Tablet jako terminál

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Tablet jako terminál

Příspěvekod Mr.Equable » 07 úno 2014 23:01

Našel jsem že jde tablet použít jako navigace k aplikaci hnojiv a ovládání rozmetadla. Ale informací bylo poskrovnu. Tak jsem se chtěl zeptat jestli o nemáte někdo více informací. Z praxe zatím asi ne, ale časem třeba budou. Díky
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod tele » 07 úno 2014 23:45

Jde to u Bogballe, více Ti o tom řekne ing. Bartoš z Honorisu.

Příspěvky: 207
Registrován: 29 črc 2012 20:27

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod Brano » 08 úno 2014 02:05

Tablet? To ako namiesto klasického terminálu si tam zapojím toto, od výrobcu dostanem nejaký software povedzme a cez tablet si dokážem nastaviť všetko potrebné?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 370
Registrován: 13 dub 2010 21:08

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod winis » 08 úno 2014 09:53

Podle toho jak sem to pochopil je v kabine male zarizeni ktere generuje wifi signal a k te se pripoji tablet se softwarem misto originalniho terminalu.

Nebo mozna je to zarizeni na naradi a do kabiny traktoru uz nic nevede, uz si nejsem moc jisty... Kazdopadne uz to dela vic vyrobcu techniky.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod Mr.Equable » 08 úno 2014 12:02

jj, že je to od Bogballe jsem viděl. Zkusim kontaktovat prodejce. Rozmetadlo mám nějaké noname, tak mi to na něm nepůjde, ale plánuju pořídit nějaké novější. Jde mi taky hlavě o tu navigaci, než o ovládání rozmetadla. Máme docela členité pole, a s tímto bych viděl kde už jsem házel a kde mi zbývá. Snad bude časem více info. Prej je aplikace na stažení na google play. Zatim nemám tablet, tak nemůžu zkusit.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod tele » 08 úno 2014 14:16

Já to dělám takhle: vytvořím soubor na aplikaci dle pozemků, hnojiv a dávek - stáhnu soubor na flash - nahraju soubor do počítače od rozmetadla - aplikuji - po ukončení aplikace nahraji zpět na flash - stáhnu z flešky zpět do počítače.
S tabletem: vytvořím soubor - přes wifi se nahraje z tabletu do počítače - aplikuji - po ukončení nahraji přes wifi do tabletu. Určitě to nejde bez počítače na rozmetadlo a já určitě zůstanu u osvědčeného postupu s fleškou 8)

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod tele » 08 úno 2014 14:18

Mr.Equable píše:jj, že je to od Bogballe jsem viděl. Zkusim kontaktovat prodejce. Rozmetadlo mám nějaké noname, tak mi to na něm nepůjde, ale plánuju pořídit nějaké novější. Jde mi taky hlavě o tu navigaci, než o ovládání rozmetadla. Máme docela členité pole, a s tímto bych viděl kde už jsem házel a kde mi zbývá. Snad bude časem více info. Prej je aplikace na stažení na google play. Zatim nemám tablet, tak nemůžu zkusit.

Na prodejce se vykašli, ty vědí kulový, zavolej rovnou Bartošovi do Honorisu, je to pohodovej a inteligentní borec :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod Mr.Equable » 08 úno 2014 15:35

Toho pána neznám, jestli můžeš tak mi pošli do SZ kontakt.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod tele » 08 úno 2014 17:08

Mr.Equable píše:Toho pána neznám, jestli můžeš tak mi pošli do SZ kontakt.

tady to máš komplet http://www.bogballe.cz/Bogballe/kontakty.php

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Tablet jako terminál

Příspěvekod Mr.Equable » 08 úno 2014 19:01

díky moc.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Zpět na Rozmetadla granulátů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků