Akpil pluhy - jednostranné

Příspěvky: 1
Registrován: 06 srp 2015 17:38
Bydliště: Púchov

Akpil pluhy - jednostranné

Příspěvekod karuzo » 06 srp 2015 18:20

Dobrý deň prajem.

Prosím poradiť, zdielať Vašu skusenosť s pluhmy AKPIL z Poľska.

Jedná sa o jednostranné 5radličné pluhy 5x30, chcel by som ich kúpiť. Máte skúsenosť, sú pevné, ako orú v kopci, v ťažkej pôde? Po prípade najlepšie kto ich vlastní, rád by som mu zavolal a poradil sa.

Po prípade mi poradiť nejaké pluhy (najlepšie nové) za 80koňový Zetor 7341, ktoré sú vhodné do ťažšiej pôdy.

Za skorú odpoveď ďakujem.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Akpil pluhy - jednostranné

Příspěvekod bold » 07 srp 2015 08:21

za mně polské nářadí NE. Mám diskáč a těch 80 tis by se dalo prohýřit daleko lépe. Nedělá to co má, je lehký, možná do písků super ale do našich půd nedostačující.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 253
Registrován: 28 led 2015 20:24

Re: Akpil pluhy - jednostranné

Příspěvekod rsv » 10 srp 2015 22:46

karuzo píše:Dobrý deň prajem.

Prosím poradiť, zdielať Vašu skusenosť s pluhmy AKPIL z Poľska.

Jedná sa o jednostranné 5radličné pluhy 5x30, chcel by som ich kúpiť. Máte skúsenosť, sú pevné, ako orú v kopci, v ťažkej pôde? Po prípade najlepšie kto ich vlastní, rád by som mu zavolal a poradil sa.

Po prípade mi poradiť nejaké pluhy (najlepšie nové) za 80koňový Zetor 7341, ktoré sú vhodné do ťažšiej pôdy.

Za skorú odpoveď ďakujem.

Nemám zkušenost s touhle konkrétní značkou, ale z Polska ani tříkolku. Raději se poohlédni po starším pluhu (opravdovým pluhu). Doma jsme začinali s 8011 a za tím trojku Overuma obracák. Dělal dobrou práci, ale už nestačil, tak šel. Cena tuším někde kolem 40. Myslím si, že ten stroj byl dost bytelný na to, aby ho někdo natahnul s traktorem do 100 koní. Nám se to ostatně za pár let nepovedlo a "pár" let už měl naoráno a dalších pár let poslouží hodně dobře.

Zpět na Pluhy a podrýváky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník