FENDT Academy

Příspěvky: 8
Registrován: 29 bře 2008 23:00
Bydliště: Veverské Knínice

FENDT Academy

Příspěvekod kolchoznik » 11 pro 2008 20:26

Co říkáte akci FENDT Academy? Myslím, že akce to může být opravdu zajímává, naučná jak pro zkušené řidiče tak i pro začínající. Akce je to opravdu neobvyklá.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Re: FENDT Academy

Příspěvekod Polci » 12 pro 2008 10:08

Nechme se překvapit...Už se těším na ohlasy. Jde o to, kdo to tam bude školit. Zřejmě někdo ze zahraničí...z fabriky (testovací jezdci atd). Pak by to mohlo být přínosné. Pokud někdo zdejší, tak se slupne párek, vypije trochu pivka a šup domů...

Příspěvky: 8
Registrován: 29 bře 2008 23:00
Bydliště: Veverské Knínice

Re: FENDT Academy

Příspěvekod kolchoznik » 13 pro 2008 00:25

Netuším kolik lidí se zůčastní, kdo si z toho co odnese, myslím, že stejně jako y typuješ že bude školitel někdo ze zahraničí. Rád bych se zůčastnil, ale není nic jako běžný den otevřených dveří.

Příspěvky: 264
Registrován: 28 lis 2006 21:47
Bydliště: českobudějovicko

Re: FENDT Academy

Příspěvekod václav » 07 bře 2011 23:59

Tak chlapci, už si chystáte batůžky na letošní ročník? Tentokrát vyměnit asfalt polygonu za pořádný kros? :D

Příspěvky: 45
Registrován: 09 pro 2009 19:56

Re: FENDT Academy

Příspěvekod p.spacek07 » 13 bře 2011 08:58

mohl bych vědět co je to za akci?kdy a kde se kona?jsem velky fanda těchto stroju a tak bych se rad zučastnil

Příspěvky: 264
Registrován: 28 lis 2006 21:47
Bydliště: českobudějovicko

Re: FENDT Academy

Příspěvekod václav » 14 bře 2011 09:59

Pošli mi mejl na VaclavPtacnik@seznam.cz a já ti pošlu info a pozvánku. Nebo se informuj V RCG Agromex nebo na jakékoli jejich pobočce. Jinak přesný program bude znám až na místě ale už místo srazu Vojenský prostor Milovice, tankové cvičiště značí že o zábavu bude postaráno. Minulý ročník probíhal na polygonu ve Vysokém Mýtě. Předpokládá se znalost ovládání všech typů traktorů Fendt, na vysvětlování nováčkům který čudlík je na co není prostě čas. Žádná předváděčka pro veřejnost ale zdokonalení obsuh v náročnějších podmínkách.

Zpět na Zemědělské akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník