CAMBDRIDGE VÁLCE STS HUSTOPEČE

Příspěvky: 6
Registrován: 22 srp 2015 09:07

CAMBDRIDGE VÁLCE STS HUSTOPEČE

Příspěvekod michal prokop » 01 říj 2023 20:38

Zdar borci, poradil by někdo ohledně cambridge válců STS Huspopeče, šíře 4,5m. Máme je asi 10 let, ale nikdy nám nešly napoprvé složit, pořád se s tím trápíme, včera jsem dosel obilí a táta za mnou zaválel a chceme skládat a vůbec nám to nešlo. Dnes ten samý problém. Po nákupu jsem vyměnil přepouštěč, nevím zda tam vůbec musí být, ani zda záleží na směru jak je namontován, ani co v něm je, nejde nám teď povolit, někdo si dal tu práci a dorval to na fest. Skládání válců je pro nás vždy očistec, už si nevíme rady. Píst vyjede cca 5cm a poté nic, olej do hadic jde, vyzkoušeno několik hydraulických koncovek, jak na hadicích tak na traktorech, prohodit hadice, vyzkoušeno na třech traktorech, nejde ani na volnoběh ani na plný plyn, ani teplý ani studený olej, oleje je v traktoru dost, mám podezření na ten píst, že nějak přes vratku propouští olej do traktoru a pak se tam pere tlak, pístnici jsem nakonec vyndal ale nejde nám povolit nemáme na to klíč, kdo poradí který klíč je vhodný, jsou tam 2 díry naproti sobě po 180° budu moc vděčný za jakoukoliv radu, foto v příloze, ZEMĚDĚLSTVÍ ZDAR

Příspěvky: 873
Registrován: 29 srp 2013 17:47

Re: CAMBDRIDGE VÁLCE STS HUSTOPEČE

Příspěvekod skacel99 » 21 říj 2023 18:59

Možná blbost,ale čerpadlo na traktoře ti dává kolik?

Příspěvky: 153
Registrován: 15 říj 2009 11:38
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: CAMBDRIDGE VÁLCE STS HUSTOPEČE

Příspěvekod Dark » 23 říj 2023 17:35

Je tam hydraulický zámek na pístnici? Ten občas dělá kraviny. Klíče jsou na to bud takové udělátka ve tvaru podkovy a kolmo z toho koukaj kolíky, a taky bejvaly univerzál podle pruměru, viděl sem sadu 4ks od pruměru pístnice cca40mm do 120

Příspěvky: 6
Registrován: 22 srp 2015 09:07

Re: CAMBDRIDGE VÁLCE STS HUSTOPEČE

Příspěvekod michal prokop » 27 lis 2023 14:11

Zdar, takže nakonec vyřešeno, pístnice protékala přes špatné kroužky přes vratku zpět do traktoru, respektivě kroužky téměř chyběly. Udělal jsem si na to doma klíč a podařilo se to celkem dobře povolit, po přetěsnění na 1. pokus složeno a drží to pěkně, na příště už mám ten klíč a bude to jednodušší.

Zpět na Setí obilí a řepky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků