Wielton návěsy

Příspěvky: 5
Registrován: 01 lis 2011 17:25

Wielton návěsy

Příspěvekod aurell » 01 lis 2011 17:32

Na výstavě jsem viděl zemědělskou techniku od Wieltonu. Líbila se mi docela příznivá cena. Máte s ní někdo nějakou zkušenost?

Našel jsem i webovou prezentaci: http://www.wielton-agro.cz

Ještě obrázek na posouzení:
Obrázek

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Wielton návěsy

Příspěvekod miki » 01 lis 2011 18:42

První přízpěvek a zrovna PR. Admini by zde měli udělat nějakou inzertní sekci. Není to ani týden, tak zde bylo něco podobného na plynové vzpěry.
Jo, mimochodem na jaké výstavě jste viděl tuto techniku?
Překovejme meče v pluhy a naopak

Příspěvky: 5
Registrován: 01 lis 2011 17:25

Re: Wielton návěsy

Příspěvekod aurell » 01 lis 2011 19:12

Bylo to v Kameni. PR nedělám. Je to tady nově a nikdo ze známých s tím nemá zkušenosti. Takže, logickým krokem je zeptat se na internetu.

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Wielton návěsy

Příspěvekod miki » 01 lis 2011 19:21

V Kameni to bylo v počátkem září, dnes je listopad. Promiň, ale logicky, ptát se na něco po téměř dvou měsících? Nemá zkušenosti s čím, s návěsy, přívěsy ....... jaká hmotnost?
Překovejme meče v pluhy a naopak

Příspěvky: 5
Registrován: 01 lis 2011 17:25

Re: Wielton návěsy

Příspěvekod aurell » 01 lis 2011 19:47

Návěsy se nekupují jako rohlíky, je si to třeba nechat projít hlavou. Je to investice na několik let, nechci se unáhlit. Prostudoval jsem prospekty, hledal jsem informace na internetu, snažil se něco vyzjistit od známých - tam jsem nepořídil.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Wielton návěsy

Příspěvekod bold » 01 lis 2011 19:58

Taky se mně to začíná zajídat. Tohle je diskuzní fórum, podle místního "osazenstva" lze usuzovat že jsou zde hlavně malí a střední zemědělci, také zahrádkářů je zde požehnaně. Nepředpokládám že tu máme někdo skušenosti s koupí strojů v ceně několika mega. To tady asi správně nebudeš. Stejně tak pokud tuto techniku inzeruješ tak se tu dočkáš maximálně poslání do háje. Jelikož je to nová technika tak tu asi žádný vlastník nebude.
Na druhou stranu lze usuzovat o dobré návštěvnosti tohoto fóra, jelikož podobných "dobráků" začíná přibývat. :lol:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Wielton návěsy

Příspěvekod miki » 01 lis 2011 20:02

Mám stejný názor bolde. Admini by zde něco měli v této oblasti udělat. Dost mně to se.... .
Překovejme meče v pluhy a naopak

Příspěvky: 5
Registrován: 01 lis 2011 17:25

Re: Wielton návěsy

Příspěvekod aurell » 01 lis 2011 20:24

Mluvím o ceně do pul mega. Každopádně jestli znáte nějaké diskusní fórum s osazenstvem co hledám.. budu rád za adresu.. Pokud to nebude PR toho fora :D

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Wielton návěsy

Příspěvekod miki » 02 lis 2011 13:15

aurell píše:Na výstavě jsem viděl zemědělskou techniku od Wieltonu. Líbila se mi docela příznivá cena. Máte s ní někdo nějakou zkušenost?

Našel jsem i webovou prezentaci: http://www.wielton-agro.cz

Ještě obrázek na posouzení:

Kde jsi napsal co chceš koupit? S jakou technikou máme mít zkušenost (návěs, přívěs, cisterna, jaká nosnost atd.)?
To jak jsi to napsal, že to byl tvůj prví přízpěvek na tomto fóru skutečně dává podnět ke spelulacím, že jsi obchodník nebo proframátor webu (který potřebuje mít počet přístupů).
Překovejme meče v pluhy a naopak

Zpět na Vleky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků