Dotaz

Příspěvky: 21
Registrován: 03 lis 2013 17:03

Dotaz

Příspěvekod kubis » 16 led 2014 23:18

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s brigádou jako traktorista na žně.
Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Dotaz

Příspěvekod bold » 18 led 2014 10:33

kubis píše:Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s brigádou jako traktorista na žně.
Děkuji za odpověď

Osobně ne, ale okolní firmy mají velmi negativní zkušenosti s brigádníky jako traktoristy. Tudíž jest problém takovou brigádu v okolí sehnat. Své "sezónní zaměstnance" prověřují dlouho dopředu a většinou berou učně které jim škola doporučí, popřípadě zkušené chlapy které na dobu potřeby stáhnou z jiných prací.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Dotaz

Příspěvekod Mr.Equable » 18 led 2014 13:06

S pohledu soukromníka... jelikož bych měl někomu svěřit stroj, kterej mě živý, tak bych si hodně rozmyslel, komu ho svěřit. Bez zaručených referencí, nejlépe z vlastní zkušenosti s dotyčným, bych mu traktor s vlekem plným obilí nesvěřil.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 262
Registrován: 05 úno 2008 19:29

Re: Dotaz

Příspěvekod K10 » 18 led 2014 19:22

Také není od věci se dobře připravit po "papírové" stránce,není nic lepšího než když si vezmeš známého jen tak na dobré slovo,ten bambus Vám za dva dny udělá škodu na mašině za půl milionu a když přijde na věc tak nemá potřebné papíry(takže strojní pojistka na dvě věci),nemá pojistku na "blbost" apod.,z vlastní zkušenosti doporučuji tohle důsledně kontrolovat :!:

Zpět na Sezónní práce a roční období

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník