Case cvx 1195

Příspěvky: 28
Registrován: 28 bře 2008 21:56
Bydliště: Dolní Lutyně

Case cvx 1195

Příspěvekod Case cvx 1195 » 11 dub 2008 20:49

Vše o tomto traktoru :!:

Příspěvky: 111
Registrován: 13 led 2007 20:38
Bydliště: Kladensko

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Lucky » 12 dub 2008 08:14

no nevim nevim , známej si ho ted koupil nebo tu slabší řadu byl věrnej už jich pár má doma 480 , a magnuma, a s tím cvxem má problémy prej mu dali slevu 30tis tak sem myslel že to je za to že kupuje u jedný značky. Když s tím chtěl jít dělat tak zjistil že ramena sou krátký a nedá se za něj nic zapřáhnout. Tak zavolali servis ať jim přivezou ramena a oni řekli že je nemaj a že dostal velkou slevu tak ať si to opraví sám. Tak sám si doma rozříznul ramena a nastavil je asi o 15cm aby za to moh aspoň něco tahat. Takže si mylim že to jsou jen šméčkaři. TAKŽE KDO SI TO CHCE KOUPIT KOUKNĚTE SE JAK JSOU DLOUHÝ RAMENA.

Příspěvky: 63
Registrován: 22 lis 2005 12:21
Bydliště: Pusté Úľany, Slovensko

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod rado » 12 dub 2008 23:56

Case cvx 1195 píše:Vše o tomto traktoru :!:

radsej ho raz vyskusat ako citat kopu nezmyslov a polopravd

Příspěvky: 10
Registrován: 21 dub 2008 18:48

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod juri.traktorista » 21 dub 2008 19:02

šecky traktory su stavane na jednotny vseobecny typ zavesu, teda aj ramena, taku kravovinu, to jsem uz dlouho necul

Uživatelský avatar
Příspěvky: 257
Registrován: 30 pro 2005 19:32
Bydliště: MladoBoleslavsko

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod vasek » 21 dub 2008 22:54

Lucky píše:no nevim nevim , známej si ho ted koupil nebo tu slabší řadu byl věrnej už jich pár má doma 480 , a magnuma, a s tím cvxem má problémy prej mu dali slevu 30tis tak sem myslel že to je za to že kupuje u jedný značky. Když s tím chtěl jít dělat tak zjistil že ramena sou krátký a nedá se za něj nic zapřáhnout. Tak zavolali servis ať jim přivezou ramena a oni řekli že je nemaj a že dostal velkou slevu tak ať si to opraví sám. Tak sám si doma rozříznul ramena a nastavil je asi o 15cm aby za to moh aspoň něco tahat. Takže si mylim že to jsou jen šméčkaři. TAKŽE KDO SI TO CHCE KOUPIT KOUKNĚTE SE JAK JSOU DLOUHÝ RAMENA.


Ono by to chtělo říct také to B, když se řekne A.Chyba není v traktoru či značce, ale v hlavách některých lidí ( určitě lze najít lepší variantu řešení). Selským rozumem, proč párat ramena a třetí bod na traktoru v záruce, když jde určitě upravit nosný trojúhelník sečky, u kterého bych se ani nedivil, že je již z minula podomácku upraven a následně nevychází pro zapřažení. Těchto traktorů jezdí ve stejné konfiguraci spoustu a problémy nejsou. Přece, když mi něco nesedí, tak je hloupost párat zadní tříboďák a nastavovat ho o 15cm, ale asi je to jednodušší než upravit protikus. To může vymyslet opravdu "borec". Kdo viděl foto, musí se chytit za hlavu. :? :shock: :( taky bych rád viděl toho, kdo to svařil, jestli se za svoji práci zaručí až nedejbože něco lupne a bude se hledat příčina. :evil:

Příspěvky: 94
Registrován: 03 bře 2008 13:04

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Honza Sedlák » 22 dub 2008 16:51

Ono by to chtělo říct také to B, když se řekne A.Chyba není v traktoru či značce, ale v hlavách některých lidí ( určitě lze najít lepší variantu řešení). Selským rozumem, proč párat ramena a třetí bod na traktoru v záruce, když jde určitě upravit nosný trojúhelník sečky, u kterého bych se ani nedivil, že je již z minula podomácku upraven a následně nevychází pro zapřažení. Těchto traktorů jezdí ve stejné konfiguraci spoustu a problémy nejsou. Přece, když mi něco nesedí, tak je hloupost párat zadní tříboďák a nastavovat ho o 15cm, ale asi je to jednodušší než upravit protikus. To může vymyslet opravdu "borec". Kdo viděl foto, musí se chytit za hlavu. :? :shock: :( taky bych rád viděl toho, kdo to svařil, jestli se za svoji práci zaručí až nedejbože něco lupne a bude se hledat příčina. :evil:[/quote]

Řezat ramena a nastavovat je navíc ještě v záruce by mě nenapadlo. A zabývat se tímto případem bude asi taky zbytečny neboť si měl zákazník poručit co přesně jak chce a když to nedostane tak ihned reklamovat ať se staví v servise na hlavu. Navíc někdo někde vždycky řekne že se sype to nebo ono a všichni jsou šméčkaři přitom pak jdeš, podíváš se do záznamů onoho traktoru a zjistíš že se tam dělala za rok akorát údržba a oprava dvou čidel.

Příspěvky: 111
Registrován: 13 led 2007 20:38
Bydliště: Kladensko

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Lucky » 22 dub 2008 20:45

tak oni to chtěli reklamovat , ale značový servis ve Strašecí který jim dodaný traktor dodal jim řekl že to nejde vyměnit v záruce když jim dali slevu 30tis, a sečka neni žádná špatná je to acordka 8m dřív s tím jezdila 16245 a majitel který s ní jezdí si chtěl zajezdit pohodlně, a sám to zavařil a vyztužil takže tam to nepraskne. No snad neni problém v tom že ten traktor má dvojmontáže?

to vasek tak si to zjisti je to přece jeden podnik ? a neni zas tak daleko od Mladý boleslavi,

Příspěvky: 127
Registrován: 29 úno 2008 14:34

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Cecka » 23 dub 2008 08:59

Můj skromnej názor je, že to dřív nebo později praskne. Ty síly sou tam jako pes, při různej rázech apod. To nemůže vydržet, i když věřim tomu, že si to zavařili a vystužili jak nejlíp tp šlo... :wink:

Příspěvky: 28
Registrován: 28 bře 2008 21:56
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Case cvx 1195 » 23 dub 2008 19:19

My ho táde máme a zatím jedna porucha kdy musel jet do servisu a to když mu tekl olej

Uživatelský avatar
Příspěvky: 257
Registrován: 30 pro 2005 19:32
Bydliště: MladoBoleslavsko

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod vasek » 23 dub 2008 22:20

Lucky píše:tak oni to chtěli reklamovat , ale značový servis ve Strašecí který jim dodaný traktor dodal jim řekl že to nejde vyměnit v záruce když jim dali slevu 30tis, a sečka neni žádná špatná je to acordka 8m dřív s tím jezdila 16245 a majitel který s ní jezdí si chtěl zajezdit pohodlně, a sám to zavařil a vyztužil takže tam to nepraskne. No snad neni problém v tom že ten traktor má dvojmontáže?

to vasek tak si to zjisti je to přece jeden podnik ? a neni zas tak daleko od Mladý boleslavi,


Probereme to skrz SZ. :wink:

Příspěvky: 3
Registrován: 28 dub 2008 21:49

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod chudy.r » 28 dub 2008 22:13

case cvx 1195 je jedinečný stroj :lol:Akorát se mi pokazila asi řídící jednotka,pořád se mi rožíná bezpečnostní kontrolka.Jestli se to někomu stalo tak napište.DÍKY. 8)

Příspěvky: 28
Registrován: 28 bře 2008 21:56
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Case cvx 1195 » 15 kvě 2008 06:15

Vlastně je to traktor určenej do dopravy protože je rychlí u nás kejduje rozmetavá hnůj vápnuje převaží balíky vozí obilí vozí hnůj podmitává!!

Příspěvky: 28
Registrován: 28 bře 2008 21:56
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Case cvx 1195 » 12 čer 2008 06:17

Ale musím moc pochválit Dušana jak se o něho stará uvnitř má koberce ale není tam v botách ale v sandalích které má jen uvnitř a ven s nima nejde takže když chce vylest tak sy da boty když zase vleze do traktoru tak si vezme ty sandele!
A opravdu ten traktor vypadá moc hezky!!

Příspěvky: 1
Registrován: 12 črc 2009 15:28

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Pato Kudora » 12 črc 2009 15:44

Ja som z liptova a majú tiež cvx konkretne z liptovskej kokavy a su s nim velmi spokojeny neboli ziadne poruchy ani zavady ide bez problemov maju ho uz 2 roky a bude mat cez 2000mth.

Příspěvky: 28
Registrován: 06 lis 2009 20:31

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Maammaam » 08 lis 2009 13:32

CVX mám třetí rok, mám dva tis. mth, měl jsem nějaké poruchy - bez poruch není nic, ale servis je umněl vyřešit.CVXa mají své typické závady, ale když děláte pořádně údržby co se tam píše, tak se jim dá předejít. Např. CVXo má špičkovou přední nápravu - dělenou, pohodlná pro jízdu, ale většina těhto traktorů už dělali
futra a čepy.My zatím ne - ale v návodu píšou že se musí pravidelně mazat spec. čepovou vazelínou, dál se na CVXech často dělají vstřikovací čerpadla, v návodě upozorňují na pravidelné odpouštění vody z palivových filtrů.Vedle v podniku v Sempře Olomouc u ž čerpadlo dělali třikrát a nápravu dvakrát, já říkám, že to nemusí být v traktoře ale v součástce mezi volantem a sedadlem...Na dopravu je ten traktor opravdu perfekt, škoda že tam nemám padesátku, doma s ním normálně ořu a vše ostatní a nemám problém.Nevíhoda je menší rejd a menší kabina - pro spolujezdce.Až budu někdy tento traktor prodávat, koupím si PUMU CVX,má odpruženou nápravu v kuse, což je i ten větší rejd a větší kabinu. jinak jsem spokojen a zatím nelituji.Takové blbosti co tam někdo psal o zkracování ramen, nemá c enu komentovat.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 612
Registrován: 15 led 2007 09:04
Bydliště: Opava

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod VonVagel » 09 lis 2009 08:37

Souhlasim s tebou, pokud jsem nekde slysel neco spatneho na CVX bylo to vzdycky naprava-coz muze byt ovlivneno i pristupem obsluhy...(tak jako vsecko)
Když CLAAS tak jedině LEXION 595R s C516-30...

Víte o tom, že se díky svému počítači můžete přímo účastnit skutečných vědeckých výzkumů?
http://www.czechnationalteam.cz/

Příspěvky: 13
Registrován: 08 črc 2007 22:44
Bydliště: Skrýšov 52

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod alfonskuba » 18 led 2010 16:35

Mam CVX tři roky najeto 4600Mth naprosto bez problémů. Tahám převážně postřikovač ale začel jsem smykovat a diskovat , práškovat a mam za to pottinger FARO 8000. ve všem naprosto bez problémů. Přední náprava chce své ale to každý traktor a pokud to nedostane odvděčí se po svém. Skracování ramen myslím že nepotřebuje ani komentovat - nemám slov.

Příspěvky: 28
Registrován: 06 lis 2009 20:31

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Maammaam » 22 úno 2010 23:59

Ahoj kluci,
znovu opakuji , s CVX jsem hodně spokojenej, mám ho už čtvrtý rok, dnes už nápravy předělávají na nové hřídele a futra, jako nový koupím už to samé , ale PUMU CVX, která má nápravu jeden kus, ale cvx převodovku jedině zas. Tím směrem jde vývoj a ta převodovka má smysl pro práci na poli a na silnici. Chtěl jsem původně koupit JD 7810 atd a další, ale dnes vidím, že než bych po čase opravoval tisíc koleček za moc peněz v převodovce, je vyměna ,,hydromotoru - mnohem levnější a funkčnost je lepší. Na povershift už se nevrátím,a zpět nejdu.
Koutva

Uživatelský avatar
Příspěvky: 522
Registrován: 08 led 2006 00:49
Bydliště: okolí Litovle

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod libor » 25 úno 2010 21:44

jen tak mimo debatu už jsem si toho všiml hodněkrát . Všichni píšete kolik máte najeto Motohodin ale CVX PUMA MAGNUM počitají provozní hodiny.všiměte si že každých 6 minut připočítá jednu desetinu a je jedno na jaké otáčky.

Příspěvky: 25
Registrován: 10 led 2008 11:00

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod ErroRiq » 10 kvě 2010 21:53

zdravim..zaujimalo by ma ci je na case cvx pocut pri zmene prevodoveho pomeru v prevodovke ako sa menia rozsahy..myslim ze su tam 4..teraz nemam na mysli tie 3 rozsahy resp. tempomaty co je mozne nastavovat v kabine..dakujem za odpoved

Příspěvky: 28
Registrován: 06 lis 2009 20:31

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Maammaam » 26 kvě 2010 23:22

Jsou tam 4 kvalty a změny jsou někdy slyšet jak rany kladivem. Ze začatku jsem nevěděl která bije, ale teď už vím, že to není problém. Byl jsem ve fabrice ve Štajeru a podle výrbců je to normální. V Pumně CVX je to taky.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 612
Registrován: 15 led 2007 09:04
Bydliště: Opava

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod VonVagel » 27 kvě 2010 07:08

Nevim jak u noveho CVX ale obecne u tehle prevodovek nejsou synchrony, jen zubove spojky tzn. proto takove rany...
Když CLAAS tak jedině LEXION 595R s C516-30...

Víte o tom, že se díky svému počítači můžete přímo účastnit skutečných vědeckých výzkumů?
http://www.czechnationalteam.cz/

Příspěvky: 28
Registrován: 06 lis 2009 20:31

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod Maammaam » 02 čer 2010 23:06

Dnes vím, že ty rány dělají přechody mezi kvaltama, ale přes olej to nejde cítit, takže rána slyšet je , ale cukání nikoliv. Do převodovky nemusím lézt, měnil jsem dvě baterky, protože odešly přes zimu, když traktor nejezdí a počítač je pod napětím. dDnes dám přes zimu jednou za měsíc nabíječku a nemám problém.

Příspěvky: 115
Registrován: 26 lis 2011 11:58

Re: Case cvx 1195

Příspěvekod CaseMXU » 02 lis 2013 14:25

Dobrý den mohl by mi někdo prosím vysvětlit co to znamená když mi na přístrojovce oranžově bliká kontrolka, tedy nápis,, AUX 4,, ? :idea:

Zpět na CASE IH a STEYR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník