Boqballe

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Boqballe

Příspěvekod bold » 24 bře 2018 19:05

nebráním se tykání na tomto fóru :-) A oslovení pane, mně hodilo do kategorie důchodce :-D ale děkuji.
Nuž zvednul jsem ho mezi základním dílem a nádstavcem, přesně jak je to v katalogu. Když mně napíšete na bold007@seznam.cz tak vám pošlu foto z výroby :-) Bohužel nevím kolik se tam vleze, skolila mně nemoc, no ani ne tak nemoc jak léčba a hnojil kolega s mým traktorem a svým rozmetadlem, takže navýšení kapacity opravdu nevím.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Boqballe

Příspěvekod tele » 24 bře 2018 21:00

bold píše:nebráním se tykání na tomto fóru :-) A oslovení pane, mně hodilo do kategorie důchodce :-D ale děkuji.
Nuž zvednul jsem ho mezi základním dílem a nádstavcem, přesně jak je to v katalogu. Když mně napíšete na bold007@seznam.cz tak vám pošlu foto z výroby :-) Bohužel nevím kolik se tam vleze, skolila mně nemoc, no ani ne tak nemoc jak léčba a hnojil kolega s mým traktorem a svým rozmetadlem, takže navýšení kapacity opravdu nevím.

Starej nejsi, ale hodně pamatujes :mrgreen:

Příspěvky: 210
Registrován: 23 kvě 2009 10:22
Bydliště: Východné Slovensko

Re: Boqballe

Příspěvekod Bartuc » 24 bře 2018 21:42

bold píše:nebráním se tykání na tomto fóru :-) A oslovení pane, mně hodilo do kategorie důchodce :-D ale děkuji.
Nuž zvednul jsem ho mezi základním dílem a nádstavcem, přesně jak je to v katalogu. Když mně napíšete na bold007@seznam.cz tak vám pošlu foto z výroby :-) Bohužel nevím kolik se tam vleze, skolila mně nemoc, no ani ne tak nemoc jak léčba a hnojil kolega s mým traktorem a svým rozmetadlem, takže navýšení kapacity opravdu nevím.


:lol: občas sa zadaria veci ktoré neboli v pláne... :lol: ja mám momentálne cez ebay objednaný manuál snáď až z antarktídy, keďže neprišiel za dva týždne a kapacitu sme zvýšiť potrebovali, tak sme navyšovali 2 základnými nadstávkami len do výšky. tak teda skoré doliečenie :wink:

Příspěvky: 77
Registrován: 21 črc 2012 21:09

Re: Boqballe

Příspěvekod houmi » 23 říj 2018 13:48

Nemáte někdo tip, kde by se dali sehnat lopatky na rozhoz močoviny na 24m za rozumný peníze? Co jsem poptával tak stojí okolo 10t. Na to že je použiju jednou za rok se mi to dávat moc nechce.. Mám tam E2 a na močovinu na 24m by tam měly být E8..?? děkuju

Příspěvky: 555
Registrován: 20 zář 2011 12:06

Re: Boqballe

Příspěvekod tomous » 23 říj 2018 16:30

A na granulovanou?

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Boqballe

Příspěvekod tele » 23 říj 2018 18:54

houmi píše:Nemáte někdo tip, kde by se dali sehnat lopatky na rozhoz močoviny na 24m za rozumný peníze? Co jsem poptával tak stojí okolo 10t. Na to že je použiju jednou za rok se mi to dávat moc nechce.. Mám tam E2 a na močovinu na 24m by tam měly být E8..?? děkuju

Co je to za močovinu? Jak jsi došel k E8?

Příspěvky: 77
Registrován: 21 črc 2012 21:09

Re: Boqballe

Příspěvekod houmi » 24 říj 2018 11:26

tele píše:
houmi píše:Nemáte někdo tip, kde by se dali sehnat lopatky na rozhoz močoviny na 24m za rozumný peníze? Co jsem poptával tak stojí okolo 10t. Na to že je použiju jednou za rok se mi to dávat moc nechce.. Mám tam E2 a na močovinu na 24m by tam měly být E8..?? děkuju

Co je to za močovinu? Jak jsi došel k E8?

Klasická prilovaná močovina, případně stabilizovaná - urea stabil. Lopatky E8 mi doporučil pan Bartoš z Honorisu..?

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Boqballe

Příspěvekod tele » 24 říj 2018 13:21

houmi píše:
tele píše:
houmi píše:Nemáte někdo tip, kde by se dali sehnat lopatky na rozhoz močoviny na 24m za rozumný peníze? Co jsem poptával tak stojí okolo 10t. Na to že je použiju jednou za rok se mi to dávat moc nechce.. Mám tam E2 a na močovinu na 24m by tam měly být E8..?? děkuju

Co je to za močovinu? Jak jsi došel k E8?

Klasická prilovaná močovina, případně stabilizovaná - urea stabil. Lopatky E8 mi doporučil pan Bartoš z Honorisu..?

Ok, Pavel Bartoš machr. Tady si to naladíš http://bogballe-charts.com/spreader.asp?S=61 dle výrobce hnojiva, je už i aplikace na aplikaci do telefonu. Já bych už měl obavu aplikovat prilovanou močovinu na 24 m, určitě rychlost do 10 km/hod a pokud možno bezvětří. Uvidíš sám. Řešení je si lopatky půjčit od někoho známého. Na granulovanou budou stačit na 24 m i E6.

Příspěvky: 77
Registrován: 21 črc 2012 21:09

Re: Boqballe

Příspěvekod houmi » 24 říj 2018 16:53

Používám jedině aplikaci v mobilu.. a i lopatky mám vybrané - doporučené, to neřeším. Řeším jestli se dají sehnat někde za lepší peníz.?? :)

Předchozí

Zpět na Rozmetadla granulátů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků