Nevím kam to zařadit.

Příspěvky: 235
Registrován: 31 srp 2009 22:19

Nevím kam to zařadit.

Příspěvekod Jarda X » 04 dub 2014 22:22

Zdravím všechny, nemáte někdo zkušenost s tím, že jste si objednali a převzali stroj a po jednom dni práce by jste ho nejraději vrátili. Jde to? Má někdo zkušenost? Uvedu do obrazu, převzal jsem si luční brány a po 18ha práce se mi začali rozpadat, ztratilo se opěrné kolečko a tři kliky, kterými se reguluje výška koleček. Práci dělá pěknou, ale mám strach co ztratím příště. Všechno se dá spravit, ale proto jsem si vlastně novou věc nepořizoval. Díky za každou radu.

Příspěvky: 555
Registrován: 20 zář 2011 12:06

Re: Nevím kam to zařadit.

Příspěvekod tomous » 05 dub 2014 09:54

Čau. Tak to je nemilé. Na každej stroj se vztahuje záruka,ale určitě taky záleží podle jakýho zákoníku. Občanskýho nebo obchodního. Zavolej prodávajícího ať si to přijede opravit. Já koupil tam ty od Blažka a spokojenost.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Nevím kam to zařadit.

Příspěvekod bold » 05 dub 2014 14:31

pokud se to rozpadá tak určitě zavolat výrobci, a po třech stejných závadách vrátit. Ale doporučuju se na to vyspat a neřešit problém horkou hlavou, třeba je někde drobná chyba a tu výrobce odstraní. Každopádně obchodní zákoník říká pokud se závada objeví 3x po sobě tak lze výrobek vrátit. Navrhuju zatím nepomlouvat výrobce a zkusit se domluvit,pokud to nepůjde rozumným způsobem tak své negativní zkušenosti zveřejnit,a poslední varianta je medializovat tento problém.... 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 198
Registrován: 01 dub 2014 15:37

Re: Nevím kam to zařadit.

Příspěvekod AGportal.cz » 05 dub 2014 15:03

Zdravím,
záruka by to určitě řešit měla, jen se zeptám od jakého výrobce popř. jaký typ lučních bran to je. Zrovna jsem si chtěl koupit a rozhoduji se mezi několika. A nepotřebuji brány co se mi po 18 ha rozpadnou :)
Díky za odpověď.
http://www.AGportal.cz - Seznam manuálů, novinky ze zemědělství, vyhledávání a zadávání agroslužeb, jednoduchý agrobazar - vše ZDARMA a BEZ REGISTRACE

Příspěvky: 235
Registrován: 31 srp 2009 22:19

Re: Nevím kam to zařadit.

Příspěvekod Jarda X » 05 dub 2014 22:47

Zdravím, smyky jsou Megaagri a jejich práce je na výbornou, je tam opravdu jen problém s těmi koly a klikami k ním. Prodejce řekl ať to nafotím a pošle to výrobci. Uvidíme jak se k tomu postaví. Jen třeba dořešit ta kopírovací kolečka a mohu je opravdu jen doporučit.

Zpět na Brány, smyky, válce.....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků