dílenské provozy

Příspěvky: 100
Registrován: 20 lis 2005 19:35

dílenské provozy

Příspěvekod Jenda » 21 bře 2007 17:53

Jak je to u vás v podnicích s dílenskými provozy,kolik mají pracovníků.jaké vybavení.jak velké opravy se provádí

Uživatelský avatar
Příspěvky: 710
Registrován: 21 pro 2005 21:16
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod david » 21 bře 2007 19:51

no u nás tři chlapy v dílně dva a pul roku fungl nová dílna nově vybavená a opravy na zetorech a strojích 99% oprav samy na novší traktory na větší opravy jezdí servis

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Příspěvekod OŤAS » 21 bře 2007 23:08

U nás by to ředitel nejradši všechno zlikvidoval. Sme jedni z největších žroutů peněz v podniku :cry:

Příspěvky: 309
Registrován: 18 úno 2007 20:54

Příspěvekod Enguma » 21 bře 2007 23:39

já mám novou dílnu a spravuju vše co se dá...na novější stroje někdy volám servis...aleto jen když jde opravdu o něco velkého a nebo pro diagnostiku...
jinak vybavení dílny průběžně doplňuju.... sloupový vrtačky, strojní pilka, rozbrušovačky, vrtačky ruční, brusky, svářečky apod...
do budoucna seženu i soustruha a frézu...
no náký ty stahováky a ostatní nářadí to mám docela už vybavený... goly apod...
mám taky kočku na zvedání kabiny apod...
jinak dilna asi jako každá no...ale nově postavená letos ...ale zatim nemám topení ještě vyřešený no... :wink:
do další zimy se něco vymyslí zas :wink:
co se týče velikosti oprav - střední opravy ale počítám s GO kompletníma, až bude uplně vybavená mašinama ...
většinou děláme ve dvou... :wink:

Příspěvky: 299
Registrován: 18 úno 2007 18:46

Příspěvekod franta » 22 dub 2007 18:21

OŤAS píše:U nás by to ředitel nejradši všechno zlikvidoval. Sme jedni z největších žroutů peněz v podniku :cry:
vi taky?kurvi dilnari jenom chtej penize na nd unas jeto stejny nas je v dilnach pet ale na cele druzstvo zivocisna poskiznovka a pod :roll:

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků