Pluhy OVERUM

Příspěvky: 104
Registrován: 01 led 2008 14:20
Bydliště: Vysočina, Jižní Morava

Pluhy OVERUM

Příspěvekod traktor Zetor » 16 led 2010 19:21

Chybí tu téma na pluhy OVERUM, orá s nimi tu někdo, případně zkušenosti , kvalita zpracování,...
Narvi tam červy, ať to grády má ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 195
Registrován: 23 lis 2009 15:03

Re: Pluhy OVERUM

Příspěvekod bigbul » 19 led 2010 16:43

Ahoj,tento pluh od 1993 měl jsem jednostranný troják ten byl dovezený z Dánska z bazaru,v roce 2007 jsem koupil čtyřradličný obracák BX 4975 mám naoráno asi 210 ha a stále jedu na původní ostří, i když byl pluh nejdrahší z toho co mi prodejci nabízeli tak jsem si ho vybral mi se vždycky líbil a udělal jsem dobře .Krásně orá a zaklápí a hlavně jde lehko oproti co jsem měl půjčený Opallagri si dovolím jezdit o dva stupně rychleji a spotřeba je o 1-2.5l/ha menší takže plná spokojenost akorát mě všichni straší že jak ho budu přezouvat tak se nedoplatím ale to ostři vydrží o polovinu déle než u ostatníh pole mám převážně v písku.

Příspěvky: 412
Registrován: 19 lis 2006 22:13

Re: Pluhy OVERUM

Příspěvekod medulin » 20 led 2010 20:24

Ja mam Overum cx390H jisteni plynohydraulicky funguje naprosto spolehlive uz deset let v nasich podminkach s velkym vyskytem skal a kamenu rocne zoral kolem 150ha. Zavady maximalne prskly sroub. Cena ostri neni tak dulezita jako naklady na ostri a zorany hektar. O proti kverlnelandu hure zaklapi mozna je to zahrnovacim limcem mozna rukama :D I kdyz se mi jevi jako neznicitelny videl sem jeden rozsekany na srot :|

Zpět na Pluhy a podrýváky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník