hydraulika

Příspěvky: 40
Registrován: 16 led 2011 23:01

hydraulika

Příspěvekod sep » 26 úno 2011 18:44

dobrý den pořád mi dopumpovává hydraulika protože mi padají ramena ,vyměnil jsem čerpadlo, gumičky v tom válci pod sedačkou vyčistil jsem síto pod sedačkou a dal jsem nové síto k čerpadlu je tam novej olej a padá a padá tak nevím co stim dál . nemůžete mi někdo poradit?6945 :?:

Příspěvky: 136
Registrován: 07 bře 2010 22:48
Bydliště: Znojmo

Re: hydraulika

Příspěvekod zdeni » 26 úno 2011 18:59

sep píše:dobrý den pořád mi dopumpovává hydraulika protože mi padají ramena ,vyměnil jsem čerpadlo, gumičky v tom válci pod sedačkou vyčistil jsem síto pod sedačkou a dal jsem nové síto k čerpadlu je tam novej olej a padá a padá tak nevím co stim dál . nemůžete mi někdo poradit?6945 :?:


čerpadlem to neni budeš mít asi špatnej rozvadeč a tlakovej ventil co je na tom valci gumičky ve valci ty maš vyměněny ,
mne to taky dělalo že to pada.. :mrgreen:
když to nejde vem kladivo

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1826
Registrován: 04 úno 2009 21:07

Re: hydraulika

Příspěvekod poulm » 26 úno 2011 19:02

Pokud máš píst v hydraulice přetěsněný a těsní,tak se ti olej ztrácí jinde,nejspíš už máš vychozené šoupátko v rozvaděči, nebo ti propouští pojistný ventil, popř. máš rozladěný mechanismus regulací Zetormatic,težko říct.
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: hydraulika

Příspěvekod bold » 26 úno 2011 19:35

Jak vypadali gumičky na přechodech? spodní víko- skříň rozvodovky a skříň rozvodovky- víko hydrauliky?. I když tohle je spíš otázka tlaku. Takže jak bylo napsáno výš-problém v rozvaděči.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na UŘ I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků