Lis Deutz-fahr

Příspěvky: 1
Registrován: 22 srp 2010 12:45

Lis Deutz-fahr

Příspěvekod 01danny » 22 srp 2010 12:56

Zdravím
Chtěl bych koupit starší lis Deutz-fahr RB 3.20.OC.Máte s ním někdo zkušenosti?Na co si dám při koupi pozor a jaké má slabiny.Nebo můžete doporučit po vlastní zkušenosti jinou mašinu(držák) do horských podmínek.Podmínkou je široký sběrač,řezání,komora válcová.Díky za rady.Danny z Valašska.

Příspěvky: 141
Registrován: 05 srp 2007 22:27

Re: Lis Deutz-fahr

Příspěvekod Hanzi » 22 zář 2010 22:15

Ahoj mám ho už třetí sezonu dělám s ním tak 1000-1500 balíků a tahám ho Z 1011. Pšeničnou slámu po cca šesti metrové liště jedu 10km/h a kupu to sežerě na jedničku bez zastavení (v senážích trochu pomaleji) špičkově zbíra a lisuje dobře je to taková jednoduchá stavebnice (vicon) a tak se to dobře spravuje řezání nepoužívám tak nevím. Slabá místa: balík je nízko a tak se mu někdy nechce proti kopci z rampy a ta je krátká tak když se vrátí zpátky tak koliduje s vraty, má přední a zadní sadu řemenů tj. 12 ks a o těch zadních nemáš přehled. jinak krom ložiska a řemenů jsem na to ještě nešáhl. ty řemeny jsou základ při koupi pozor na stav! Celkově jsem spokojen ale Cllas Variant je lepší :wink: Aha tak pardon já si blbě přečetl označení ale zběrač vkladač a vázání to má stejné :D
Kdyby stroje oplácely lidem stejným dílem, to by bylo mrzáků :)

Zpět na Balíkovače - lisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků