Fekální vůz-TP

Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2016 22:23

Fekální vůz-TP

Příspěvekod StrycekEndy » 07 led 2016 22:27

Zdravím chtěl bych pořídit fekál na vývoz jímek, při brouzdání na internetu jsem ale nenašel jediný inzerát se zmíňkou o Technickém průkazu.. Znamená to tedy, že fekály TP nemají? Díky za odpověď

Příspěvky: 101
Registrován: 31 kvě 2013 23:20

Re: Fekální vůz-TP

Příspěvekod Denis » 07 led 2016 23:16

Většina má, nejspíše vedené jako přívěs. Něco bude vedené jako pracovní stroj, ale tam si nejsem jistý jestli to může jezdit legálně plný po silnici (spíš ne). I když tady v podniku byla jedna voznice z Malacek a ta SPZ neměla. Když jsem se na to ptal bylo mi to vysvětleno tak, že v době kdy ji kupovali (pol. 90. let), tak to tak mohlo být. Takže asi tak. :roll:

Příspěvky: 15
Registrován: 18 lis 2015 21:12
Bydliště: veverske kninice

Re: Fekální vůz-TP

Příspěvekod Colek » 07 led 2016 23:18

Ahoj. Nektere NTVF 8 spz maji, vetsina ale ne. Ber to ale jinak, nektere opavske navesy ns 900 spz maji, nektere ne. Najezdi toho po silnici mnohdy vic nez fekal. Vetsinou pri bezne kontrole PCR staci zelena karta. Ja sam jezdil s 8011 a se sberacim vozem po Brne a nikdo si me nevsimal. Nebal bych se toho, koupit, pojistit a jezdit. :D

Příspěvky: 15
Registrován: 18 lis 2015 21:12
Bydliště: veverske kninice

Re: Fekální vůz-TP

Příspěvekod Colek » 07 led 2016 23:24

Vec dalsi je ta ze pokud byl vyroben v dobe kdy se spz na tyto stroje nevydavala tak normalne pojistit a jezdit. Jako treba vetsina starsich stroju z produkce Vychodniho bloku. Jiny priklad UNC 060 spz nema, novy Bobcat ano, oba nepodlehaji stk a oba muzou normalne na silnice.

Zpět na Vozy a vleky na aplikaci hnojiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků