Reklama na Farmwebu

Příspěvky: 61
Registrován: 14 led 2006 17:47
Bydliště: Strakonicko

Reklama na Farmwebu

Příspěvekod Libor Jungvirt » 12 kvě 2007 23:21

Tak trochu jsem čekal, že se zde podobné téma po zařazení naší reklamy na úvodní stránku začne diskutovat, ale jelikož se tak nestalo, založím jej sám. Jaký je Váš názor na podobné věci? Pokud budu mluvit za naší společnost, která se zabývá prodejem zemědělské techniky, tak musím konstatovat, že reklama na ,,fandovských" stránkách, je pro nás vynikající příležitostí oslovit všechny případné návštěvníky. Přemýšlel jsem, kam všeude reklamu dát, aby se o naší akci vědělo a FW ,,byla jasná volba". A z hlediska provozovatelů FW? Provoz podobného webu stojí mnoho peněz a času a pokud se takto něco vrátí, je to určitě příjemné. Na druhou stranu, by jistě bylo nepříjemné, kdyby jste FW začali brát jako komerční stránky, jelikož ono fandovstí je zde největší devizou.

Tak se klidně do mě, nebo do kluků co tento web provozují pusťte, zajímají mne Vaše názory :) !
LIVA Předslavice - jsme prodejci a tímto se k tomu veřejně přiznávám.

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Příspěvekod OŤAS » 13 kvě 2007 00:38

Souhlasím, je to určitě v pořádku. Dá se říct že tento web se zrodil díky několika nadšencům do zemědělských strojů a časem se vypracoval na velmi profesionální úroveň, a aby mohl fungovat na takové úrovni už to něco stojí, což je logické že mohou řešit i reklamy. Samozřejmě že reklamy na zem. stroje, výstavy , akce a novinky zde asi nikoho nepohorší a pokud bude někdo tvrdit že si tento web některé firmy uplácí pro sebe a svou prezentaci, tak at se chytí za nos a rychle jednají, protože zde jim utíkají i jejich peníze. Jenom doufám že se tady nebudou objevovat reklamy na spoření, zájezdy.....atd. :evil: :D :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 710
Registrován: 21 pro 2005 21:16
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod david » 13 kvě 2007 08:26

no mě je jedno jaká reklama tady bude když bude mnět co dočinění se stroji atd. tak v poho a když bude jiná a bude obtěžovat tak ji zakážu a je to :wink:

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jirka » 13 kvě 2007 10:47

Velice dobrý nápad, Libore, s tímto vláknem a jak jsi napsal, klidně do nás. I nás zajímá samozřejmě zpětná vazba od lidí, pro které FW tvoříme. Vždyť to celé je tvořeno právě pro vás. Důvody jste zde popsali jasně, k tomu nemá cenu se z mé strany vyjadřovat, jen k tomu všemu dodám, že FW zůstane vždy čistě zemědělskou stránkou, stále je topro nás obrovskej kůň a nadále bude a reklama na něco, co nesouvisí se zemědělstvím, se tu NIKDY neobjeví.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 573
Registrován: 26 pro 2006 22:54
Bydliště: Komorní Lhotka (Frýdek - Místek)

Příspěvekod Ondřej Novák » 13 kvě 2007 12:19

Schválně se sem mohlo dát hlasování: Reklama fa FW ano či ne.
Ale výsledek by byl jasný, každý soudný člověk musí chápat, že bez sponzorů se nedá donekonečna udržet takhle kvalitní web. To jestli budou reklamy na různé zemědělské akce, nebo třeba na konkrétní stroje už není podstatné. Záleží na každém co si z toho vezme.
Pokud se bude reklama týkat zemědělství pak říkám rozhodně ANO.
Když osladit, tak Crystalem...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 244
Registrován: 14 lis 2005 22:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Zetor » 13 kvě 2007 12:56

Myslim, ze to je dobry napad, hlavne kdyz jde o prezentaci zemedelskych akci, ktere jsou pro mnohe navstevniky FW zajimave. Ja osobne bych o zadne predvadecce firmy Liva nevedel, kdyby se tu neobjevila reklama. Stranky prodejcu neprojizdim tak casto, za to na FW chodim nekolikrat za den. A doufam, ze spoluprace mezi dovozci a prodejci zemedelske techniky a FW bude v budoucnu vetsi. Je to prospesne pro obe strany, my fotografove se radi podivame na novy stroj, a pro dovozce je to reklama, kdyz se jejich stroj objevi na FW. Snad si to brzy uvedomi vice dovozcu a prodejcu. Jinak i kdyby ta reklama ciste propagovala nejaky produkt tykajici se zemedelstvi, neupozornovala na nejakou akci, tak by mi tu vubec nevadila. Chapu, ze provoz takove stranky je nakladny a autorum preju, at se jim ty naklady vrati. Takze dobry napad a jen tak dal.

Příspěvky: 132
Registrován: 13 lis 2005 18:53
Bydliště: Český Dub okr.Liberec

Příspěvekod Zdenek Srytr » 13 kvě 2007 16:19

Moje reakce je "bohužel" uvedena ze dne 12.5 v Návštěvní knize,takže pokud nahlédnete,tak je moje reakce jasná.
Sto procent ano a do budoucna si přeji ještě "hlouběji".
Takováto forma je velice povedená,nenásilná a jak zde psal pan Jungvirt stojí to HODNĚ času a HODNĚ peněz,takže volba dát sem reklamu je si myslím úplně jednoznačná.A za sebe děkuji LIVĚ a AGRICSu,že se jasně rozhodli přispět.
Takže pánové a dámy z AGRALLu a AGROTECu,AGROZETu a dalších významných firem a a.s.,FARMWEB je Vám k dispozici.....

Příspěvky: 141
Registrován: 01 pro 2006 23:42
Bydliště: Benešovsko

Příspěvekod JD8200 » 13 kvě 2007 20:55

Uplně tu souhlasím hlavně s OTASem a hlavně by bylo moc příjemné se dozvídat novinky a nějaké zemědělské akce přímo na tomto portálu.Někdy se tomu snad ani nedá říct reklama ale dorbá informace....
Takže pokud by tu bylo hlasování jestli relkama ano či ne tak sem jednoznačně pro ANO.
MICHAL

Uživatelský avatar
Příspěvky: 257
Registrován: 30 pro 2005 19:32
Bydliště: MladoBoleslavsko

Příspěvekod vasek » 13 kvě 2007 21:07

Má odpověď je jasně ano, ale za předpokladu, že se do budocna v té reklamě jaksi neutopím a nebudu muset přes různé upoutávky zdlouhavě hledat to co mě zajímá. Proč třeba nezaložit sekci, která by se vyloženě věnovala těmto záležitostem, kdy by na stránkách FW byla vždy nějaká upoutávka, která by donutila případné zájemce nakouknout dále do příslušné sekce a přitom by to výrazně nenarušovalo současný vcelku slušné provedení stránek a určitě by se i dostalo na více inzerentů. Možná je to hloupost, ale tak nějak bych si to dovedl představit. :wink:

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 315
Registrován: 12 lis 2005 00:23
Bydliště: blízko Olomouce

Příspěvekod Martin » 14 kvě 2007 08:40

Diky za založeni toho to vlakna a je to přesne jak řikate velkej web už stoji vetší penize a už to proste začinalo byt na hraně unosnosti. Abych chodil do prace proto abych vydelal penize na provoz a na nic jineho nemel bylo už na hraně a proto ta reklama. Jinak nebojte ovlivnit se necham žadnym smerem abychom prosazovali tu či jinou firmu proste tam bude banner a tim to končí.
To jak piše Vasek že by tu byla dobra sekce na tyhle veci tak tu je ,jsou to pravě NOVINKY ta je určena hlavně na presentace novych zemedelskych stroju nebo jinych vec tykajicich se zemedelství. Zaleži jen na firmach jak budou tuhle sekci využivat

Příspěvky: 679
Registrován: 18 lis 2005 19:11

Příspěvekod Miro » 14 kvě 2007 19:02

Keď si pozriem dnešnú hlavnú stranu tak už je to tam na troch miestach a to sa mi zdá dosť, viacej by sa mi pozdávalo napr. medzi Domu a Forum pridať sekciu Aktuality kde by boli avíza na jednotlivé akcie, kde by sa toho zmestilo oveľa viacej a na hlavnej strane napr. pod novými galériami by mohli byť tie malé upútavky ako sú aj teraz, na ne by sa mohlo dať kliknúť a prejsť na väčšiu reklamu napr. v tej sekcii Aktuality. Druhá vec je ako by s tým súhlasili prípadní inzerenti......

Uživatelský avatar
Příspěvky: 522
Registrován: 08 led 2006 00:49
Bydliště: okolí Litovle

Příspěvekod libor » 14 kvě 2007 20:24

reklama na různé akce firem různé polní dny a předváděčky to by bylo moc dobře

Příspěvky: 272
Registrován: 28 čer 2006 16:07
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martasek » 14 kvě 2007 22:00

100% ano reklamam je to dobre, aby tady martin financoval web na kterej my chodime koukat mi prijde dost blbe tak ze reklama ano a jaka koliv ktera bude vydelavat! a at uz je tady ty reklamy vic!
zetor rulezzzzzzz

Příspěvky: 61
Registrován: 14 led 2006 17:47
Bydliště: Strakonicko

Příspěvekod Libor Jungvirt » 14 kvě 2007 22:57

Pokud má být reklama účinná, tak musí být vidět. Mám obavu, že pokud by se na to udělala zvláštní kolonka, kam by musel každý kliknout, tak by to asi moc inzerentů neoslovilo.

Tyto řádky píšu jako Libor a ne jako prodejce :wink:


Miro píše:Keď si pozriem dnešnú hlavnú stranu tak už je to tam na troch miestach a to sa mi zdá dosť, viacej by sa mi pozdávalo napr. medzi Domu a Forum pridať sekciu Aktuality kde by boli avíza na jednotlivé akcie, kde by sa toho zmestilo oveľa viacej a na hlavnej strane napr. pod novými galériami by mohli byť tie malé upútavky ako sú aj teraz, na ne by sa mohlo dať kliknúť a prejsť na väčšiu reklamu napr. v tej sekcii Aktuality. Druhá vec je ako by s tým súhlasili prípadní inzerenti......
LIVA Předslavice - jsme prodejci a tímto se k tomu veřejně přiznávám.

Příspěvky: 221
Registrován: 13 pro 2006 18:10

Příspěvekod chomyz » 15 kvě 2007 15:51

Tak jak píše pan Jungvirt reklama musí být vidět takže těžko bude jinde než na titulce... blikající bannery byly teda to poslední co mi tu chybělo určitě to přežiju ale zoufale doufám že nebudou tvořit 50 a více procent obrazovky jako na málem už většině nezávislých webů...

Příspěvky: 679
Registrován: 18 lis 2005 19:11

Příspěvekod Miro » 15 kvě 2007 16:30

Trošku ste ma zle pochopili, to čo je už dnes na hlavnej strane som navrhol sústrediť na jedno miesto (nemusí byť na spodu, to bol len nápad), a z toho odkaz na nejakú rozsiahlejšiu prezentáciu na tých Aktualitách alebo niečom podobnom. Skrátka aby to neblikalo po celej obrazovke. V podstate takto by sa dalo toho prezentovať oveľa viacej.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Příspěvekod Polci » 25 kvě 2007 17:48

Tento web stál mnoho času, práce a peněz a to by se lidem co to stvořili mělo pomaloučku vracet, takže reklamu zde neodsuzuji. Akce typu Den zemědělce jsou také jen jedna velká reklama - sice se tam prohánějí stroje po polích -ruchají, přetahují se, tahají různé další stroje,ale co to napoví... Kdo sežene lepšího a zkušenějšího řidiče, má skoro jistý úspěch... V Kameni to bylo vidět. Fendt 936 bomba, ale seděl v něm "pan řidič" - jak se zahrábnul při přetahování s Challengerem a pak mu přidupl brzdu bylo hodně lišácký...
FarmWeb je jak je vidět nezávislý - každý si tu může mít svého favorita a i lidé co to tvoří mají v oblibě jisté značky. To ale každý z nás. Ale nikoho nebude nikdo vykazovat, pokud se bude slušně zúčastňovat diskuse a bude mít vlastní názor.
Rád se na ty bannery i kouknu, protože je dobré vidět, jak má kdo stránky vytvořeny a jaké jsou na nich informace...

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků