Koupit krone x pottinger x lelly x nebo něco jiného

Příspěvky: 13
Registrován: 14 bře 2009 15:05
Bydliště: Ostravsko

Koupit krone x pottinger x lelly x nebo něco jiného

Příspěvekod case155 » 25 čer 2010 18:29

Zdravím začátkem příštího roku chcem koupit pícnonařskou techniku
Která značka je nejlepší ?

Potřebujeme čelní kosu s konďákem ocelové V prsty 3,2 m
zadní s kond. 3,2 m
obracák 6-8 rotorový
skulovač středový 8m

Kosy agregováne s case puma 155 popř zadní s NH 100
Díky

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Koupit krone x pottinger x lelly x nebo něco jiného

Příspěvekod neznalek » 25 čer 2010 18:37

mohu se vyjádřit jen k pottingeru, zadní lištu v záberu 3,2 s kondicionerem nedělají (nesenne končí na 3 m). Mám Novacat 305HED třetí sezonu a krome vymeny nožů, oleje a bežné udržby o ní nevim, mám i obraceč od pottingeru......koupil sem jej jako repas, ale i tak myslim, že jsou v obracečích lepší značky, ktere maji lepsi řešení nekterych detailů, mám sesti rotor s vykyvnym závěsem, tady bych osobně volil značku Krone. Obraceč mám opět pottinger, jednorotor 421N druhou sezonu, až na malej zaběr je to vybornej stroj, takže spokojenost, co se shrnovaču tyká, priplat si na pridavny kopirovací kolečka, urcite se to vyplatí :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 23
Registrován: 14 črc 2009 08:12

Re: Koupit krone x pottinger x lelly x nebo něco jiného

Příspěvekod dodkoo5 » 18 črc 2010 10:01

ja mam celnu bocnu kosu od lely mam sice len 2,4 a taham to zetorom 16145 robia kosy aj 3,2 m s kondicionerom ale nema v prsty ale obycajne plastove ale mam ju uz 6 rokov a menil som ich do 10 .a konstruoovana je velmi jednoducho da sa doma opravit .pohanana je 6hranovou tycou .teray chcem kupit 3,2 metrovu ya druhz traktor

Příspěvky: 13
Registrován: 14 bře 2009 15:05
Bydliště: Ostravsko

Re: Koupit krone x pottinger x lelly x nebo něco jiného

Příspěvekod case155 » 19 srp 2010 22:03

Tak nakonec budem kupovat na nadcházejicí sezónu kompletni linku od POTTINGERU kosu s konďákem , obracák a skulovač se středovým uložením řádku na který budu chtít ty přídavné kopirovací kolečka a v neposlední řadě POTTINGER TWIST asi 7001 nebo 8001TD

Jinak děkuji neználkovi za doporučení těch kopirovacích koleček do té doby než mi o nich řekl tak jsem neměl vůbec tušení že něco takového dodavají :-D

Příspěvky: 13
Registrován: 14 bře 2009 15:05
Bydliště: Ostravsko

Re: Koupit krone x pottinger x lelly x nebo něco jiného

Příspěvekod case155 » 22 zář 2010 22:22

case155 píše:Tak nakonec budem kupovat na nadcházejicí sezónu kompletni linku od POTTINGERU kosu s konďákem , obracák a skulovač se středovým uložením řádku na který budu chtít ty přídavné kopirovací kolečka a v neposlední řadě POTTINGER TWIST asi 7001 nebo 8001TD

Jinak děkuji neználkovi za doporučení těch kopirovacích koleček do té doby než mi o nich řekl tak jsem neměl vůbec tušení že něco takového dodavají :-D


Ikdyž jsem se dozvěděl že rozmetadla od pottingeru se už nebudou výrabět kvůli malému odbytu :-(

Zpět na Mačkače (vyžínače) pro traktory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník