Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvky: 1
Registrován: 26 lis 2011 13:39

Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod Rastas1 » 26 lis 2011 13:52

Dobrý den,
nemáte někdo osobní zkušenost s dovozem traktoru z Anglie.V poslední době se objevuje hodně inzerátů za šměšné ceny
s tím že Vám stroj přivezou.Nicméně ta cena je taková,že to spíš vypadá jako podvod viz.link..

http://www.agrobazar-1.cz/2106037-2000-zetor-9540/
http://www.i-bazar.cz/pictures/pics/200 ... 135420.jpg

cena 150 000,-Kč..

Nebo můžete někdo doporučit kde koupit zetor s předkem 7245,7745 něco takového..

Příspěvky: 9
Registrován: 22 pro 2011 21:51

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod duskof » 23 pro 2011 10:44


inzeráty tohto typu doporučujem zďaleka obchadzať. Ked si dať doviezť traktor zo zahraničia tak doporučujem Nemecko, Rakúsko. Inak tie z Anglicka to sú vraky zožraté soľou od mora do ktorých investovať je hriech . Ja navštevujem stránky bazos.cz, bazos.sk, autobazar.eu

Příspěvky: 29
Registrován: 13 úno 2008 21:20

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod tipclub » 13 úno 2012 22:52

je to jasny podvod,ja som si s nimi pisal,traktor sa neda ist pozriet, nemaju na to vraj cas a co je hlavny problem chcu peniaze dopredu a traktor vam zadara vraj dovezu....

Uživatelský avatar
Příspěvky: 591
Registrován: 06 led 2010 21:30

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod farmářJH » 14 úno 2012 15:48

ukažte mi někoho, kdo bude kupovat ojetý traktor bez prohlídky a ještě pošle peníze do ciziny.
Každý pokrok jde pomalu,ale ani Řím nepostavili přes noc!

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod bold » 14 úno 2012 19:10

i takoví se najdou :lol:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod farmarpetr » 14 úno 2012 21:46

Z Anglie jsem před 3 lety koupil bagr a jsem spokojený. Jenže to všechno probíhalo úplně jinak.

Na internetu jsem si vytipoval na anglických inzertních stránkách a stránkách prodejců asi 10 bagrů, které by přicházely v úvahu. Pak jsem zakoupil low cost zpáteční letenku do Londýna, tam si půjčil auto (kombíka ve kterém jsem i spal) a za 4dni jsem si vyhlídnuté stroje objel a řádně vyzkoušel. Podle fotek celkem slušné mašiny, v reálu už to bylo horší a do užšího výběru se dostaly 2. Trocha smlouvání, sleva cca 1000 liber a rozhodnuto. Složil jsem na místě zálohu 2000 liber a odletěl domů. Přes účet jsem doplatil z Čech zbytek a objednal dopravu kamionem. Kamiony jezdí často zpátky prázdné a tak to vyšlo docela levně. U nakládky jsem již nebyl. Kupoval jsem od většího prodejce stavebních strojů, takže jsem měl celkem důvěru, že vše klapne.

Shrnuto podtrženo.
Bagr pořizovací cena cca 600 000 Kč.
Letenka, půjčení auta a další náklady na výlet do Anglie cca 20 000 Kč
Doprava bagru kamionem do Čech 20 000 Kč.
V té době stál tady stejný bagr v podobném stavu a s podobnými mth od prodejce dotyčné značky 900 000 Kč, ale dostal bych 3 měsíce záruku :lol: . Mimochodem v Anglii jsem se dozvěděl, že ten český prodejce to vozí od nich z Anglie.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 591
Registrován: 06 led 2010 21:30

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod farmářJH » 15 úno 2012 13:12

přesně jak to píšeš. Buďto to koupíš zde,ale ono to mezitím projde ještě obvykle servisem, aspoň základním, takže záruka 3 měsíce není pro ně problém ( a ty si to za ty 3 měsíce u nás prověříš provozem :) ) nebo jet do UK a tam si to projít sám. V ČR není problémem leasing na místě, někdy je to výhoda. V UK osobně ušetříš, ale hlavně máš jistotu, že to není nějakej zmetek s NB v net-kavárně, který chce tvé peníze na svůj účet.
Každý pokrok jde pomalu,ale ani Řím nepostavili přes noc!

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod roman7711 » 04 dub 2012 20:14

Kamarád si vozí zem. techniku z Anglie,Belgie, Dánska, Německa a říkal, že nikdy nebyl problem. Teď v březnu dovezl JD 6920S AP a pohoda a to se tam na něj nebyl podívat. Asi se to musí umět, ale on už s tím má zkušenosti :)

Příspěvky: 1
Registrován: 25 kvě 2014 23:05

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod petrholasek » 25 kvě 2014 23:13

Známý kupoval traktor, dovoz z Anglie, výhodná nabídka. Ale jak se ukázalo, byl to podvod. Pozor na podvodné inzeráty a raději osobně prověřovat. Kamarád hledal z nabídky na [url]http://www.megainzerce.cz[[/url]

Příspěvky: 1
Registrován: 23 čer 2014 13:57

Re: Dovoz traktoru z Aglie,podezřelé inzeráty

Příspěvekod archivator » 23 čer 2014 14:13

Zdravím všechny,
Máte někdo zkušenost s http://www.cbury-plant.com ? Stroje pěkný, ale cenově asi mimo realitu. Pán z Anglie docela ochotně komunikuje, ale vypadá to spíše na podvod. Inzeráty má na bazosi i jinde. V popiscich strojů jsem našel nepřesnosti. Kdyby někdo věděl více, tak bude info pro všechny.

Zpět na Všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků