JD 6R

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 24 úno 2016 08:12

tele píše:
roman7711 píše:Pokud vím, tak při koupi nového traktoru jde dát do výbavy příprava taková, že se potom koupí jen klobouk a zaplatí aktivace, ale na 100% si nejsem jistý.

Teď to řeším na 7270R - klobouk, klíč, kabeláž bratru 6 tis euro.

Děkuji, alespoň jsem o něco chytřejší. K čemu je ta kabeláž u 7270R?

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: JD 6R

Příspěvekod tele » 24 úno 2016 19:43

roman7711 píše:
tele píše:
roman7711 píše:Pokud vím, tak při koupi nového traktoru jde dát do výbavy příprava taková, že se potom koupí jen klobouk a zaplatí aktivace, ale na 100% si nejsem jistý.

Teď to řeším na 7270R - klobouk, klíč, kabeláž bratru 6 tis euro.

Děkuji, alespoň jsem o něco chytřejší. K čemu je ta kabeláž u 7270R?

Je to součást balíčku. Až servis nainstaluje, dám vědět.

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 24 úno 2016 20:18

Děkuji. Kdo Vám dělá servis?

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: JD 6R

Příspěvekod tele » 24 úno 2016 20:29

Hatan

Příspěvky: 34
Registrován: 23 bře 2013 20:39

Re: JD 6R

Příspěvekod samuel » 24 úno 2016 21:22

Budúci týždeň budem riešiť tú navigáciu potom dám vedieť presne. Ak to bude 6000 Eur tak to je dosť. Je to super to je pravda ale 6000ečok je 6000ečok. Teraz mám od claasu prenosnú a som spokojný len to prenášanie z jedného do druhého ale za 6000 to asi budem robiť rád. Len ma trochu štve že neviem na nej nastaviť navigovanie každý druhý krát napr pri diskovaní.( 1-3-5-7-9... )

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: JD 6R

Příspěvekod neznalek » 24 úno 2016 23:48

tele píše:Hatan


jaká je spokojenost se servisem u p.Hatana? Já tam jezdim jen pro sítovinu a oleje, případně očíhnout bazar....servis beru z Dobřan nebo Toužimi

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: JD 6R

Příspěvekod tele » 25 úno 2016 17:25

neznalek píše:
tele píše:Hatan


jaká je spokojenost se servisem u p.Hatana? Já tam jezdim jen pro sítovinu a oleje, případně očíhnout bazar....servis beru z Dobřan nebo Toužimi

Zkušenosti zatím dobré, ale neřešilo se nic zásadního.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: JD 6R

Příspěvekod neznalek » 06 bře 2016 19:05

Pár lidí se mne dotazovalo ohledně závady mé 6150 R, v soukromých zprávách nebo v jiném vlákně. Traktor jsem domu dovezl v pátek odpoledne. Celkem byl pryč 18 dní ( nežádal jsem žádnou prioritu, dvůr doma obsloužím se 70-kou a na pole se nemůžu dostat ani teď, kvůli počasí). Chtěl bych poděkovat servisu za přístup a výbornou komunikaci během opravy.

K věci, traktor má natočeno 2355 hodin, začátkem února začal docela dost unikat olej odkudsi pod kabinou a stékal po bloku převodovky ( v podlaze kabiny není žádné "okénko"). Jelikož tam absolutně není vidět, musel traktor rovnou na servis a dílnu. Podle serv. protokolu musela dolů kabina, zadní kola, výfuk, vedení brzd, ,kabeláž, řídící jednotka a převodovka samotná. Měnilo se těsnění mezi modulem DIRECT DRIVE a směrovým ustrojím. Nutno dodat, že tohle kompletně kryla přestavba v režii výrobce.

Dále, jsem si nechal ve vlastní režii zkalibrovat zadní TBZ, aktivovat 4x pracovní světla na přední rámu kabiny ( půjdou tam LED), doplnit klimatizaci, zpětný zrcátko, a přetěsnit hydraulické čerpadlo, podotahovat spoje a přetěsnit hydr. vedení k čelnímu nakladači + vyměnit dvě hadice (vše je to vedené pod kabinou, takže když byla dole, bylo to ideální, doma bych to neudělal, není tam přístup). Takže traktor je zpět v kondici a stejně jako já bude čekat a nějaké slušné počasí, aby se mohlo začít něco dělat.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: JD 6R

Příspěvekod neznalek » 17 říj 2016 11:25

Tak, po delší odmlce zas malé shrnutí. Traktor má k dnešku najeto 3150 hodin. Spotřeba se pořád pohybuje v průměru kolem 11 l/hod. Regenerace filtru probíhá zatím stále v provozním režimu, servisní zatím nebyla potřeba. Ve 3000 hodinách kromě velké údržby proběhlo také seřízení ventilů motoru (traktor jel na dílnu do Toužimi). Při údržbě byl zjištěn prasklý vlnovec výfuku za turbodmychadlem a prasklé sváry na spodním držáku potrubí - výměna v rámci přestavby se spoluúčastí - nový vlnovec již nemá pevný držák, kolem kterého by to praskalo a je nasazený "obráceně". Také dojde k výměně snímače polohy TBZ - v nezatíženém stavu dost zlobí. Jinak traktor funguje jak má a přetrvává naprostá spokojenost jak s ním, tak se servisem.

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: JD 6R

Příspěvekod tonik » 18 úno 2017 12:38

Zdravím, nemáte zkušenost s aktivním uhlíkovým filtrem na 6125r

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: JD 6R

Příspěvekod tele » 18 úno 2017 18:28

tonik píše:Zdravím, nemáte zkušenost s aktivním uhlíkovým filtrem na 6125r

Máme v 7270R. Co potřebuješ vědět?

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: JD 6R

Příspěvekod tonik » 18 úno 2017 18:55

Co tam používáte za značku a typ? Origo JD stjí sada okolo 10 000kč do RP 06-18 jsem dával tak za 3000kč
Traktor chci zapřáhnou do postřikovače.

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: JD 6R

Příspěvekod tele » 18 úno 2017 22:19

tonik píše:Co tam používáte za značku a typ? Origo JD stjí sada okolo 10 000kč do RP 06-18 jsem dával tak za 3000kč
Traktor chci zapřáhnou do postřikovače.

Zjistim, každou sezónu kupuji nové.

Příspěvky: 162
Registrován: 20 úno 2014 21:35

Re: JD 6R

Příspěvekod kas » 20 úno 2017 00:17

tonik píše:Co tam používáte za značku a typ? Origo JD stjí sada okolo 10 000kč do RP 06-18 jsem dával tak za 3000kč
Traktor chci zapřáhnou do postřikovače.


Zdravím Vás, používám v JD 6230 uhlíkové filtry od: http://www.filtrotech.cz/. Cena byla za celou sadu 4 filtrů cca 3500,- Kč. Kvalita zpracování nic moc, ale fungují.

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 26 pro 2017 19:59

neznalek píše:Tak, po delší odmlce zas malé shrnutí. Traktor má k dnešku najeto 3150 hodin. Spotřeba se pořád pohybuje v průměru kolem 11 l/hod. Regenerace filtru probíhá zatím stále v provozním režimu, servisní zatím nebyla potřeba. Ve 3000 hodinách kromě velké údržby proběhlo také seřízení ventilů motoru (traktor jel na dílnu do Toužimi). Při údržbě byl zjištěn prasklý vlnovec výfuku za turbodmychadlem a prasklé sváry na spodním držáku potrubí - výměna v rámci přestavby se spoluúčastí - nový vlnovec již nemá pevný držák, kolem kterého by to praskalo a je nasazený "obráceně". Také dojde k výměně snímače polohy TBZ - v nezatíženém stavu dost zlobí. Jinak traktor funguje jak má a přetrvává naprostá spokojenost jak s ním, tak se servisem.

Tak jak vypadá počítadlo Mth na Tvém traktoru teď? Stále spokojenost? Nějaké závady?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: JD 6R

Příspěvekod neznalek » 27 pro 2017 20:37

roman7711 píše:
neznalek píše:Tak, po delší odmlce zas malé shrnutí. Traktor má k dnešku najeto 3150 hodin. Spotřeba se pořád pohybuje v průměru kolem 11 l/hod. Regenerace filtru probíhá zatím stále v provozním režimu, servisní zatím nebyla potřeba. Ve 3000 hodinách kromě velké údržby proběhlo také seřízení ventilů motoru (traktor jel na dílnu do Toužimi). Při údržbě byl zjištěn prasklý vlnovec výfuku za turbodmychadlem a prasklé sváry na spodním držáku potrubí - výměna v rámci přestavby se spoluúčastí - nový vlnovec již nemá pevný držák, kolem kterého by to praskalo a je nasazený "obráceně". Také dojde k výměně snímače polohy TBZ - v nezatíženém stavu dost zlobí. Jinak traktor funguje jak má a přetrvává naprostá spokojenost jak s ním, tak se servisem.

Tak jak vypadá počítadlo Mth na Tvém traktoru teď? Stále spokojenost? Nějaké závady?


Zdravím, ted mne čeká udržba na 4250 MTH. Spolu s tím chci nechat odstranit chybovku na "ridícím obvodu motoru ventilatoru", což nevím, co znamená, protože vše funguje jak má. Trochu zlobí načítání commandcentra, většinou se načte normálně, jindy az na druhy pokus nebo naskočí jen monitor výkonu, dvakrat se stalo, že se nanačetlo vůbec. Na to se v servisu taky budou muset podívat a asi přeinstalovat. Jinak asi nic zásadního, jednou sem utrhl kabel k vzduchojemu a pravy držák na blatník (ten spodní na nápravu), nový stál 3300 kč a rozbil 2x zadní okno ( jednou mulčovač, podruhé rozmetadlo na hnůj- cena cca 12 tis.- oboji uhradila pojištovna :)). Spotřeba pořád kolem 11l/hod v dlouhodobém průměru všech prací. Teď v pátém roku provozu trošku slábne orig.baterie.
Naposledy upravil neznalek dne 27 pro 2017 20:42, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: JD 6R

Příspěvekod neznalek » 27 pro 2017 20:41

Jinak také došlo v výměně konzole závěsu za delší, se spodním zaměnitelným PITON FIXem, v létě jsem s tím tahal rozmetadlo MEGA RM-25 a musim říct, že traktor to výkonově vůbec necítil ani při plné náloži. Jen mu v kopci trochu chyběla váha... na FB mám i nějaké fotky

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 27 pro 2017 21:34

Tak to je docela pohoda. Žádná zásadní závada, která by odstavila traktor. Jak děláš údržby, že tě čeká ve 4250? Děláš si je sám, nebo servis?

To načítání Comandcentra by mohla opravit aktualizace. Jezdím s 6175R a tam už je GS4, ten velký s jinou grafikou, a když se začne sekat, zpožďovat, přepínání mezi okny, tak stačí aktualizace a chodí zase jak má. Také tam mám problém s cirkulací vzduchu, ale já mám problém s motůrkem, který zavírá, nebo otevírá klapky proudění vzduchu. Jak mám automatickou klimošku, tak v létě se to nestačilo vychladit, klapky se zasekly a ventilátor fučel na plný výkon, hrozný randál. Nový motůrek koupený, ale ještě nebyl čas, teď na podzim mi to nevadilo.

Piton fix jsi koupil kvůli tomu půjčenému rozmetadlu, protože tam bylo oko?? Kolik jsi na tom tridemu měl naloženo? Koukal jsem na fotky co máš na FB, byla to docela pěkná souprava.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: JD 6R

Příspěvekod neznalek » 28 pro 2017 19:09

roman7711 píše:Tak to je docela pohoda. Žádná zásadní závada, která by odstavila traktor. Jak děláš údržby, že tě čeká ve 4250? Děláš si je sám, nebo servis?

Piton fix jsi koupil kvůli tomu půjčenému rozmetadlu, protože tam bylo oko?? Kolik jsi na tom tridemu měl naloženo? Koukal jsem na fotky co máš na FB, byla to docela pěkná souprava.


Teď mne čeká výměna oleje a filtrů v motoru, naftových filtrů, komplet namazaní a nad rámec údržby ještě výměna filtru v sání a na kabině ( teď sem udělal 1200 balíků z volného sena v seníku a jsou kaput...). Malé údržby se zpravidla dělám sám, velké si nechávám dělat. Tuhle menší ale taky odvezu na dílnu, kvůli těm "softwarovým" záležitostem - je čas a vyjde mě to i levněji.

Piton se kupoval hlavně kvůli postřikovači ( tažená Tecnoma) a tomu rozmetadlu. Do budoucna dokoupím ješte K 80, kdyby se náhodou něco naskytlo. Váhu nákladu netuším, ale byl to hodně odleželý hnůj naložený s " poctivou čepicí"...

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 28 pro 2017 22:24

neznalek píše:
roman7711 píše:Tak to je docela pohoda. Žádná zásadní závada, která by odstavila traktor. Jak děláš údržby, že tě čeká ve 4250? Děláš si je sám, nebo servis?

Piton fix jsi koupil kvůli tomu půjčenému rozmetadlu, protože tam bylo oko?? Kolik jsi na tom tridemu měl naloženo? Koukal jsem na fotky co máš na FB, byla to docela pěkná souprava.


Teď mne čeká výměna oleje a filtrů v motoru, naftových filtrů, komplet namazaní a nad rámec údržby ještě výměna filtru v sání a na kabině ( teď sem udělal 1200 balíků z volného sena v seníku a jsou kaput...). Malé údržby se zpravidla dělám sám, velké si nechávám dělat. Tuhle menší ale taky odvezu na dílnu, kvůli těm "softwarovým" záležitostem - je čas a vyjde mě to i levněji.

Piton se kupoval hlavně kvůli postřikovači ( tažená Tecnoma) a tomu rozmetadlu. Do budoucna dokoupím ješte K 80, kdyby se náhodou něco naskytlo. Váhu nákladu netuším, ale byl to hodně odleželý hnůj naložený s " poctivou čepicí"...

Jo na výměnách nic není. Také si je děláme sami, u starších JD i velké.
Oproti Landini počítám, že je to znatelný rozdíl že? Máš přípravu na navigaci?
To na té fůře mohlo být okolo 20 tun. Jak se ti líbilo ZDT rozmetadlo po technické stránce? Mělo to lopatky na kotoučích přivařené, nebo šroubované?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: JD 6R

Příspěvekod neznalek » 28 pro 2017 22:42

Přípravu na navigaci nemám, v době kdy jsem si konfiguroval traktor, mne ani ve snu nenapadlo, že bych to dokazal využít, tak jsem se ošidil i o odruzenou kabinu a souvratovy management . Landini byl super traktor, sice o generaci níž,výkonově taky, ale byl to držák. Bohužel k nelibosti prodejce otevřeně říkám, že to zabil špatně fungující servis...což se údajně zlepšilo, ale můj čas je drahý na to, abych čekal na zlepšení. Se servisem u STROMu není sebemenší zádrhel. Rozmetadlo byla funglovka a jezdil jsem s ním dva dny, takže problém nebyl žádný ( jen utržené jistící šrouby, když se ve hnoji našel zakládací klín). Lopatky to má šroubované

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 28 pro 2017 23:24

To je škoda, kabina je docela znát, už na 6x20 to bylo znát, kde byl píst odpružení pouze jednočinný, tady u eRek je to znát ještě víc, sám jsem si to vyzkoušel. Souvraťák se dobrý pro toho kdo dělá v poli, pro mě je celkem k ničemu při lisování, rozmetání hnoje a sečení. Navigace je výborná věc. Já si to nemohu vynachválit. Při sečení začnu od jedné strany a nic neřeším. Do služeb se mi to také náramně hodí při rozmetání. Výsledná práce potom vypadá úplně jinak, hlevně při rozmetání vápenců, ale já už jinak než s navigací nerozmetám. Kdo jednou zkusí, už nechce jinak. Vím, že to nestojí málo, sice jsem zaměstnanec, ale vím kolik co stojí.
Je vidět, že jiné středisko Stormu asi funguje, my traktor od Stormu nemáme, ale kamarád ano a ten jim nemůže přijít na jméno.
Tak už ty lopatky asi předělali, já je viděl na kotoučích navařené, říkal jsem si, jak musí být výměna "snadná" až se prometou.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: JD 6R

Příspěvekod neznalek » 30 bře 2018 18:42

Po delší době další aktualizace. Traktor má najeto nyní necelých 4400 hodin, a jelikož se od podzima nakumulovala chybová hlášení, poslal jsem jen na servis. 1. věc která se mění je přetlakový ventilátor kabiny ( je tam separátní), 2. věc - opět vada VGT turbodmychadla ( opět po cca 2300 hodinách), motor hlásil chybu, ale vše fungovalo ( v zimní provozu kolem dobytka to nebylo poznat), po kalibraci VGT se přepl na nouzový režim a byl jsem rád, že jsem doskákal na dílnu :D .Traktor je stále na dílně (14 dní), nyní mam informaci, že po výměně aktuátoru turba chybovka stále naskakuje a je podezření na některou z řídících jednotek motoru. Jakou máte zkušenost Vy s životností komponentů ( nebo celých sestav) turbodmychadel / ECU na R-kách? Troufnu si říct, že si traktoru dost hledím a dostavá co potřebuje..
Naposledy upravil neznalek dne 31 bře 2018 18:41, celkově upraveno 1

Příspěvky: 77
Registrován: 30 kvě 2014 22:47

Re: JD 6R

Příspěvekod Jirka X » 30 bře 2018 20:40

Máme JD 6135 R autopowr, ale teprve od loňských žní, takže zatím má natočíno asi jen necelých 500 mth. Závada žádná naštěstí nebyla, akorát se nechávala zvýšit rychlost na 50.

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 30 bře 2018 21:04

Jezdím s 6175R, který má najeto 2500 mth a zatím žádný problém s turbem. Největší oprava na traktoru byla výměna vstřikovacího čerpadla při necelých 2000 mth. Důvodem byla vadná elektronika na čerpadle. Elektronika nešla objednat zvlášť, takže proběhla výměna celého čerpadla v rámci záruky. Druhá oprava byla velkého gufera na předním pravém kole. Byl utržený břit gufera, uznáno na záruku. Třetí oprava byla výměna motůrku ovládajícího klapky proudění vzduchu od ventilátoru v kabině.

Příspěvky: 118
Registrován: 27 bře 2015 12:48

Re: JD 6R

Příspěvekod jozef1975 » 31 bře 2018 18:20

Nazdar, mam 6195R priblizne 1260mth, vymenene silentbloky kabiny kvoli vibraciam, teraz zacal slzit orbitrol pod volantom vraj to vymenia na zaruku. Dost ma desite s tymi turbami a cerpadlami.
Co budeme kupovat ked uz aj john deere neni co byvalo...

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 31 bře 2018 19:38

jozef1975 píše:Nazdar, mam 6195R priblizne 1260mth, vymenene silentbloky kabiny kvoli vibraciam, teraz zacal slzit orbitrol pod volantom vraj to vymenia na zaruku. Dost ma desite s tymi turbami a cerpadlami.
Co budeme kupovat ked uz aj john deere neni co byvalo...

Čerpadlo se měnilo pouze kvůli tomu, že to napsalo chybu příliš vysokého tlaku paliva v railu, když jsem jel z kopce a traktor brzdil motorem, takže zatížení žádné. Na nic to nemělo vliv, ale normální to není a když to je v záruce, tak ať to vyměni. Orbitrol mi taky trochu slzí, ale fakt jen trochu, na kraji gumy, která je na podlaze jsem viděl trochu olejem jinak bych si toho nevšiml. Jak moc to tobě teklo? Měl jsi třeba kousek podlahy od oleje?
Už není nic co bývalo. Dělají to jako spotřební zboží ne aby to něco vydrželo. Největší strach mám z elektroniky. Když to vše funguje je to bomba, ale...

Příspěvky: 118
Registrován: 27 bře 2015 12:48

Re: JD 6R

Příspěvekod jozef1975 » 31 bře 2018 20:51

Slzi to presne tak jak tebe, guma na podlahe je trochu mastna od oleja. Dal som dole ten kryt pod volantom lebo som myslel ze je len volna hadica ale slzi to cez gufero okolo osky.

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: JD 6R

Příspěvekod roman7711 » 31 bře 2018 21:04

Já taky myslel, že je třeba povolená hadice, nechal jsem to na podzim být a v imě jak jsme měnili ten motůrek na ty klapky a měli to rozdělané, tak jsme zjistili že to utíká okolo toho gufera. Takže ti orbitrol teprve budou měnit? Asi nějaká vadná serie orbitrolů.
Ty silentbloky na kabině měnili kámošovi taky, má 6175R a byla tam na to přestavba nařízená z fabriky.
Jinak jestli máš Direct drive, dávej si pozor, aby se ti samovolně nerozjel traktor. Kámošovi se to stalo dvakrát. Jednou pod tím dokonce ležel, ale naštěstí se nestalo nic ani jemu, ani traktoru. Traktor byl pokaždé vypnutý. Říkal, že v tom cvaklo rozsvítil se displej a traktor se rozjel. Jeho známému, který má 6155R také s direct drive se to stalo jednou, ale ten to s nikým neřešil. Kámoš to řešil a po přehrání software se mu to zatím nestalo. Tak pozor na to chlapi, kdo máte Direct Drive!

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: JD 6R

Příspěvekod tele » 31 bře 2018 21:09

roman7711 píše:Já taky myslel, že je třeba povolená hadice, nechal jsem to na podzim být a v imě jak jsme měnili ten motůrek na ty klapky a měli to rozdělané, tak jsme zjistili že to utíká okolo toho gufera. Takže ti orbitrol teprve budou měnit? Asi nějaká vadná serie orbitrolů.
Ty silentbloky na kabině měnili kámošovi taky, má 6175R a byla tam na to přestavba nařízená z fabriky.
Jinak jestli máš Direct drive, dávej si pozor, aby se ti samovolně nerozjel traktor. Kámošovi se to stalo dvakrát. Jednou pod tím dokonce ležel, ale naštěstí se nestalo nic ani jemu, ani traktoru. Traktor byl pokaždé vypnutý. Říkal, že v tom cvaklo rozsvítil se displej a traktor se rozjel. Jeho známému, který má 6155R také s direct drive se to stalo jednou, ale ten to s nikým neřešil. Kámoš to řešil a po přehrání software se mu to zatím nestalo. Tak pozor na to chlapi, kdo máte Direct Drive!

Na tenhle problém přišlo mailem oznámení někdy před dvěma roky přímo z John Deera, tak se to k Tobě asi nedostalo.

PředchozíDalší

Zpět na John Deere

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník