Fortschritt HW 80

Příspěvky: 112
Registrován: 28 říj 2008 21:00
Bydliště: Vých. Slowensko

Fortschritt HW 80

Příspěvekod Frantík SK » 24 čer 2011 16:54

Nikde som nenašiel vlákno venované týmto prívesom. Mám možnosť kúpiť ho za slušnú cenu, potreboval by som však nejaké info z praxe. Napr. kde zohnať ND, ako sú na tom tieto vleky s kvalitou, prípadne ich porovnajte s klasickou 9tonou P93... :?: Za Vaše info budem vďačný. Čakám, že sa ozvú hlavne starší farmwebáci, ktorí majú s týmito vlekmi nejaké skúsenosti, predsa ich len u nás veľa nejazdí.
Byť poľnohospodárom nie je povolanie, ale poslanie.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1826
Registrován: 04 úno 2009 21:07

Re: Fortschritt HW 80

Příspěvekod poulm » 10 črc 2011 20:22

Já myslím, že to nejsou špatné vlečky,nevím předepsanou nosnost,ale 7t to zvládne bez problémů.
Taky jsem si všiml,že se sem tam objeví v inzerátech za dobrou cenu a myslím, že jako alternativa za českou 7-8mi tunu je to dobrá.
S díly bych si vůbec nelámal hlavu,kola tam jdou dát v podstatě jakékoli,je to klasický 8mi dírák,brzdové obložení ti kdekoli vymění,hevery se přetěsní jednoduše a ostatní si už člověk udělá sám. Takže z mého pohledu bych dal "+" této vlečce.
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Fortschritt HW 80

Příspěvekod neznalek » 10 črc 2011 22:13

většina z nich ma navíc komplet přípoje na dalsí vlek, jako dalsi + vidim dvojite pryžové "dorazy" na perech, takže terotericky to uveze tolik, co vydrží pneu :D v sousednim ZD maji HW po přestavbě na trojstranny sklápěc a běžně na tom vozí 130q ledku a plním jím přes šnek práskovačky....

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1826
Registrován: 04 úno 2009 21:07

Re: Fortschritt HW 80

Příspěvekod poulm » 12 črc 2011 10:31

Nedávno byl jeden na bazoši za 12tis. Občas se ještě někde nějaký objeví.

Kdysi jsem mohl mít tento vlek ze státních statků za flašku,ale zdál se mi velký,protože jsem měl jenom traktor Z3011,teď už se mi zase zdá malý,protože mám ZT303 :lol: :lol: :lol:

Je zajímavé, jak věkem roste velikost a cena hraček. :lol: :lol: :lol:
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

Zpět na Vleky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků