sběrací vůz - rozdíly

Příspěvky: 12
Registrován: 27 led 2009 22:28

sběrací vůz - rozdíly

Příspěvekod zavadil » 02 úno 2009 22:26

Zdar chlapi,

chtěl bych koupit sběrací vůz z tandemovou nápravou. Koukal jsem, že jsou různá označení MV3-031, 032, 042, event. Horal SP3---. Nevím, nějak se v tom nemohu zorientovat a nikdo mi zatím nedokázal vysvětlit rozdíly. Bude vědět někdo ? Díky moc.

Příspěvky: 1
Registrován: 20 zář 2010 22:05

Re: sběrací vůz - rozdíly

Příspěvekod Rychlik94 » 20 zář 2010 22:11

čau,nevím jak bych ti poradil,mam čerstvě po maturitě a mužu ti říct že jsem jezzdil dycky cele prázdniny a nejlíp mi to šlo s MV3-042,ovládání je v kabině traktoru ,jezdíš a jenom se mrkneš kolik tam toho máš,vůz se plní pěkně celej bez volnýho místa,jestli ti teda muzu poradit tak bez do tohohle

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: sběrací vůz - rozdíly

Příspěvekod Lnena » 22 zář 2010 06:02

Označení nevím, ale horaly začínaly mechanickým posuvem s jedním táhlem a dlouho to trvalo, Pak přidali dvě táhla, bylo to lepší, ale stejně se při více hmotě ohýbaly latě. Tak potom začali dávat hydraulický posuv, který jede rychle a plynule. To samé platí pro bránu, kteá se nejdřív otevírala růčo a pak tlačítkem z traktoru. To co píše předchozí příspěvek... Nejlepší je vše krom sběráku na hydrauliku, ovládání z traktoru a ty nemusíš vyskakovat a už jen jezdíš. Ale typ nevím, i když ho mám doma.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Příspěvky: 59
Registrován: 06 pro 2009 19:20

Re: sběrací vůz - rozdíly

Příspěvekod zts18345 » 07 říj 2010 21:12

tak ked chces tandem tak klude chod do MV3-042 ked ho budes amt v dobrom strave a bude dobra obsluha tak ver tomu ze nebudes lutovat ja som s nim jazdieval ako maly chalan s otcom a bolo to uplne insie ako tie ostatne a ked ho nedavno dali do srotu skoro som plakal a este boli spokojny s MV3-025 ale to je jednoosak ja ho mam doma a plne spokojny

Zpět na Sběrací vozy, svoz sena a slámy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník