Traktory Zetor - zpětná vazba

Uživatelský avatar
Příspěvky: 6
Registrován: 30 kvě 2014 10:25
Bydliště: Brno

Traktory Zetor - zpětná vazba

Příspěvekod StandaSDN » 02 čer 2014 08:57

Zdravím vás kolegové,

vás, uživatele traktorů Zetor koupených v posledních dvou - třech letech bych rád požádal o zpětnou vazbu ohledně poruchovosti:

Pokud vy sami, nebo někdo ve vašem okolí používá zmíněnou techniku a víte o konkrétních problémech, máte připomínky, nebo jednoduše cokoli co vám znepříjemňuje práci, snižuje produktivitu, nebo prostě a jednoduše štve byl bych moc rád, kdyby jste mi o tom mohli napsat a já měl možnost to s vámi rozebrat.

Jsem v Zetoru jako analytik kvality na trhu a doufám, že kromě "suchých" dat, se kterými pracuji, tu zjistím i informace které se k nám jinak nedostanou.

Předem díky. ;-)

Standa

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Traktory Zetor - zpětná vazba

Příspěvekod bold » 02 čer 2014 09:11

Za mně je to velmi dobrý nápad. Majitelé novějších zetorů, máte možnost sdělit své zkušenosti a postřehy přímo výrobci. Pokud jsem to správně pochopil tak má "domácí" výrobce zájem o názor "prostého lidu" bez tlumočení přes prodejce (kde možná dochází k překrucování údajů).
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 462
Registrován: 19 kvě 2013 07:21

Re: Traktory Zetor - zpětná vazba

Příspěvekod Rolník74 » 02 čer 2014 09:51

StandaSDN píše:Zdravím vás kolegové,

vás, uživatele traktorů Zetor koupených v posledních dvou - třech letech bych rád požádal o zpětnou vazbu ohledně poruchovosti:

Pokud vy sami, nebo někdo ve vašem okolí používá zmíněnou techniku a víte o konkrétních problémech, máte připomínky, nebo jednoduše cokoli co vám znepříjemňuje práci, snižuje produktivitu, nebo prostě a jednoduše štve byl bych moc rád, kdyby jste mi o tom mohli napsat a já měl možnost to s vámi rozebrat.

Jsem v Zetoru jako analytik kvality na trhu a doufám, že kromě "suchých" dat, se kterými pracuji, tu zjistím i informace které se k nám jinak nedostanou.

Předem díky. ;-)

Standa

Kamarád má od dubna Majora.Zapřáhnul za něj fungl novej pronar 5t a první jízda po silnici 3.třídy a vyskočil mu závěs z konzole.Prostě je tam takový divný zajištění a strašně měkej plocháč,kterej se roztánul a pustil to ven.Řeší to už od té doby jako reklamaci.Tu mu uznali,opraví mu i vytrženou hadici na olej a ohnutou konzoli,ale nechtějí zaplatit opravu vleku.Taky mu začalo téct střešním oknem.Má najetu 1mth!

Uživatelský avatar
Příspěvky: 6
Registrován: 30 kvě 2014 10:25
Bydliště: Brno

Re: Traktory Zetor - zpětná vazba

Příspěvekod StandaSDN » 02 čer 2014 10:04

Standa[/quote]
Kamarád má od dubna Majora.Zapřáhnul za něj fungl novej pronar 5t a první jízda po silnici 3.třídy a vyskočil mu závěs z konzole.Prostě je tam takový divný zajištění a strašně měkej plocháč,kterej se roztánul a pustil to ven.Řeší to už od té doby jako reklamaci.Tu mu uznali,opraví mu i vytrženou hadici na olej a ohnutou konzoli,ale nechtějí zaplatit opravu vleku.Taky mu začalo téct střešním oknem.Má najetu 1mth![/quote]

Děkuji za informaci. Co konkrétně za Zetora má? Ověřil si v uživatelské příručce, že daný závěs ( jde hlavně o zatížení na každou nápravu a na závěs)?

To těčení střešním oknem reklamoval taky? Nemáte konkrétní info kde přesně mu to zatéká?

Standa

Příspěvky: 462
Registrován: 19 kvě 2013 07:21

Re: Traktory Zetor - zpětná vazba

Příspěvekod Rolník74 » 02 čer 2014 10:23

StandaSDN píše:Standa

Kamarád má od dubna Majora.Zapřáhnul za něj fungl novej pronar 5t a první jízda po silnici 3.třídy a vyskočil mu závěs z konzole.Prostě je tam takový divný zajištění a strašně měkej plocháč,kterej se roztánul a pustil to ven.Řeší to už od té doby jako reklamaci.Tu mu uznali,opraví mu i vytrženou hadici na olej a ohnutou konzoli,ale nechtějí zaplatit opravu vleku.Taky mu začalo téct střešním oknem.Má najetu 1mth![/quote]

Děkuji za informaci. Co konkrétně za Zetora má? Ověřil si v uživatelské příručce, že daný závěs ( jde hlavně o zatížení na každou nápravu a na závěs)?

To těčení střešním oknem reklamoval taky? Nemáte konkrétní info kde přesně mu to zatéká?

Standa[/quote]
Má majora80.Major může táhnout 11t a prázdnej 5t pronar...řeší to s prodejcem-Agrico týniště,ale můžu vám dát na něho tel. a můžete se o tom pobavit.Stalo se mu to v sobotu před techagrem,tak to řešil už tam.Prodejců se mu tam než to koupil vystřídalo mraky a jeden z nich volal i mě,jestli taky nechci,že když vemem dva,tak dá větší slevu,ale když jsem mu řekl,že za svojí 7011 tahám už deset let privat roto 330 a za majora bych samozřejmě zakoupil 430,protože kamarád to tak tahá už 21let za 7745,tak mě začal tlačit do proximy,ža major je vlastně komunální traktor atd...jediný co máte dobrý je to financování od čsob na 1% při platbě 50%.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 6
Registrován: 30 kvě 2014 10:25
Bydliště: Brno

Re: Traktory Zetor - zpětná vazba

Příspěvekod StandaSDN » 02 čer 2014 11:24

Standa[/quote]
Má majora80.Major může táhnout 11t a prázdnej 5t pronar...řeší to s prodejcem-Agrico týniště,ale můžu vám dát na něho tel. a můžete se o tom pobavit.Stalo se mu to v sobotu před techagrem,tak to řešil už tam.Prodejců se mu tam než to koupil vystřídalo mraky a jeden z nich volal i mě,jestli taky nechci,že když vemem dva,tak dá větší slevu,ale když jsem mu řekl,že za svojí 7011 tahám už deset let privat roto 330 a za majora bych samozřejmě zakoupil 430,protože kamarád to tak tahá už 21let za 7745,tak mě začal tlačit do proximy,ža major je vlastně komunální traktor atd...jediný co máte dobrý je to financování od čsob na 1% při platbě 50%.[/quote]

Rozumím. Bohužel mohu řešit pouze kvalitativní stránku problému, nicméně je pro mně zajímavá informace, pokud nejste spokojeni s dealerskou sítí.

Takže dle uživatelské příručky se daný závěs jednoznačně používat může a přesto došlo k mechanickému poškození. Jestli můžete, poprosím Vás o to tel. číslo.

U toho protíkání více informací nemáte?

Standa

Zpět na Všeobecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků