Dotaz

Příspěvky: 1
Registrován: 22 lis 2013 21:46

Dotaz

Příspěvekod teri56 » 22 lis 2013 21:53

Dobrý den, mám takový dotaz... Nevíte někdo o nějaké barvě (na traktor), kterou když nastříkám, tak by se třeba za 2 dny dala lehce smýt? Jakože by nedržela? Jde o jisté traktor závody a o takovou srandu... :) Kdyžtak prosím odkazy :) A dále, pokud je tu nějaký fanda Zetorů (máme doma 25 A), tak jistě ví, že se na ně dělají takové nálepky a mně by se taková líbila, kdyby na ní byl ale jiný text (jméno) nevíte někdo, kde by se něco takového nechalo dát udělat? :) pokud někoho něco napadne tak díky :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Dotaz

Příspěvekod Mr.Equable » 24 lis 2013 00:52

Tak barvu netušim. Ale samolepku ti udělají v nějaké reklamní agentuře, nebo lepší tiskárně.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Příspěvky: 207
Registrován: 29 črc 2012 20:27

Re: Dotaz

Příspěvekod Brano » 08 led 2014 00:21

Nestačil by sprej na vlasy? Niečo také ako mávajú napr. punkáči. Neviem ako by to chytalo na kov, raz s tým prišla ségra, blond vlasy na ružovo a dalo sa to v pohode umyť :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Dotaz

Příspěvekod Mr.Equable » 08 led 2014 12:21

Zkus si najít něco o téhle barvě : http://www.escape6.cz/Kola/Barva-na-kola-Foliatec/ měla by to být fólie ve spreji a měla by jít snadno odstranit.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků