zetor 4011

Příspěvky: 47
Registrován: 10 srp 2013 18:24

Re: zetor 4011

Příspěvekod Supřík » 24 bře 2016 20:15

bold píše:trošku bych pustil hromy blesky že ses do toho pustil bez základních znalostí.
takže asi takto, kroužek stírací (s pružinou) se dává dolů, nad něj patří dva těsnící (černé) a nahoru chromák. Vždy značkou nahoru (buď je tam nápis TOP nebo symbol trojůhelníčku či něco podobného)
na pístech jsou šipky ty by měli jít směrem k řemenici a teď nevím jestli má ojnice na horním čepu vyvažovací nálitek, pokud ano, tak musí jít směrem doleva tzn. k čerpadlu.
Píst se nahřeje, otvor na čep se mázne motorovým olejem (i ojniční čep) a vloží se pístní čep. Akce rychlá a musí jít pěkně- žádné mlácení! pak nasadit pístní kroužky, před vložením do motoru rozhodit zámky pístních kroužků (tam co jsou dělení) po 90 stupních tak aby nebyl ani jeden spoj v místě kde je pístní čep.

Diky za radu ojnice nemají vyvažovací nálitky písty šipky nemají a kroužků tam mám pět 2stírací,jeden s takovou hranou černej asi polostírák,černej těsnící a chromák na pístu nahoře šipka není je tam akorát písmeno B naproti je datum a rovnoběžně s čepem je číslo tak jestli to má jít stím číslem k řemenici?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: zetor 4011

Příspěvekod bold » 24 bře 2016 20:45

deflektory (díry v pístu) jsou přesně na středu? pokud ne, tak střed deflektoru je střed trysky.
P.S. kde jsi kupoval tu sadu (válec píst a pod) je to čech nebo polák (výrobek ne prodejce :) )
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 47
Registrován: 10 srp 2013 18:24

Re: zetor 4011

Příspěvekod Supřík » 24 bře 2016 20:55

bold píše:deflektory (díry v pístu) jsou přesně na středu? pokud ne, tak střed deflektoru je střed trysky.
P.S. kde jsi kupoval tu sadu (válec píst a pod) je to čech nebo polák (výrobek ne prodejce :) )

Vložky jsou indický písty taky kroužky český a díry v pístu jsou na středu

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: zetor 4011

Příspěvekod bold » 25 bře 2016 08:47

No... osobně bych vzal české, ale každého věc co tam dá. Snad se v indii dělník dobře vyspal a nedělal to v pátek....
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 85
Registrován: 05 lis 2012 21:56

Re: zetor 4011

Příspěvekod crazymen11 » 05 dub 2016 18:12

Dobrý den pánové, mám dotaz potřebuji opravit vs. čerpadlo a dát do go hlavy ze 72. Jaké máte zkušenosti s AGM nebo Renovou popř. někým jiným.

Příspěvky: 47
Registrován: 10 srp 2013 18:24

Re: zetor 4011

Příspěvekod Supřík » 05 dub 2016 21:46

Zdravím můžete mi poradit mám tyto písty http://www.nekvinda-obchod.cz/produkt/3 ... tegorie=68 a potřebuju od vás poradit jestli mají být stím třímístným číslem k řemenici nebo k setrváku a když by byly obráceně co by se mohlo stát děkuji za radu

Předchozí

Zpět na UŘ I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků