Země Živitelka

Příspěvky: 10
Registrován: 11 srp 2007 21:46

Země Živitelka

Příspěvekod votech » 11 srp 2007 22:01

znate tuto vystavu ? myslim ze jedna z nejlepsich u nas

Uživatelský avatar
Příspěvky: 208
Registrován: 02 úno 2007 18:20
Bydliště: Kletečná u Pelhřimova

Příspěvekod luba29 » 11 srp 2007 22:16

už to taky není co to bývalo :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 710
Registrován: 21 pro 2005 21:16
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod david » 11 srp 2007 23:25

přesně tak už tam nepojedu zbytečná cesta na stanky větnamcu mužu jit na floru

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Příspěvekod OŤAS » 12 srp 2007 19:57

To votech byl jsi už někdy na Techagru v Brně?

Příspěvky: 111
Registrován: 13 led 2007 20:38
Bydliště: Kladensko

Příspěvekod Lucky » 20 srp 2007 22:41

hele jestli tam někdo pojedete co udělat menší sraz farmwebu?

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jirka » 21 srp 2007 08:38

Asi tam pudu. I když opravdu netušim kdy. Když sem jel v neděli kolem hlavní brány na kole, už tam pár traktorů bylo vidět. Dřív sem sedával před bránou a fotil navážení techniky. Teď už sem na to asi moc línej dojít tam těch pár set metrů. Každopádně nečekám zázraky. Spíše stroje ověšený děckama, znalce z "horní dolní" kteří znalecky pokopají do pneumatiky a pak řeknou, že je to zbytečně velký a hlavně postávají před strojema (poprvdě asi fakt ani nemá cenu brát s sebou foťák) a pak spoustu opilců v pivovarský zahradě. Každopádně pokud se tam objevím, poznáte mě podle košile s nápisem Farmweb na zádech. Takže si klidně připravte rajčata a vajíčka a přeju dobrou trefu. :wink: Sraz Farmwebu se připravuje zase na podzimní/zimní měsíce (to je eště daleko), ale za sebe říkám, nebráním se vás tam potkat, budu rád.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 208
Registrován: 02 úno 2007 18:20
Bydliště: Kletečná u Pelhřimova

Příspěvekod luba29 » 04 zář 2007 16:33

já tam teda nebyl ,ale co jsem slyšel tak tam byl největší kombajn od JD ruský kombajny něco od classu a taky tam prej byla stará 25ka a prej u toho bylo lidí víc jak u nových a povídali jsi že jeden má tak plyn a ten zas tak :lol: :lol:

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jirka » 05 zář 2007 13:26

A fotky které jsou na FW ti nestačí? Krom toho tam byl zajímavý už jn Fendt 927 a 312.

Příspěvky: 309
Registrován: 18 úno 2007 20:54

Příspěvekod Enguma » 05 zář 2007 19:29

já byl na živitelce... a jako nebyl sem tam 6let a změnilo se to dost a nejvíc zmrvený měli značení po městě...idioti...
jinak k vidění tam bylo něco víc u třech značek co za něco stojí... pěknej stánek MF, a NH a JD... jinak od každýho trochu... a stánky mě ani nezajímali... byly tam aj firmy s žv technologiemi a pastevní věci...tak sem něco koupil s slevou... jinak je to chabý oproti před 6lety... je toho tam málo-zemědělskýho a daleko je to příšerně..., Tech - Agro Brno - to je podle mě ještě Výstava jak má být...! a doufám že ji neovládne dav stánkařů jako je tomu v budějičkách... :!: :?

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: Země Živitelka

Příspěvekod Lnena » 02 zář 2011 07:39

Tak země živitelka u mě skončila. Definitivně. V Brně je výstaviště značené všude, v Budějovicích jsem jezdil městem nazdařbůh, jeden ukazatel mě dokonce odvedl ze správného směru. Celou výstavu jsem měl projitou i s dlouhýma konzultacema tak za dvě hodinky. Jinak cca půl hoďky pro okoukání muselo stačit. Byl to samý buřt, klobása, pivo...Alespoň jsem nemusel v poledne stát frontu. Dokonce tam měl stánek porotherm nebo jaká cihla, jinak jsem stánky jen proletěl. To mi někdo vysvětlete, co dělají na zemědělské výstavě zedníci? Les beru, včelaře beru, skladování obilí beru, biopaliva i s kotly beru, ale cihly mě opravdu nezajímají a stroje, na které jsem se těšil tam nebyly. Příště už jedině techagro. Co je na techagru jen od lesa, nebo jen od včelařu, to bylo v budějicích tak asi celkem. A to jsou v Brně ti včelaři a lesáci jen tak na okraji, na vyhrazeném místě, aby moc nepřekáželi těm, co o ně nestojí. A když tam člověk jde, aby porovnal značky, rozhodl se co mu bude nejvíc sedět, to aby si koupil lístek na dva dny. Ze země živitelky se stala pouťová záležitost. Když tam místo těch pár strojů pustí autodrom, houpačky a labutě, vyjde to nastejno.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Uživatelský avatar
Příspěvky: 111
Registrován: 14 říj 2006 19:36
Bydliště: Podještědí

Re: Země Živitelka

Příspěvekod Packard78 » 02 zář 2011 20:33

Taky si myslím, že už tam nepojedu... To byly jen kvedlíky, lepidla, struhadla a trenky....

V roce, kdy nebylo Techagro, fakt slabota!!
JD 6230 Premium, JD 9680i WTS, JD 6810 4x4, http://www.agro-bila.cz, http://www.sdh-vlcetin.cz

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Země Živitelka

Příspěvekod miki » 03 zář 2011 16:52

Taky jsem tam přestal jezdit a místo toho začal jezdit na Agrokomplex. Bohužel poslední tři ročníky agrokomplexu už byly stejný jako živitelka (lepidla, hrnce, stánky atd.) a ještě k tomu čím dál menší zájem firem mít stánek. Dost to vše upadá. Jediné co zůstává je Techagro, pak se ještě dá jít na nějaké Polní dny a na Mistřrovství ČR v orbě. Jinak bída
Překovejme meče v pluhy a naopak

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: Země Živitelka

Příspěvekod Lnena » 07 zář 2011 06:58

Podle mě je letos vůl každý prodejce techniky, který na výstavu nejde. Nevím jak jinde, ale u nás je cena obilí vysoká a výnosy taky. Platí to i pro řepku. Možná, že hodně potraviny spadlo do krmné, ale i tak tu letošní tržby budou podle mě dost dobré. No, když je prodejci techniky nechtějí mít pro sebe...
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Země Živitelka

Příspěvekod miki » 07 zář 2011 12:32

Lnena píše:Podle mě je letos vůl každý prodejce techniky, který na výstavu nejde. Nevím jak jinde, ale u nás je cena obilí vysoká a výnosy taky. Platí to i pro řepku. Možná, že hodně potraviny spadlo do krmné, ale i tak tu letošní tržby budou podle mě dost dobré. No, když je prodejci techniky nechtějí mít pro sebe...

Prodejce na výstavě moc neprodá. Kolik lidí tady si koupilo stroj na podkladě rozhodnutí při výstavě? Jo, něco jinýho jít na výstavu za účelem nákupu stroje s výstavní slevou.
Překovejme meče v pluhy a naopak

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: Země Živitelka

Příspěvekod Lnena » 10 zář 2011 06:37

No, já třeba si na výstavě domlouval koupi už dvou strojů. A na techagru mívali poslední den na většině strojů napsané-prodáno.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Země Živitelka

Příspěvekod miki » 10 zář 2011 20:20

Lnena píše:No, já třeba si na výstavě domlouval koupi už dvou strojů. A na techagru mívali poslední den na většině strojů napsané-prodáno.

Na spoustě strojů to mají napsáno už první den ráno v devět.Ono kupovat nějaký větší a dražší stroj není tak jednoduchý. Skusi si dneska říct, že si zítra koupíš (i kdyby jsi na něho měl) třeba traktor. Kdy ho dostaneš? Já kupoval na Techagru štěpkovač a jsem spokojený, ale to jsou vše malé věci.
Překovejme meče v pluhy a naopak

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: Země Živitelka

Příspěvekod Lnena » 12 zář 2011 07:35

No, kupoval jsem si tam dva stroje a ani jeden jsem si domů nevezl. A teď jsem se na výstavě rozhodl pro další stroj. Možná to není definitivní, asi nebude ani novej, ale minimálně servis nebo ND budu potřebovat. A u velkých strojů se myslím může taky předseda družstva rozhodovat na výstavě. Proč ne. Určitě se tak nerozhodnou všichni, ale i tak je to pro prodejce příležitost.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Příspěvky: 247
Registrován: 17 pro 2009 10:50

Re: Země Živitelka

Příspěvekod vik » 20 srp 2014 16:48

nedaroval by někdo volnou vstupenku na země živitelku?děkuji předem

Zpět na Výstavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník