Přední třetí bod crystal z uř.I

Uživatelský avatar
Příspěvky: 96
Registrován: 06 zář 2009 10:23

Přední třetí bod crystal z uř.I

Příspěvekod Kaschmir » 21 bře 2011 21:41

Zravím, zase mám dotaz, mám možnost koupit komplet original přední třetí bod z uř.I a chci ho dát na 8045, nemáte s tím někdo skušenost? Na šířku by měl sedět, díry se budou muset převrtat, jenom mám obavu z toho že crystal má vystouplejší čumák než uř.1
království za Crystal

Příspěvky: 247
Registrován: 17 pro 2009 10:50

Re: Přední třetí bod crystal z uř.I

Příspěvekod vik » 22 bře 2011 09:10

zdravim já ji mam na 8011 vozim stim teda jen balíky senáže a nemůžu si jí vynachválit.jen mi teda trochu propouští rozvaděč tak ji musim občas přizvedávat.A z uř I ji tam nedáš je cca o 2cm užší já to také chtěl dělat jenže jsem to spočítal a vyšlo mi levnějš koupit novou přímo na crystala.díry nepřevrtáš protože uřI má díry myslím 6 na 6 a crystal má 8 na 8 a to už v tej platly neni moc materíálu.záleží za kolik ji budeš mít.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 96
Registrován: 06 zář 2009 10:23

Re: Přední třetí bod crystal z uř.I

Příspěvekod Kaschmir » 22 bře 2011 19:26

vik píše:zdravim já ji mam na 8011 vozim stim teda jen balíky senáže a nemůžu si jí vynachválit.jen mi teda trochu propouští rozvaděč tak ji musim občas přizvedávat.A z uř I ji tam nedáš je cca o 2cm užší já to také chtěl dělat jenže jsem to spočítal a vyšlo mi levnějš koupit novou přímo na crystala.díry nepřevrtáš protože uřI má díry myslím 6 na 6 a crystal má 8 na 8 a to už v tej platly neni moc materíálu.záleží za kolik ji budeš mít.


O 3cm :) už sem se k tomu taky doměřil :) A kde si jí sehnal a na kolik tě vyšla prosim tě? Mě v agrozetu řekli že jediná možnost je, že mi jí nechaj udělat na zakázku od 70 000Kč vejš
království za Crystal

Příspěvky: 247
Registrován: 17 pro 2009 10:50

Re: Přední třetí bod crystal z uř.I

Příspěvekod vik » 22 bře 2011 21:15

hale fungl nová a přišla na cca 25tis+dph sice neni úplně jako originál,ale to mě nevadí.Hale bral jsem ji od tud http://www.snehoveradlice.cz/katalog.html
a dej si Závěs dvoupístový ZD1 ten jednopíst se mi zdálo dost slabý snad ti to pomůže v okolí si ji už koupili další když ji u mě viděli a jsou též spokojeni.když mu zavoláš a řekneš že ji potřebuješ na crystala tak on ti ji cca do 3 týdnu vyrobí nedělá totiž na sklad.no já ji taky pak někde našel za nějakých 87 tis a sem si řikal že ta hydraulika bude dražší jak traktor.A nejlepší je že na john deere sem ted kupoval originál za cca 40 holt na starý stroje už bude vše dražší a nebo čínský a polský.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 96
Registrován: 06 zář 2009 10:23

Re: Přední třetí bod crystal z uř.I

Příspěvekod Kaschmir » 26 bře 2011 12:29

vik píše:hale fungl nová a přišla na cca 25tis+dph sice neni úplně jako originál,ale to mě nevadí.Hale bral jsem ji od tud http://www.snehoveradlice.cz/katalog.html
a dej si Závěs dvoupístový ZD1 ten jednopíst se mi zdálo dost slabý snad ti to pomůže v okolí si ji už koupili další když ji u mě viděli a jsou též spokojeni.když mu zavoláš a řekneš že ji potřebuješ na crystala tak on ti ji cca do 3 týdnu vyrobí nedělá totiž na sklad.no já ji taky pak někde našel za nějakých 87 tis a sem si řikal že ta hydraulika bude dražší jak traktor.A nejlepší je že na john deere sem ted kupoval originál za cca 40 holt na starý stroje už bude vše dražší a nebo čínský a polský.


Díky moc :D
království za Crystal

Uživatelský avatar
Příspěvky: 96
Registrován: 06 zář 2009 10:23

Re: Přední třetí bod crystal z uř.I

Příspěvekod Kaschmir » 28 bře 2011 22:48

Nepřidal bys nějakou fotku? :)
království za Crystal

Příspěvky: 247
Registrován: 17 pro 2009 10:50

Re: Přední třetí bod crystal z uř.I

Příspěvekod vik » 02 dub 2011 19:44

hale pošli mi tvuj mail já ti je pak pošlu

Zpět na Všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník