by mohl být problém. Ale jinak za mně, velmi dobrý nápad.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 198
Registrován: 01 dub 2014 15:37

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod AGportal.cz » 29 srp 2015 18:35

Zdravím tak po přečtení všech komentářů a SZ musím konstatovat, že spíše převládají asi ty negativa takže to realizovat nebudu.
Nevím zda má cenu dělat databaze autorizovaných servisů, když něco podobného je třeba na Firmy.cz a zase dělat něco co už existuje se mi nechce.
Myslíte si, že by to mělo cenu a hlavně aby to bylo ku prospěchu věci
Ještě jednou díky všem za názory :)
http://www.AGportal.cz - Seznam manuálů, novinky ze zemědělství, vyhledávání a zadávání agroslužeb, jednoduchý agrobazar - vše ZDARMA a BEZ REGISTRACE

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod bold » 30 srp 2015 09:17

No na podobném fóru funguje databáze "pomocníků v nouzi" kluci tam dali své telefoní čísla s tím co můžou nabídnout (odtah,dílnu,schopnosti) čímž vznikla síť po celé čr.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 198
Registrován: 01 dub 2014 15:37

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod AGportal.cz » 03 zář 2015 17:26

bold píše:No na podobném fóru funguje databáze "pomocníků v nouzi" kluci tam dali své telefoní čísla s tím co můžou nabídnout (odtah,dílnu,schopnosti) čímž vznikla síť po celé čr.


Tak to jsem nevedel, tím pádem je to jasné a nemá cenu to delat. Ale nejak jsem nenasel tu databazi...
http://www.AGportal.cz - Seznam manuálů, novinky ze zemědělství, vyhledávání a zadávání agroslužeb, jednoduchý agrobazar - vše ZDARMA a BEZ REGISTRACE

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kontakty na opraváře

Příspěvekod bold » 04 zář 2015 07:25

to je ale pomoc z jiného soudku. Offroad :-) takže když někde zapadneš, nebo se ti pokazí auto, neb ti upravení mastodonti někdy holt službu vypoví. Tudíž je to zaměřeno spíše na silniční provoz. Tohle byla jen nápověda a inspirace jak to funguje na podobném fóru
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků