jednořádkoví bramboroví kombajn

Příspěvky: 2
Registrován: 24 srp 2010 09:11

jednořádkoví bramboroví kombajn

Příspěvekod jiřina » 09 zář 2010 09:34

chtěl jsem se zeptat nevíte něgdo kdo vírábí pasi na bramborové kombajny

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: jednořádkoví bramboroví kombajn

Příspěvekod Lnena » 01 říj 2010 07:03

pět nebo kolik chyb v jedné větě... vypadá to hrozně... Jinak mám dojem, že se pásy vyrábí v Jihlavě, ale pás na zakázku vyjde nejdráž. cca 30 tis... Nevím, co máš za kombajn, ale zkus sehnat prodejce svojí značky. (stačí zadat v seznamu, nebo v google náhradní díly grimme atp. ) Pak vyjde i na polovinu. Krom toho jsem v nedávné době viděl na inzertních serverech nabídku použitých pásů (nebo vyhrabaných někde ve skladu). Bohužel nikdo neví, ke kterému kombajnu konkrétně to bylo, ale pokud na obrázku poznáš podle pásu svůj kombajn, pak tě to vyjde jen na cestu a 2, 3 litry. Určitě jsem viděl na Bazos.cz, jinak zase zadej třeba prodám (nabízím) pás(y) na bramborový kombajn v google. Jo a než budeš někde něco objíždět, mrkni na značku kombajnu, typ, šířku a délku pásu, provedení vnitřní strany... Jinak osobně bych prošel ostatní pásy, jak na tom jsou, protože když praskne jeden, kdovíjak vypadá zbytek, šel bych a koupil celý kombajn, stejný, s pásy v cajku. Pak budeš mít čas ten jeden pás sehnat a jeden z kombajnů zase prodat, nebo budeš mít aspoň spoustu náhradních dílů pro svůj kombajn i na prodej a železo do šrotu.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Zpět na Vyorávače brambor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník