Krmné vozy STS Olbramovice

Příspěvky: 176
Registrován: 01 črc 2007 16:36
Bydliště: Kámen

Krmné vozy STS Olbramovice

Příspěvekod Zetor 4011 » 21 čer 2008 21:28

Zdarvím, jaké máte zkušenosti s vozy Kamzík, z výroby STS Olbramovice? Jaké vozy jsou lepší a nějaké pro a proti Kamzík X vertikální krm. vůz (CERNIN) Výhody a nevýhody Kamzíka. Předem dík za odpovědi.

Příspěvky: 264
Registrován: 28 lis 2006 21:47
Bydliště: českobudějovicko

Re: Krmné vozy STS Olbramovice

Příspěvekod václav » 21 čer 2008 23:39

Kamzíků používáme několik ale jen na nastýlání volnou slámou. Dá se použít i na krmení ale není možnost míchat. Problémy technického rázu jsou jen pokud ho krmiči orvou o vrata.

Příspěvky: 176
Registrován: 01 črc 2007 16:36
Bydliště: Kámen

Re: Krmné vozy STS Olbramovice

Příspěvekod Zetor 4011 » 22 čer 2008 07:56

Je mi jasný, že se s nim nedá míchat, ale na stránkách STS Olbramovice jsem četl, že při sendvičovém rozvrstvení, to je jako když od normálního míchacího vozu. Pro soukromníka, kterej má tak okolo 30 kusů by to byla slušná varianta nového vozu za v celku rozumné peníze. Taky je možnost si pořídit i staršího předchůdce, o nosnosti 2,5t, ale zase jsou asi porblémy s ND a nový vůz, je i dost vylepšený. Mě osobně se líbí kvůli zakládání zelené trávy, pro denní krmení a taky že se s nim dá krmit i všechno ostatní. Jestli by to šlo, tak bych tě chtěl požádat o nějakou fotku toho zastýlacího provedení. Na stránkách STS, to nemaji dost dobře nafocené a tak bych chtěl vidět, jak to pořádně vypadá. Foto ložného prostoru, řezací válce apod. Předem děkuji

Příspěvky: 264
Registrován: 28 lis 2006 21:47
Bydliště: českobudějovicko

Re: Krmné vozy STS Olbramovice

Příspěvekod václav » 23 čer 2008 16:26

Pošli mi na SZ mejl, kam chceš ty fotky poslat.

Zpět na Vleky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků