zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvky: 56
Registrován: 03 črc 2011 10:12

zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvekod bakus » 03 úno 2013 11:42

zdravim,chlapi mam moznost koupit od jednoho starsiho pana Zetor Super 50 (s Spz+stk) traktor je v plne funkcnim stavu,horsi zadni pneu,kompletni vcetne zavazi v kolech+navic mne k tomu dava vlecku doma delanou dvojkolku vzduchem brzdenou(lehce by sla predelat na sklopku).
Jaka je podle vas cenova relace co by se za to dalo dat???Diky za nazory

Příspěvky: 1109
Registrován: 14 lis 2009 15:49

Re: zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvekod slava » 03 úno 2013 13:01

cena je takova kterou chces za ni dat ty prodavaji chce co nejvic a kupec zase co nejmin sam musis vedet kolik na to mas ja bych zkusil zacit smlouvat na 30 a zastavil se na 40

Uživatelský avatar
Příspěvky: 591
Registrován: 06 led 2010 21:30

Re: zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvekod farmářJH » 03 úno 2013 18:32

já už skoro ne, už to aspiruje víc na veterána než na práci. 30 by byla dobrá cena. 35 bych se rozmýšlel, 40 bych nedal. Už bych přemýšlel o novější řadě za víc,ale díly by byly dostupnějí.
40 by byl asi fakt strop. A musel bych k tomu mít vazbu.
Každý pokrok jde pomalu,ale ani Řím nepostavili přes noc!

Příspěvky: 56
Registrován: 03 črc 2011 10:12

Re: zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvekod bakus » 03 úno 2013 19:33

chlapi diky chtel jsem vedet vas nazor na cenu...myslim ze jen ty papiry dnes maji celkem velkou hodnotu,ja mam jeste Zetor 7245 a toho supra chci jen jako druhy traktor(at nemusim porad prepryhat) a potesilo mne ze ma i Spz tak stim neni problem vjet i na cestu kdyby clovek potreboval...
nakonec jsem to dnes vzal cele i stou vleckou....za 30tis.kc tak myslim ze dobra cena.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 592
Registrován: 19 led 2009 16:29
Bydliště: Praha-Východ

Re: zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvekod standais » 04 úno 2013 13:19

bakus píše:chlapi diky chtel jsem vedet vas nazor na cenu...myslim ze jen ty papiry dnes maji celkem velkou hodnotu,ja mam jeste Zetor 7245 a toho supra chci jen jako druhy traktor(at nemusim porad prepryhat) a potesilo mne ze ma i Spz tak stim neni problem vjet i na cestu kdyby clovek potreboval...
nakonec jsem to dnes vzal cele i stou vleckou....za 30tis.kc tak myslim ze dobra cena.

supr s papírama a vlekem za 30 je podle mě překrásná cena ;) já před 2rokama prodával supra za 24tis.: bez papírů, tekla pumpa, elektrika v háji, spojka už si taky říkala o výměnu, ale měl perfektní motor v -20 startoval jak bejk
Teorie je, když všechno víme, ale nic nefunguje.
Praxe je, když všechno funguje, ale nikdo neví proč.
My jsme spojili teorii s praxí: nic nefunguje a nikdo neví proč.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 591
Registrován: 06 led 2010 21:30

Re: zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvekod farmářJH » 04 úno 2013 16:07

výborná cena. Za tu bych se v případě potřeby něčeho takového také nechal přemluvit :)
Každý pokrok jde pomalu,ale ani Řím nepostavili přes noc!

Příspěvky: 56
Registrován: 03 črc 2011 10:12

Re: zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvekod bakus » 04 úno 2013 19:40

jo,taky jsem spokojeny s cenou co jsem za to dal....Ten supr je kompletni s kabinou a ramem a plne funkcni chybi mu jen lak a nejake kosmeticke upravy podle sebe!Tak ze jsem spokojeny i ten vlek je dobry vzduchem brzdeny,elektrika po oprave....Asi jsem mel i trosku stesti nebo jsem to bral od kamaradoveho dedy jinak bych to za tu cenu nesehnal....

Uživatelský avatar
Příspěvky: 592
Registrován: 19 led 2009 16:29
Bydliště: Praha-Východ

Re: zetor Super 50 (s SPZ) cena?

Příspěvekod standais » 04 úno 2013 20:23

bakus píše:jo,taky jsem spokojeny s cenou co jsem za to dal....Ten supr je kompletni s kabinou a ramem a plne funkcni chybi mu jen lak a nejake kosmeticke upravy podle sebe!Tak ze jsem spokojeny i ten vlek je dobry vzduchem brzdeny,elektrika po oprave....Asi jsem mel i trosku stesti nebo jsem to bral od kamaradoveho dedy jinak bych to za tu cenu nesehnal....

to ne no, teď už jen doufat aby doklady byly přepsatelné :| každopádně gratuluji k tak kapitálnímu úlovku :wink:
Teorie je, když všechno víme, ale nic nefunguje.
Praxe je, když všechno funguje, ale nikdo neví proč.
My jsme spojili teorii s praxí: nic nefunguje a nikdo neví proč.

Zpět na Veteráni (Z 15 - Z 50)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník