PLUHY SUKOV

Příspěvky: 106
Registrován: 26 lis 2006 17:35
Bydliště: KM

Příspěvekod Liboj » 18 led 2007 21:07

No tak jsi mysli své!Ja jsi taky myslím své!

Uživatelský avatar
Příspěvky: 16
Registrován: 29 kvě 2006 20:53
Bydliště: MB

Příspěvekod jarous » 30 led 2007 00:48

Cus,ja oram s kvernelandem LM 85 4x40,ale soused ten ma sukov(nevim presne typ-taky 4x35)taha ho claasem cca 100k a je spokojeny.co ja sem videl ora mu to pekne.akorat kolecko se mu nako polamalo:-)

Příspěvky: 106
Registrován: 26 lis 2006 17:35
Bydliště: KM

Příspěvekod Liboj » 30 led 2007 10:11

jarous píše:Cus,ja oram s kvernelandem LM 85 4x40,ale soused ten ma sukov(nevim presne typ-taky 4x35)taha ho claasem cca 100k a je spokojeny.co ja sem videl ora mu to pekne.akorat kolecko se mu nako polamalo:-)


Zdar můžu se zeptat čím to taháš?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 16
Registrován: 29 kvě 2006 20:53
Bydliště: MB

Příspěvekod jarous » 01 úno 2007 00:09

Cau,taham ho s case mx135.

Příspěvky: 106
Registrován: 26 lis 2006 17:35
Bydliště: KM

Příspěvekod Liboj » 01 úno 2007 09:51

No tak to ten traktor neví že něco táhne :lol:

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 315
Registrován: 12 lis 2005 00:23
Bydliště: blízko Olomouce

Příspěvekod Martin » 03 úno 2007 13:16


Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2007 11:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Sukov

Příspěvekod Agribar » 12 úno 2007 12:45

Prosím nesrovnávejte pluh Sukov typ SKR s pluhem Kverneland.
Sukov momentálně vyrábý čtyři řady nesených obracecích pluhů s orebnímy tělesy: Privat, Sukov, Lemken 350-400 a Kverneland č.9 a to je ten správný pluh pro srovnání se severským výrobcem. Jinak mne osobně překvapilo dílenské zpracování a práce pluhů Sukov vzhledem k jejich pořizovací ceně, která je velmi příznivá. Jinak pozor u pluhů Sukov si můžete při zadávání do výroby zvolit rozestup těles 850 - 1 000mm a všechny pluhy mají dále stavitelné radlice ve třech záběrech, tyto nastavení mají velký vliv na orební odpor. Pokud by traktor měl velký prokluz, nemusí být tříbodový závěs tohoto pluhy optimální pro tento traktor. Na konec chci zdůraznit, že pluhy Sukov jsou jednoduché a vtipné konstrukce, ale samozřejmě Kverneland je Kverneland. Prodávám obě značky.

Honza
Nepřihlašuji se na tento server z důvodu reklamy, ale chci se Vám pomoci objasnit zmíňené otázky.

Příspěvky: 25
Registrován: 16 úno 2007 16:45
Bydliště: vsisko 9 okr. olomouc

pluh

Příspěvekod jindrich camek » 16 úno 2007 16:59

Dobry den prosim o radu.Chci si zakoupit pluh sukov 3+1 obracak.Jsem z hane okoli olomouce.Pudy stredni.Rovinate.Momentalne mam traktory Z7011 a Z8011.Je mozne nosit a orat triradlicnym pluhem tipu kwn.Nez si koupim silnejsi tahac s prednim nahonem a nasadim ctvrtou radlici?Jaky je rozdil mezi tipem kwn a skr.Vim ze je tam rozdil ve hnotnosti u trojaku asi sto kilo.Je pouze rozdil v orebnych telesech?Dekuji

Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2007 11:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Agribar » 18 úno 2007 00:10

Dobrý den, rozdíl mezi uváděnými pluhy je převážne v orebních tělesech, rám je stejný, většinou se ale pluhy řady SKR dodávají bez otáčecího automatu, a to z důvodu předpokládané netěsnosti hydraulického ventilu u starších traktorů, se kterými je často agregován. Pokud ventil lehce propouští tak většinou automat nefunguje správně. Jelikož traktor 7011 nepatří mezi nejtěžší doporučoval bych pluh se základním roztupem orebních těles 850 mm, ale i tak bych doporučoval přední závaží, protože jsou oba pluhy standartně vybaveny staviteným záběrem ve třech polohách, nebál bych se že by si uvedené traktory neporadily se zmiňovanými pluhy se třemi orebnímy tělesy. V nabídce je dále orební těleso Lemken 350-400, které je používáno i na pluzích Ostroj (Opal), toto těleso je určeno do lehčích půd. Těleso (odhrnovačka) SKR je poměrně malé.

hezký den přeje Honza
Nepřihlašuji se na tento server z důvodu reklamy, ale chci se Vám pomoci objasnit zmíňené otázky.

Příspěvky: 10
Registrován: 13 led 2007 18:29
Bydliště: Rataje

Příspěvekod Palička » 18 úno 2007 17:39

Díval jsem se na internet na ten pluh SKR a nezdá se mi ta odhrnovačka zase tak malá. Na těch fotkách je vidět, že zaorává celkem dobře.

Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2007 11:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Skr

Příspěvekod Agribar » 18 úno 2007 17:55

Já to myslel poměrově vůči orebnímu tělesu Kverneland č.9

Honza
Nepřihlašuji se na tento server z důvodu reklamy, ale chci se Vám pomoci objasnit zmíňené otázky.

Příspěvky: 10
Registrován: 13 led 2007 18:29
Bydliště: Rataje

Příspěvekod Palička » 18 úno 2007 19:17

to bych teda nepochopil.
Ale proč tam píšeš ohledně toho ventilu, má to nějaký vliv na orbu? Kde ten ventil na pluhu je, nevím o čem mluvíš.

Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2007 11:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Otáčecí automat

Příspěvekod Agribar » 18 úno 2007 19:36

Otáčecí automat je hydraulický prvek ve tvaru kostky umístěný na pluhu, keterý zajištuje to aby se při otáčení pluhu z jedné pracovní polohy do druhé stačilo pouze jednou posunout páku traktorového rozvaděče. Momentálně většina soudobě vyráběných pluhů (99%) tento prvek má, jedinou podmínkou pro správnou funkci tohoto zařízení je těsnost hydraulické soustavy - rozvaděč vnějšího okruhu, starší traktory mají právě problém s touto těsností, a proto jsem si dovolil se o tom zmínit výše, protože zákazníci většinou agregují pluhy SKR se staršími traktory.
Nepřihlašuji se na tento server z důvodu reklamy, ale chci se Vám pomoci objasnit zmíňené otázky.

Příspěvky: 1
Registrován: 05 kvě 2007 19:09

Příspěvekod KIŽMÍR » 05 kvě 2007 19:30

náhodou jsem na internetě našel tyto stránky a přečetl jsem si mimo jiné názory na Sukov a chtěl bych říct, že mám pluh od roku 2001 s označením KWN 4 radličný obracák za 120 koňovým traktorem a nemám s tím žádný problémy. Ročně zvorám 150-200ha, půda těžší slínovitá, ale těch mám tak 30ha zbytek pak středně těžké. Jediný na co si musím dávat pozor je to, že mám nízkou kabinu u 3bodu, mám starší model, tak aby mi 3bod nevletěl do kabiny. Chci reagovat na automat na přetáčení. Problém jsem měl taky, ale musím říct, že to nebylo pluhem, ale firmou v Brně, nebudu jmenovat, která mi opravovala hydrauliku na mém traktoru a tak to sprasili, že to ten pluh nechtělo ani zvednout. První sezóna s pluhem byla OK, to ještě před opravou hydrauliky, ale druhá byla krušná, než jsem zjistil, že jsem zaplatil za prasárnu a ne za opravu. Přetáčení jsem řešil se Sukovem a tam mi poradili jak zjistit jestli je přetáčení pluhuv pořádku. pak jsem teda zjistil, že mám problém já s hydraulikoiu na traktoru. Po delších tahanicích jsem opravu vyreklamoval a teď nemám problém.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvekod bold » 17 led 2008 17:23

zdravím všechny oráče,mám problém chtěl bych na podzim koupit pluh sukov,popřípadě jiný za rozumnou cenu,mám 16145 a tak se chci zeptat jaký pluh by za tím byl nejvhodnější.jestli 4radličný nebo 5 radličný-popřípadě prostý nebo obracák,taky jak se vám s tím oře,jaké jsou problémy a na co si mám dát pozor,dík.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 104
Registrován: 01 led 2008 14:20
Bydliště: Vysočina, Jižní Morava

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod traktor Zetor » 01 čer 2008 21:42

nemá někdo aktuální ceník na tyto pluhy?
Narvi tam červy, ať to grády má ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod bold » 05 čer 2008 18:10

traktor Zetor píše:nemá někdo aktuální ceník na tyto pluhy?

napiš jim na stránky www.sukov.cz akorát se obrň trpělivostí,nepatří mezi firmy pracující hlavně na netu,takže odpověď ti může přijít až za 147 dní.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 9
Registrován: 30 zář 2007 21:06
Bydliště: Zlínský kraj

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod Modrák » 06 čer 2008 09:46

Bohužel musím souhlasit s boldem. Chtěl jsem koupit KWN 4, byl jsem za nimi na Techagru, dohodli jsme se, že budu určitě kupovat. Jen pro pořádek a vyjasnění specifikace jsem poptal (mailem i telefonicky) více než před měsícem, byl jsem ochoten obratem objednat. Teprve včera jsem z nich vyrazil nejen ceny ale i termín dodání. V zásadě o mou objednávku nemají zájem, mají hodně zakázek do zahraničí, nejdříve tak konec roku 2008, spíše leden 2009.
Takže pokud plánujete orbu na až rok 2009 a nenecháte se urazit laxním přístupem - směle do toho.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod bold » 06 čer 2008 14:28

Modrák píše:Bohužel musím souhlasit s boldem. Chtěl jsem koupit KWN 4, byl jsem za nimi na Techagru, dohodli jsme se, že budu určitě kupovat. Jen pro pořádek a vyjasnění specifikace jsem poptal (mailem i telefonicky) více než před měsícem, byl jsem ochoten obratem objednat. Teprve včera jsem z nich vyrazil nejen ceny ale i termín dodání. V zásadě o mou objednávku nemají zájem, mají hodně zakázek do zahraničí, nejdříve tak konec roku 2008, spíše leden 2009.
Takže pokud plánujete orbu na až rok 2009 a nenecháte se urazit laxním přístupem - směle do toho.

Tak já myslel že takovýto přístup je jen vyjímkou,bohužel tento přístup byl i u mně,nezájem o zákazníka jako takového,mají moc práce,takže termín dodání jest v nedohlednu.Měl jsem zájem o paterák obracák,bohužel mně bylo řečeno že na crystala to nedám (naznačeno že na tyto traktory nic dělat nebudou).Po dotazu proč mně nebude fungovat kostka na obracení pluhu (konkrétní dotaz na to jak to funguje protože jsem mechanik-abych si udělal představu) mně mírně naštvaný majitel opět zopakoval že to prostě fungovat nebude,že se tam musí dát jiná kostka,jiná hlava.Po zralé úvaze že tenhle rozhovor nikde nevede, jsem usoudil že letos jejich pluhem orat nebudu.Taky uvažuju že se mrknu někde jinde.Přístup majitele k potenciálnímu zákazníkovi mně dost zklamal.Prospekty nevedou,ceníky taky ne-všechno internet-ale komunikace po internetu není taky nejlepší.Holt prorazili za hranice a český zemědělec jim asi není dost dobrý.Toto je můj názor,nikomu ho nevnucuju.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod neznalek » 06 čer 2008 20:04

zdravim, do Sukova jsem psal email s zadosti o informace...no tedka nekdy to bude rok :lol: a odpověď nikde..., je smutne, že česka firma nema zajem prodavat sve vyrobky v tuzemsku, kde by o ně byl zajem....

Příspěvky: 4
Registrován: 16 led 2007 10:04
Bydliště: Uherské Hradiště

sdělení panu Boldovi

Příspěvekod SUKOV » 24 čer 2008 17:25

Pane Skopal-Procházka neboli BOLDE. Přečetl jsem si shodou okolností Vaše názory na tomto webu týkající se firmy SUKOV a přístupu některých zaměstnanců a zjistil jsem následující: Vaše mailová korespondence s naší firmou funguje prostřednictvím mailu miraprochy...... už od 9.ledna 2008 a je oboustranná. První naše odpověď Vám odešla 10.9.2008, další následovala 20.4.2008,týkala se splátek atd.Byl Vám zaslán mail, že by bylo vhodné nás vzhledem ke krátké vzdálenosti navštívit přímo v naší pobočce, kde Vám můžeme ukázat všechny typu orebních těles a podat další informace. Později jste naši firmu navštívil a mimo jiné jste řekl své požadavky jako např, že vlastníte traktor 16145 a za tento požadujete 5radličný obracecí pluh typ KWN. Sdělili jsme Vám, že za uvedený traktor vzhledem k jeho stáří by byl vhodnější 4 radličný pluh nesený nebo 5 radličný pluh polonesený v provedení KW. Dále Vám byla navrhnuta jiná varianta pluhu a to pluh JUNIOR ROTO 5, tj, 5 radličný obracecí pluh, kde je nutné u 5 radličného provedení namontovat větší otáčecí mechanismus(otočná hlava). Co se týče hydrauliky, standartně se dodává automt předáčení, ale u těhto starších traktorů je vhodnější montáž klasického hydraulického zámku(viz. články Vašich kolegů, kteří toto již dříve probírali). I přes toto všechno jste si trval na 5radličné provedení typ KWN nesený,tak Vám dále bylo nabídnuto, jelikož VAše bydliště je cca 25km, abyste si s Vaším traktorem přijel a 5radličný nesený pluh za tento zapojil a vyzkoušel. Dodnes jste se neozval a neměl jste zájem už nic řešit.
Toto je naše vysvětlení ostatním účastníkům fóra k dannému tématu.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: sdělení panu Boldovi

Příspěvekod bold » 24 čer 2008 19:57

SUKOV píše:Pane Skopal-Procházka neboli BOLDE. Přečetl jsem si shodou okolností Vaše názory na tomto webu týkající se firmy SUKOV a přístupu některých zaměstnanců a zjistil jsem následující: Vaše mailová korespondence s naší firmou funguje prostřednictvím mailu miraprochy...... už od 9.ledna 2008 a je oboustranná. První naše odpověď Vám odešla 10.9.2008, další následovala 20.4.2008,týkala se splátek atd.Byl Vám zaslán mail, že by bylo vhodné nás vzhledem ke krátké vzdálenosti navštívit přímo v naší pobočce, kde Vám můžeme ukázat všechny typu orebních těles a podat další informace. Později jste naši firmu navštívil a mimo jiné jste řekl své požadavky jako např, že vlastníte traktor 16145 a za tento požadujete 5radličný obracecí pluh typ KWN. Sdělili jsme Vám, že za uvedený traktor vzhledem k jeho stáří by byl vhodnější 4 radličný pluh nesený nebo 5 radličný pluh polonesený v provedení KW. Dále Vám byla navrhnuta jiná varianta pluhu a to pluh JUNIOR ROTO 5, tj, 5 radličný obracecí pluh, kde je nutné u 5 radličného provedení namontovat větší otáčecí mechanismus(otočná hlava). Co se týče hydrauliky, standartně se dodává automt předáčení, ale u těhto starších traktorů je vhodnější montáž klasického hydraulického zámku(viz. články Vašich kolegů, kteří toto již dříve probírali). I přes toto všechno jste si trval na 5radličné provedení typ KWN nesený,tak Vám dále bylo nabídnuto, jelikož VAše bydliště je cca 25km, abyste si s Vaším traktorem přijel a 5radličný nesený pluh za tento zapojil a vyzkoušel. Dodnes jste se neozval a neměl jste zájem už nic řešit.
Toto je naše vysvětlení ostatním účastníkům fóra k dannému tématu.

Děkuji za reakci.Doba s jakou jste reagovali na můj příspěvek je pomalu totožná s reakcí na naši korespondenci.Budiž tedy.je sice možné že mně vaše odpověď odešla 20.4-příšla ovšem 29.4.další datum jsem nedohledal.9 dní je na korespondenci celkem dost-Budiž.Při návštěvě vaší pobočky jsem byl přesvědčen z debaty s vašimi pracovníky o nezájmu o zákazníka.Přístup ke mně byl typu-vyber pluh,objednej,a nezdržuj.Jsem decentně zručný běloch,mám menší znalosti v oboru mechanik-18 let praxe(nebudu o sobě tvrdit že jsem sežral všechnu moudrost).Když jsem se ptal na vnitřní mechanismus hydraulického zámku,tak mně tohle nebylo zodpovězeno-pouze jsem chtěl pochopit proč mně to nebude fungovat,a také mně to zajímalo ohledně možnosti poruch tohoto zařízení.Bohužel koupit polonesený pluh je nad moje finanční možnosti-tuhle variantu jsme zavrhli hned v počátku.Trval jsem na 5 radličném provedení z důvodu využití výkonu traktoru.mám 4radličný nesený pluh za zetor 7045(celková úprava na traktor 7340),má sice záběr 35cm ale tenhle traktor má výkon na tento pluh.Tudíž varianta 4 radličného pluhu za 160koní se mně zdá celkem rozežraností.Také poznámka typu (necituji) 161 je traktor na houby (zabaleno do několika vět) a na tenhle traktor my pluhy neděláme-a když děláme tak je musíme upravovat.Shrnuto podtrženo-s tou "záhumenkou"na nás nechoď-kup si stroj za milion a pak se stav.Toliko je můj názor-Na závěr -neozval jsem se,nepočítal jsem že máte zájem o mně jako o zákazníka,nabastlím na ten svůj čtverák páté těleso a tento rok to zvládnu tak.(Pořídit si tento pluh mně bude stát balík elektrod,kus roury z metalšrotu,a trochu barvy na těleso vytažené z kopřiv)Záběr stejný jak váš 4 radličný pluh.Bohužel se musím řídit svým selským rozumem a trošku počítat.Znovu opakuji,nebyl jsem spokojen s vašim přístupem.Tudíž brouzdám po internetu a hledám vhodný použitý pluh.Pokud se u vás nějaký použitý najde,tak budu rád když mně budete kontaktovat,možná se přece jenom z nás stanou obchodní partneři.Nákup plánuji až příští rok.děkuji s pozdravem MSP alias bold
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod bold » 25 čer 2008 16:14

ještě bych chtěl poděkovat firmě sukov za neuvedení celé adresy kterou používá na korespondenci-bold je takový kecálek,takže mně nějaké spamy moc nevadí.miraprochy jest adresa spíš dopisovací-tudíž ji neuvádím leckde.takže děkuji že jste nedali šanci strojům na spamy.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 11
Registrován: 06 led 2007 16:55

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod Rosťa » 23 pro 2008 17:06

Hele Bolde, co do nich porád ryješ. Stejně sis koupil B201,tak vo co de?

Příspěvky: 9
Registrován: 30 zář 2007 21:06
Bydliště: Zlínský kraj

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod Modrák » 23 pro 2008 17:19

Já už jsem svůj požadavek na pluh také pořešil. Přestože jsem pro preferování domácích výrobců, zkušenosti popsané výše hovoří dostatečně jasně. Když jsem nebyl úspěšný u Sukovu, podíval jsem se podrobněji i na ostatní výrobce a nakonec jsem koupil 4radličný obracák Lemken VariOpal 6. Mám dobře zoráno a jsem spokojený.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod bold » 23 pro 2008 17:53

Rosťa píše:Hele Bolde, co do nich porád ryješ. Stejně sis koupil B201,tak vo co de?

Jasně,jen podotýkám že to je B-200-stařenka předělaná na české desky-oře nádherně,zaklopila i kukuřici,vše za cca 7 000,- takže na příští sezónu kupuju nové radlice a ořu-o novém pluhu zatím nepřemýšlím.
A do nikoho nereju-jen jsem tu prezentoval svůj názor-o odezvě ze strany SUKOV ať si udělá obrázek každý sám.
P.S. všem všechno dobré do nového roku
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 11
Registrován: 06 led 2007 16:55

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod Rosťa » 26 pro 2008 16:46

Bolde, mohl bys mi vysvětlit jaký je rodíl nezi pluhem B200 a B201? To by mě fakt zajímalo.

Příspěvky: 11
Registrován: 06 led 2007 16:55

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod Rosťa » 26 pro 2008 16:46

myslel jsem rozdíl

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod bold » 26 pro 2008 20:07

Rosťa píše:Bolde, mohl bys mi vysvětlit jaký je rodíl nezi pluhem B200 a B201? To by mě fakt zajímalo.

B-200 je kus traverzy na kterém jsou našrobovány tělesa bez jištění,B-201 je novější má už válce které jsou pospojovány a tudíž fungují jako jištění.Samozřejmě do půd kde je potřeba mít jištění je lepší B-201-Já moc pluh s jištěním nepotřebuju pozemky mám většinou bez překážek,až na to že nějaký dobrák posunul potok o cca 15 metrů a já našel v poli starý mostek (pluh naštěstí odskočil-cca medr do vzduchu a dva metry do boku) no a jednou jsem se z vlastní blbosti snažil zaorat sloup VN -220kV no ale nezdařilo se-odnesla to jedna radlice-snad mně ji někdo porovná.Jinak mám krásnou zem-bez kořenů-bez kamení. Navíc oba dva pluhy mají vysokou průchodnost. Měl jsem příležitost orat s pluhem SUKOV-celkem dobrá skušenost, oře pěkně.Bohužel po skušenosti s jednáním jsem koupil B-200 a o nákupu pluhu sukov neuvažuju-snad kdyby byl starší za dobrou cenu.Do budoucna uvažuju o výměně 16145 za nějaký jiný traktor kolem 180 koní-tak snad za tento stroj koupím nějaký polonesený obracák.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 1
Registrován: 04 led 2009 22:54

Re: PLUHY SUKOV

Příspěvekod martintomastik » 04 led 2009 23:13

četl jsem si vaše názory na tyto pluhy a mám jinou zkušenost než Bold. Táta koupil v roce 94 jednostraný pluh 3x30 na živitelce a pořád ho eště máme a dělá stále krásnou práci. Minulou sezonu jsem potřeboval nějaké náhradní díly a u nás v Budějicích všechno neměli, tak jsem volal do firmy a neměl jsme žádný problém s dodáním. Náhradní díl mi poslali
Teď mám traktor NH a potřebal jsme někaký obracák, tak jsme se byli s tátou podívat na Techagru do této firmy. Tady jsme si vybrali s tátou 5radličný obracák se 140 rámem a pak jsme je ještě jednou navšívili v Hoštěnovicích , protože jsme potřebovalli ještě nějaké informace a pracovník,který námpodával informace byl maximálně ochotný, strávili jsme tam snad dvě hodiny, ale byly jsme spokojení, vysvětllil nám nějaké detaily se seřízením pluhu o čem sem neměl ani páru.Jak mi pověděl, já pluh zapřáhnu jednou do roka a chci mít co nejrychlej zvoráno a nepřemýšlím moc nad seřízením. Pluh mi přivezli koncem října, tak jsem zvoral už s ním. Jsem maximálně spokojný. Dybych uměl vložit fotku, tak vám pošlu jak mám zvoráno, ale neumím to :D

PředchozíDalší

Zpět na Pluhy a podrýváky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník