Sraz příznivců FarmWEBu

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Sraz příznivců FarmWEBu

Příspěvekod jirka » 15 pro 2006 15:49

Spolu s Martinem a Vojtou si vás dovolujeme pozvat na povánoční besídku. Tedy vlastně sraz lidí, pro které se FarmWEB stal každodenním společníkem a místem, kam se rádi vracíte. A aby to nebylo pouhé nečinné setkání, dovolili jsme si připravit jistě ne nezajímavý program. Místem konání se stanou Jevišovice, respektive podnik Sýpka v Jevišovicích, a to díky vstřícnosti Agrodružstva Jevišovice. Termín je stanoven na 29. prosince.
Konkrétní program bude následující: Mezi půl jedenáctou a jedenáctou sraz v Jevišovicích u Sýpky. Potom přesun do Velkého Karlova (vlastními dopravními prostředky) a následná prohlídka bioplynové stanice a krokodýlí farmy. Zhruba kolem třetí návrat do Jevišovic a případná prohlídka zem. techniky v areálu Agrodružstva (podle vašeho zájmu) nebo rovnou začátek programu v Sýpce. Zde by šlo o seznámení s připravovanými projekty na FW, společnou dikuzi o Farmwebu ale o zemědělství a technice a v neposlední řadě i promítání našich DVD s videy a fotkami. Na šestou hodinu by pak podle zájmu byla připravena večeře a ukončení srazu (abyste se dostali taky domů). Samozřejmě jsme z celé republiky, takže všechno visí na počasí. Pokud by byla kalamita, akce se odloží.
Koho toto zaujalo a rád by poznal své virtuální známé z Farmwebu, je nutné, aby svoji účast potvrdil na mém, nebo Martinovu mejlu. Zdurazňuji je NUTNÉ se předem nahlásit. Jednoduše proto, abychom věděli, na koho čekat a také připravili prostory pro daný počet lidí. Registrace na našich mejlech probíhá do 22. prosince 2006.

Moc rádi vás všechny osobně poznáme, a proto také tento nápad vznikl a proto se jej snažíme zrealizovat.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 270
Registrován: 03 led 2006 00:00

Příspěvekod Mischel » 15 pro 2006 18:24

Rád bych jel, ale ta dálka... Tak pak aspoň pořiďte nějaké foto... :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 136
Registrován: 15 lis 2005 01:10
Bydliště: Boskovštejn 6

Příspěvekod Vojtěch Rada » 15 pro 2006 18:41

Zdravím.
Rád bych také chtěl všechny účastníky Farmwebu a fora pozva na chystanou besídku. Myslím si, že je to výborná možnost se všichni společne seznámit a podiskutovat o zemědělství, technice a jiných věcech. Věřím, že pokud se tam sejdeme v hojném počtu tak by to mohl být velice příjemně prožitý den.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 522
Registrován: 08 led 2006 00:49
Bydliště: okolí Litovle

Příspěvekod libor » 15 pro 2006 21:20

Rád bych přijel může to být velice zajímavé hlavně technika v Jevišovicích ale čekám maliho traktoristu

Příspěvky: 132
Registrován: 13 lis 2005 18:53
Bydliště: Český Dub okr.Liberec

Příspěvekod Zdenek Srytr » 15 pro 2006 21:24

No se mnou už skoro počítejte,mám to nějakých 350 km,ale tohle je jednou za život a proto s chutí do toho a v Jevišovících 29-tého hotovo!
Ne vážně,50 na 50,je asi tak u mě možné,záleží,co nám nadělí šéf k Vánocům.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 710
Registrován: 21 pro 2005 21:16
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod david » 15 pro 2006 22:10

libor píše:Rád bych přijel může to být velice zajímavé hlavně technika v Jevišovicích ale čekám maliho traktoristu
tak to gratuluju :wink: :wink: :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 163
Registrován: 24 úno 2006 19:49
Bydliště: Kobylnice (okr. BRNO)

Příspěvekod Stepan » 15 pro 2006 22:22

Tak do Jevišovic 29tyho jedu aji dyby nevim co bylo, už se na vás všechny moc těšim.

Liborovi samozdřejmě gratulace.
PS: Přijedeš jindy aji s traktoristem :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 50
Registrován: 16 říj 2006 19:14
Bydliště: okolí Brna

Příspěvekod Michal » 16 pro 2006 13:13

Zdarec ,moc rád bych tam jel a všechny Vás poznal ,ale bohužel se tam nemám jak dostat.Těžko by mě tam taťka zavezl. :roll:
Tak si to užijte přeji 29.krááásnej den :D

Příspěvky: 16
Registrován: 29 říj 2006 12:19
Bydliště: Okolí Prahy

Příspěvekod Milan Šváb » 16 pro 2006 21:12

Já bych rád přijel ale nevím abych tam nebyl jak ryba na suchu protože na forum moc nechodím a moc vás nikoho neznám. Ještě jsi to nechám projít hlavou. Jinak Michale myslím jsi že když jse zněkým domluvíš tak by tě někdo určitě po cestě vzal.O to samé bych chtěl poprosit i já. Pokud by měl někdo cestu přes Prahu nebyl by tak hodný a nevzal mě při cestě kdyžtak sebou,samozřejmě bych náklady na cestu s puli zaplatil.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 365
Registrován: 04 dub 2006 21:24
Bydliště: Ostrov (Karlovarsko)

Příspěvekod Martin x » 17 pro 2006 20:23

Doufam že se tu fotky z tétoakce objeví. Možná bych ukecal tátu že by mě tam odvez, ale budu trávit čas s rodinou. Tak možná někdy příště AHOJ. 8) . Ale je to určitě dobrý nápad. :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 136
Registrován: 15 lis 2005 01:10
Bydliště: Boskovštejn 6

Příspěvekod Vojtěch Rada » 18 pro 2006 00:45

Rád bych jen napsal to aby jste se mezi sebou domluvili a nějak se navzájem svezli atd. Nebo jet skupinově někam do bližšího města a pak váz někdo vezme. Je to o domluvě. Každej má v profilu napsáno kde asi bydlí, tak to nějak dejte dohromady at vás přijede co nejvíc. Někdy jindy během sezóny to jen tak nepůjde, aby jsme se dali dohromady. Navíc většina zvás bude mít dovolené či prázdniny a to se jindy jen tad společně neshodneme.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 136
Registrován: 15 lis 2005 01:10
Bydliště: Boskovštejn 6

Příspěvekod Vojtěch Rada » 18 pro 2006 00:46

A kdo o tom neví, že tato diskuze probíhá tak mu prosím napište, času není moc. Jen dva týdny.

Příspěvky: 26
Registrován: 01 pro 2005 19:16
Bydliště: Od českých budějovic

Příspěvekod Iron baby » 18 pro 2006 12:39

Pánové,já bych vás všechny moc ráda poznala,ale je to pro mě moc daleko :( Snad se podobná akce nekoná naposled a někdy vás poznám i osobně.Pěkně si to všichni užijte a jak už bylo řečeno,pořiďtě nějakou fotku.

Příspěvky: 100
Registrován: 20 lis 2005 19:35

Příspěvekod Jenda » 18 pro 2006 13:58

no docela bych jel se podívat,mohlo by to tam být zajímave.hlavně ta technika Jevišovic.ale potřeboval bych se s někým domluvit samotnýmu se mi tam nechce.jede te tam někdo?z okolí Mladé Boleslavi?

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Příspěvekod OŤAS » 18 pro 2006 22:34

Díky za výborný nápad. Myslím si kdo aspoň trochu může, ať jede, protože i letošní setkání na Techagru bylo zajimavé i přesto že bylo krátké, a bylo tam vidět že si máme o čem povídat. v Jevišovicích toho času bude určitě víc. Já tam na 90% jedu a vemu sebou i to video SK 4 :D

Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2005 17:15
Bydliště: kousek od Lysic, okr. Blansko

Příspěvekod Martin Čepička » 18 pro 2006 23:28

Ahoj všem, už jsem se tu sice dlouho nezvěčnil, ale vypadá to, že bych mohl dorazit a pokecat. První sraz byl fajn a nerad bych si nechal ujít ten druhej :D

Příspěvky: 272
Registrován: 28 čer 2006 16:07
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martasek » 19 pro 2006 15:59

Cau no mozna bych dorazil mam to 100km to se da, do patku dam vedit ale nebudu nikoho znat :oops: :( jeste jsem se chtel zeptat jestli bych sebou mohl vzit kamarada je to velkej fanda do zemedelstvi a atd ale nekamaradi s internetem :D dik do patku se ozvu jak to bude :wink:
zetor rulezzzzzzz

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jirka » 19 pro 2006 19:15

To přeci nevadí, že se neznáme. O tom je ten sraz, že se poznáme. Jistě, nemusí to být pouze lidi regnutí na foru. Přijet může kdokoliv. Jen do pátku potvrďte účast na mém nebo Martinovu mejlu. Douf, že vás budu mít možnost poznat co nejvíc osobně.

Příspěvky: 16
Registrován: 29 říj 2006 12:19
Bydliště: Okolí Prahy

Příspěvekod Milan Šváb » 20 pro 2006 18:39

Já jak to vypadá asi nedorazím protože nemam jak zatím jse nikdo neozval kdo má cestu přes Prahu nebo kolem Prahy.

Příspěvky: 272
Registrován: 28 čer 2006 16:07
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martasek » 20 pro 2006 19:47

Tak s litosti oznamuji ze nedostavim mrzi me to ani nevite jak :cry: :cry: ale 29 na prijde inseminator na kravy a u toho proste musim byt bohuzel :( tak si to tam uzijte a udelejet hodne fotek :wink:
zetor rulezzzzzzz

Uživatelský avatar
Příspěvky: 112
Registrován: 09 led 2006 17:04
Bydliště: okolí UH Hradiste

Příspěvekod Tomáš K » 21 pro 2006 09:51

Sice by sem se tam rad ukazal, ale nevim s kym by sem si tam povidal kdyz tam vicemene budou chlapi kolem 20-30 roku a znam to,ze s polu bude mluvit svoje generace, a beztak sem nemocny :lol:
Ale doufam ze udelate nejake skupinove foto abych videl aspon par jak vipadaji,ale poprosim martina aby pod tu fotku napsal kdo je kdo(prezdivkama)
Chemii k ne/uspechu a spokojenosti z ne/dobre sklizne.GMO je budoucnost

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jirka » 21 pro 2006 17:29

S kým by sis povídal? S námi, přeci. :) Jinak teď mi nešel net a od soboty do 26. minimálně tu zase nebudu. Takže jen připomenu, že je třeba se registrovat. A jak psal Vojta, přes léto je k vidění asi více, ale zase neni možné se kloudně sejít. Takže kdo můžete a pokud počasí vydrží v tomhle stylu, přijeďte.

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Příspěvekod OŤAS » 21 pro 2006 19:14

Tak teď by mně Tomáši doopravdy zajímalo kolik je ti let? Mně je 37 a věř mi že když si se mnou chce povídat třeba o traktorech nebo kombajnech, 5. letý kluk, tak je to můj člověk. Jiné by to asi bylo(asi 15. letý kluk), a chtěl by si se mnou povídat o ženských :D , tak tam by sme asi společnou řeč nenašli :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 244
Registrován: 14 lis 2005 22:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Zetor » 21 pro 2006 23:41

Myslim, ze je to moc dobrej napad navic s moc zajimavym programem, velmi rad bych se toho ucastnil, ale bohuzel nebudu mit auto, a je to 220km. Ale je to moc dobrej napad, doufam, ze se ta akce povede a ze si to uzijete.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 112
Registrován: 09 led 2006 17:04
Bydliště: okolí UH Hradiste

Příspěvekod Tomáš K » 22 pro 2006 09:57

To Otas: Vidis ja zapadam do te gategorie o zenskych :lol:
Ale rad by sem tam jel i prez nemoc,tak bych byl rad kdyby mel nekdo volne misto v aute a pojede v okoli UH Hradiste tak at me napise na SZ (tam se eventuelne domluvime)
Chemii k ne/uspechu a spokojenosti z ne/dobre sklizne.GMO je budoucnost

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Příspěvekod Polci » 22 pro 2006 10:19

Zdravím. 29.12. bych měl jet na sraz FW do Jevišovic, takže kdo by se ke mě chtěl přidat při cestě po trase Louny,Praha, dálnice D1, Jihlava, Jevišovice pište na sz.

Příspěvky: 79
Registrován: 10 dub 2006 10:38
Bydliště: HK

Příspěvekod radek » 22 pro 2006 16:02

Já bohužel nepřijedu mám nemocné dítě a musím jet v pátek na kontrolu, je to škoda , ale zdráví dítěte je přednější, doufám , že příští rok to bude znova a já doufám, že už budu moct. Tak si to tam užíjte a to foto pak hoďte na web.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 350
Registrován: 13 lis 2005 10:08
Bydliště: Valašsko

Příspěvekod Karel » 22 pro 2006 22:36

Mno já pojedu taky a bo se mi nechce kupovat dálniční známka tak to vezmu přes UH do brny a pak do jevišovic kdyby teda někdo chtěl vzit písněte
Řekl sem do žní, je po žních. Zítra s ním jedu naposled.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 67
Registrován: 13 srp 2006 15:13
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod Pája » 23 pro 2006 12:23

Myslel jsem, že mám smůlu, ale po vášnivé diskusi se šéfem mám volno!!!, ale mám další problém - jak se tam dostat. Takže pokud by někdo jel přes Olomouc, a chtěl by se podělit o dopravné, tak se prosím ozvěte! Dík!!

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jirka » 28 pro 2006 11:17

Pánové, jsem rád, že se na sraz registrovalo tolik lidí a že snad budu mít možnost vás poznat osobně. Nad Moravou se prý teď drží husté mlhy a asi nikdo z nás nemůže na zítra vyloužit namrzající déšť. Byl bych nerad, kdyby se vám nedejbože něco stalo, ale sme dospělí chlapi, takže počítám,že když bude hnusně a prostě to nepude přijet, zavoláte a nedá se nic dělat. Ŕikám to proto, že chci, abyse byli vpořádku. Budu jen rád, když vás přijede co nejvíc, ale větru dešti neporučíme, takže na to koukejme rozumně. Dávejte na sebe pozor a kdyby to fakt nebylo sjízdný, číslo na mě nebo Martina máte. Sám nevím, jaká bude cesta, taky to kousek mám.
Mějte se zatím krásně.

Další

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků