6211

Příspěvky: 85
Registrován: 05 lis 2012 21:56

6211

Příspěvekod crazymen11 » 14 dub 2015 20:59

Zdravim mam problém dneska jsme kultivatorovali a trakzor jsel ale tak po 1 hodine se najednou zacal ubírat plyn a kuckat , tak se seslapl spojku motor se roztočil a zase na 5 min dobrota a zase znova. Delá to teplé a v tahu. Davál jsem tam ten pruhledný prutocny naftovy filt mezi sklenku a hadici. Vopčas byl zasranej tak jsem ho proplách v té cístící kapaline v mycím stolu. Tak nevim cim by to mohlo být. ALe je tam ta boch rucní pumpicka.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: 6211

Příspěvekod bold » 15 dub 2015 07:11

tím že vyšlápneš spojku tak zmenšíš zátěž, tudíž potřebuje míň paliva. Podle mně se mu nedostává paliva. něco je někde zasrané. Osobně bych vyřadil ten přidělaný filtr, nic lepšího jako sklenička se ještě nevymyslelo :lol: (Já jsem si skleničku dobastlil i před filtr na nissanu) Kontrola možného přicpání palivové nízkotlaké a středotlaké větve (sklenička, potrubí, nádrž, filtry, průtokáče) zamyšlení co se dělalo a následně se mohlo stát (kde se bere nafta, z čeho se tankuje- kanystr jest katastrofa- jestli může být v nádrži čurbes- kdy se čistila-odkalovala- a pod)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1826
Registrován: 04 úno 2009 21:07

Re: 6211

Příspěvekod poulm » 23 dub 2015 19:18

A jak jsou na tom naftové filtry? Ty se také občas mění.
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

Příspěvky: 85
Registrován: 05 lis 2012 21:56

Re: 6211

Příspěvekod crazymen11 » 04 kvě 2015 19:03

Uz jsem na to přisel. Byla proklepaná sací hadice o plech. Takže nadrz dolů a vymena hadic plus udržba na nafte.

Zpět na UŘ I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník