Koupím traktorový nosič kontejnerů

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Koupím traktorový nosič kontejnerů

Příspěvekod farmarpetr » 15 úno 2014 20:26

Koupím dvounápravový traktorový nosič kontejnerů STS OPAVA, případně jiný typ, nosnost kolem 11 tun, nejlépe s SPZ.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Koupím traktorový nosič kontejnerů

Příspěvekod farmarpetr » 17 úno 2014 20:01

tel.: 603 osmtřitři 041

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Koupím traktorový nosič kontejnerů

Příspěvekod farmarpetr » 25 úno 2014 23:29

Takže po postupném průzkumu trhu dospívám k názoru, že si asi vezmu úvěr a půjdu do nového. Starších moc není. Překupníci je nabízejí za cca 200 000,-Kč a to ještě většinou bez značek a ve stavu ovapkovaného vraku politého barvou. No nevím dvě staré nápravy s ojetými gumami, starý posvařovaný rám, dvě nebo tři pístnice, hák a oj…trochu předražený šrot...
Takže koukám po novém ceny jsou od nějakých 350000 Kč za polský pochybné kvality do 550000 Kč. Zatím jsem narazil na tyhle výrobce.

pronar.pl
cargoauto.cz
cts-servis.cz

Jestli máte ještě nějaký tip na solidního výrobce tak prosím sem s ním. Kdysi se tu nějací výrobci zmiňovali v diskusi, kterou tu teď nemůžu najít. Asi to bylo v téhle sekci prodám a je to již nenávratně smazáno.
Jestli máte někdo nějaké zkušenosti s traktorovými kontejnerovými nosiči rád je uvítám.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1826
Registrován: 04 úno 2009 21:07

Re: Koupím traktorový nosič kontejnerů

Příspěvekod poulm » 26 úno 2014 15:27

Záleží jak jseš na tom finančně,nebo jestli jsi schopný si něco doma udělat sám.
Kdybych vyloženě chtěl nosič kontejneru,tak si ho holt udělám z nějaké nástavby z nákladního auta.
Záleží na co ho chceš a kde s tím budeš jezdit.
Kamarád si na vyvážení hnoje udělal nosič kontejnerů z hákové Liazky,ale na silnici s tím moc nejezdí.
Druhý nosič si teprve chystá,sehnal si ze šrotu nástavbu z Tatry-spodní hák a udělá si ho stejně jak byly ty originál traktorové,které mohly jezdit bez SPZ,protože se jedná o pracovní stroj :D
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Koupím traktorový nosič kontejnerů

Příspěvekod farmarpetr » 27 úno 2014 00:22

Což o to udělat jde ledacos. Navíc když potřebuju, tak mám velmi dobré sousedy s dílnou vybavenou plasmou, ohraňovacím lisem atd. Problém je s tou legislativou. Bohužel potřebuju s tím jezdit i dost po silnici a nemám chuť se pořád dohadovat s pomahači a chrániči o tom, jestli to či ono může na silnici bez značek. A nedej bože, kdyby se s nějakým takovým samo domo (byť i profesionálně vyrobeným) povozem stal nějaký průšvih. To mi za to nestojí a i když musím každou korunu před utracením několikrát obracet, tak ten nový kontejnerový nosič se mi nyní jeví jako nejschůdnější řešení.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1826
Registrován: 04 úno 2009 21:07

Re: Koupím traktorový nosič kontejnerů

Příspěvekod poulm » 27 úno 2014 10:16

Tak,evidentně jsi už rozhodnutý,tekže je věc jasná,ikdyž nový nosič kontejnerů s nosností okolo 10t bude celkem cenová palba,když si vezmeš kolik stojí třeba tandemový návěs o podobné nosnosti a to je o dost jednodušší na výrobu.
Nebo zkus ještě pošmejdit po družstvech a třeba ještě někde objevíš kopřivový ten starý traktorový nosič kontejnerů s tou tatrováckou nástavbou na spodní hák. Vyplatilo by se koupit i torzo a dát si ho své-pomocí dohromady,protože se pořád jedná o tovární stroj,který může jezdit bez SPZ a s povinným ručením na pracovní stroj,tohle ti pak nemůže nikdo popřít,zašlý výrobní štítek jde obnovit,někde na netu jsem jej viděl,různé firmy se zabývají výrobou štítků,takže tohle se dá taky obstarat.
Jde o to,že pořád ušetříš několik set tisíc ze zisku,který se v zemědělstvý vydělává velkým potem a dřinou.
Ale to je jen můj názor,rozhodni se sám,každopádně si člověk rád pořídí něco nového a pěkného.
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

Příspěvky: 462
Registrován: 19 kvě 2013 07:21

Re: Koupím traktorový nosič kontejnerů

Příspěvekod Rolník74 » 01 zář 2015 12:41

Známý mě nabízí opavský hakovy tandem,je to i s kontejnerem,stav nic moc,ale platná Stk.Je to od státní organizace,takže bude obalkovkou metodou.Mě je k ničemu,protože to za uř1 nejde tahat,ale je protože když čtu jak jsou v ceně,tak ho asi zkusím vydražit a zkusím ho vyměnit za něco menšího nebo prodat a koupit.

Příspěvky: 162
Registrován: 20 úno 2014 21:35

Re: Koupím traktorový nosič kontejnerů

Příspěvekod kas » 04 zář 2015 20:00

Rolník74 píše:Známý mě nabízí opavský hakovy tandem,je to i s kontejnerem,stav nic moc,ale platná Stk.Je to od státní organizace,takže bude obalkovkou metodou.Mě je k ničemu,protože to za uř1 nejde tahat,ale je protože když čtu jak jsou v ceně,tak ho asi zkusím vydražit a zkusím ho vyměnit za něco menšího nebo prodat a koupit.


Tak ho vydražte a já ho od vás koupím, nebo uděláme výměnu. Plánuji odprodat osmitunky na balonech a ještě jeden návěs by se hodil.

Zpět na Prodám / Koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků