Lis Jonh Deere 580

Příspěvky: 8
Registrován: 22 led 2012 15:51

Lis Jonh Deere 580

Příspěvekod Jarda velát » 08 úno 2012 16:39

Zdravim všechny,
potřeboval bych pár zkušeností s tímto lisem. Slyšel jsem že počítač na tomto lise je dost poruchovej.
Díky všem Jarda

Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2013 21:30

Re: Lis Jonh Deere 580

Příspěvekod matěj » 17 zář 2013 21:56

Koupil jsem tento lis letos v srpnu a ještě jsem stihl balit otavy a slámu a také balíky do senáže. Zatím spokojenost. Na začátku jsem trochu zmatkoval, protože jsem nemohl dosáhnout pořádného stlačení, ale chyba byla v netěsnosti hydrauliky jednoho okruhu na traktoru. Přepíchnul jsme na druhý a vše O.K.. Displej je v pohodě. Předtím jsem měl starší WELGER RP150 do provázku. Nic proti němu, celkem šikovná plně mechanická věcička bez elektroniky, ale nebyl vario (moc velké balíky na senáž)a nebyl do síťky (balík hodně promokl, musel se hned uklidit), ale S JD 580 je to samozřejmě nesrovnatelně lepší.

Příspěvky: 8
Registrován: 30 kvě 2013 21:21

Re: Lis Jonh Deere 580

Příspěvekod J5 OSHA » 01 čer 2015 02:46

Zdravím všechny čitatele,
mám dotaz ohledně tohoto lisu. Za jakými traktory jej taháte, v jakém terénu i s řezáním a co senáže?
Agregoval bych jej za Crystal 12045, avšak netuším nakolik bude traktor zvládat... sena, snáže, s řezáním/bez. Kolik mu nahrabujete do řádků?
Má tento lis nějaké neduhy?
Vidím, že zde již dlouho nikdo nepřispíval, lis už je starší a snad někdo bude mít zkušenosti.

Děkuji za každou zkušenost
J5

Zpět na Balíkovače - lisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků