Přepálení pojistky sešlápnutí brzdy

Uživatelský avatar
Příspěvky: 33
Registrován: 22 čer 2012 21:25
Bydliště: Pardubický kraj-Ústí nad Orlicí- Řetová

Přepálení pojistky sešlápnutí brzdy

Příspěvekod xvirusx » 03 srp 2012 12:14

Zdravím. Co bych měl vyměnit nebo projít když sešlápnu brzdu úplně na doraz pedálu co to jde tak mě praskne vždy pojistka? když sešlápnu lehce aby svítili jen světla tak mohu šlapat kolikrát chci a nikdy nic pojistka drží. Pojistku jsem tam dal stejnou jako tam byla předtím 25tku zkoušel jsem i slabší a vždy úplně to samé lehké šlápnutí světla se rozsvítili a sešlápnutí na doraz pojistka zajiskřila a přepálila se. Světla jsem měl rozebrané nikde nic sice jsou letitá žádná koroze nikde, pak jsem přešel kabely jestli někde není volný kontakt také vše se zdálo v pořádku i ve svorkovnici všechny kabely dotažené. Kdysi mě nešly brzdové světla tak jsem pod sedačkou podotahoval ve svorkovnici všechny kabely a vše opět fungovalo. Ale teď si nevím rady přijde mi to zvláštní že při lehkém sešlápnutí světla svítí ať šlápnu třeba 100x a když jednou a na doraz tak že se pojistka přepálí.

Nesetkal se s tím někdo už a neví co s tím? :) když by bylo vadné čidlo tak by to přece se ani nerozsvítilo a prasklo rovnou ať sešlápnu málo a nebo až na doraz ne?
Zetor 4011

Příspěvky: 1109
Registrován: 14 lis 2009 15:49

Re: Přepálení pojistky sešlápnutí brzdy

Příspěvekod slava » 03 srp 2012 13:12

brzdovy spinac

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Přepálení pojistky sešlápnutí brzdy

Příspěvekod bold » 03 srp 2012 19:19

brzdový spínač :lol:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 33
Registrován: 22 čer 2012 21:25
Bydliště: Pardubický kraj-Ústí nad Orlicí- Řetová

Re: Přepálení pojistky sešlápnutí brzdy

Příspěvekod xvirusx » 03 srp 2012 19:53

Díky vám vše už plně funkční a dokonce i pojistku jsem tam nechal 15tku místo původní 25tky a vše pěkně jde tak jak má. :)

Jen se ještě zeptám, když jsem to neovzdušnil tak to vadí? co jsem to jel projet po výměně tak brzdy jdou pořád stejně dobře jako předtím pěkně do smyku když na to dupnu. Tak aby se mi náhodou pak nestalo že někde pojedu a vzduch se dostane někam jinam a šlápnu a brzdy nebudou reagovat. jde o Zetor 4011 nádobku na kapalinu mám hned nad brzdovým válcem.
Zetor 4011

Příspěvky: 1109
Registrován: 14 lis 2009 15:49

Re: Přepálení pojistky sešlápnutí brzdy

Příspěvekod slava » 03 srp 2012 20:39

pri vymene spinace neni nutno odzvdusnovat pokud se neslapne na pedal a udela se to co nejrychleji

Uživatelský avatar
Příspěvky: 33
Registrován: 22 čer 2012 21:25
Bydliště: Pardubický kraj-Ústí nad Orlicí- Řetová

Re: Přepálení pojistky sešlápnutí brzdy

Příspěvekod xvirusx » 03 srp 2012 21:21

slava píše:pri vymene spinace neni nutno odzvdusnovat pokud se neslapne na pedal a udela se to co nejrychleji


Na pedál jsem nešlapal. a vyteklo pár kapek. takže to bude snad v pohodě.
Zetor 4011

Zpět na UŘ I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků