Výmaz čísla motoru z TP, zetor 6718

Příspěvky: 1
Registrován: 01 říj 2013 19:18

Výmaz čísla motoru z TP, zetor 6718

Příspěvekod Radas47 » 01 říj 2013 19:30

Dobrý večer, je na mne odhlášený traktor, při evidenčce jsme zjistili, že číslo motoru nesouhlasí s číslem motoru v TP. Chci nechat číslo motoru z TP vymazat, myslíte si že půjde udělat výmaz čísla motoru z TP, i když traktor není přihlášený? A nevíte jaké všechny papíry k tomu budu potřebovat? Předem děkuji za rady

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Výmaz čísla motoru z TP, zetor 6718

Příspěvekod neznalek » 01 říj 2013 19:53

Radas47 píše:Dobrý večer, je na mne odhlášený traktor, při evidenčce jsme zjistili, že číslo motoru nesouhlasí s číslem motoru v TP. Chci nechat číslo motoru z TP vymazat, myslíte si že půjde udělat výmaz čísla motoru z TP, i když traktor není přihlášený? A nevíte jaké všechny papíry k tomu budu potřebovat? Předem děkuji za rady


tohle jsem řešil u auta, motor jsem si tedy měnil sám, ale byly s tím strašný obstrukce, tak jsem si zapujčil raznice a bylo po problému....

Příspěvky: 1109
Registrován: 14 lis 2009 15:49

Re: Výmaz čísla motoru z TP, zetor 6718

Příspěvekod slava » 01 říj 2013 20:19

nekde mozna delaji problémy ale asi jen proto aby ukazali dulezitost dnes není povinnost evidovat číslo motoru jen musi souhlasit typ motoru jaky je napsany TP při prepisu stazi jen požádat o zapis ze se číslo motoru neeviduje a když budou zvedavi proc to chcete tak rict ze ho budu generalkovat vymenym zpusobem

Příspěvky: 16
Registrován: 04 led 2013 22:35

Re: Výmaz čísla motoru z TP, zetor 6718

Příspěvekod vaca » 02 říj 2013 19:23

Ja osobne bych je prebrousil vyrazil ty co mas v technicaku a nemusis nic nikomu slozite vysvetlovat a budes mit klid i pri dalsich STK.

Příspěvky: 1109
Registrován: 14 lis 2009 15:49

Re: Výmaz čísla motoru z TP, zetor 6718

Příspěvekod slava » 02 říj 2013 20:02

ono se to rekne dost jednoduse ale tak to není protože když se zazada o vymaz cisla tak nez ho vymažou tak ho zadaji do pocitace zda to číslo nemá spojitost s trestnou cinnosti teprve po negativnim zjisteni ho vymažou a když prerazim číslo a při kontrole to nejaky vsimavy technik odhali coz neni tak slozite tak je to změna identifikačního udaje vozidla a to uz takova sranda neni

Uživatelský avatar
Příspěvky: 317
Registrován: 19 čer 2012 10:31
Bydliště: Havlíčkobrodsko

Re: Výmaz čísla motoru z TP, zetor 6718

Příspěvekod Martis » 02 říj 2013 22:48

Já když jsem měnil motor u 69tky, tak kolem toho bylo strašný lítání sem a tam a do toho ještě STK. I mě kontrolovali číslo na ouřadě a při evidenčce si prohlíželi č. motoru, jako by mě z něčeho podezřívali, opravdu to není žádná sranda :!:
Samí vole, ale stádo nikde ...

Zpět na UŘ I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník