koberečky

Příspěvky: 309
Registrován: 18 úno 2007 20:54

koberečky

Příspěvekod Enguma » 22 kvě 2007 08:44

chci se zeptat esli se neprovdávaj nějaký origo koberečky /gumový, hadrový) do novějších traktorů? jako se prodává na míru do každého auta?
potahy na sedačky se dělaj ale zajimalo bym ě esli se dá něco sehnat na přímo daný typ traktoru... viz auta dnešní...koberečky na míru, gumový, hadrový protiskluzový apod...
děkujem

Příspěvky: 272
Registrován: 28 čer 2006 16:07
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martasek » 22 kvě 2007 10:53

no jeje a necha se to sehnat u kazdeho prodejce ND :wink: i na 70,72atd a na crystaly taky sezenes origo gumove koberce ale priprav si docela balik penez :?
zetor rulezzzzzzz

Uživatelský avatar
Příspěvky: 710
Registrován: 21 pro 2005 21:16
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod david » 22 kvě 2007 16:23

martasek píše:no jeje a necha se to sehnat u kazdeho prodejce ND :wink: i na 70,72atd a na crystaly taky sezenes origo gumove koberce ale priprav si docela balik penez :?
no ale psal do novějších traktorů to je jasný že do starších zetorů to sežene ale do nových???? no samotnýho by mě to zajímalo

Příspěvky: 272
Registrován: 28 čer 2006 16:07
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martasek » 22 kvě 2007 18:26

david píše:
martasek píše:no jeje a necha se to sehnat u kazdeho prodejce ND :wink: i na 70,72atd a na crystaly taky sezenes origo gumove koberce ale priprav si docela balik penez :?
no ale psal do novějších traktorů to je jasný že do starších zetorů to sežene ale do nových???? no samotnýho by mě to zajímalo


tak co jsem videl tak tam meli koberce do proxim a forter :wink: to jsem byl jen u prodejce nd na zetory . urcite to musi mit prodejce jenejch znacek nebo to musi sehnat servis co k vam jezdi ovsem myslim si ze to pak teprve bude palba :?
zetor rulezzzzzzz

Příspěvky: 309
Registrován: 18 úno 2007 20:54

Příspěvekod Enguma » 22 kvě 2007 22:03

martasek píše:
david píše:
martasek píše:no jeje a necha se to sehnat u kazdeho prodejce ND :wink: i na 70,72atd a na crystaly taky sezenes origo gumove koberce ale priprav si docela balik penez :?
no ale psal do novějších traktorů to je jasný že do starších zetorů to sežene ale do nových???? no samotnýho by mě to zajímalo


tak co jsem videl tak tam meli koberce do proxim a forter :wink: to jsem byl jen u prodejce nd na zetory . urcite to musi mit prodejce jenejch znacek nebo to musi sehnat servis co k vam jezdi ovsem myslim si ze to pak teprve bude palba :?


no myslím novější traktory...a zetor. to je jasný že to tam je...a ty nová zetory neberu jako novější traktory ani, protože podstata ostala stejná...
čili se ptám do novějšíh traktorů cizích značek...case,NH,MF,fendt apod... je to možný něco takovýho sehnat? na míru do danýho typu?

Příspěvky: 26
Registrován: 05 dub 2007 19:55

Příspěvekod mac » 27 kvě 2007 21:44

sezen koberec a pak staci jen nuz na koberce a trochu se s tim vyhrat... :)

Příspěvky: 309
Registrován: 18 úno 2007 20:54

Příspěvekod Enguma » 28 kvě 2007 22:31

mac píše:sezen koberec a pak staci jen nuz na koberce a trochu se s tim vyhrat... :)


no tak to právě dělám...co sezona to koberec a když je hodně mokro na hnoje tak i dva koberce za sezonu... a už mě to nebaví vyřezávat... a sháně t koberce...
..něco hotovýho sháním - origo .... :wink:

Příspěvky: 111
Registrován: 13 led 2007 20:38
Bydliště: Kladensko

Příspěvekod Lucky » 10 čer 2007 13:05

a co si tam dát lino místo koberce to umeješ a máš to jak nový? jen nápad nelinčujte mě ta to , možná to bude asi kluzký ale nápad to je

Příspěvky: 309
Registrován: 18 úno 2007 20:54

Příspěvekod Enguma » 11 čer 2007 08:10

Lucky píše:a co si tam dát lino místo koberce to umeješ a máš to jak nový? jen nápad nelinčujte mě ta to , možná to bude asi kluzký ale nápad to je


no něco jako lino, to je podlaha traktorů origo....
kobereček je lepší...když se někdo i zouvá před vstupem do roboty.... :lol:
:wink:

Příspěvky: 54
Registrován: 11 dub 2006 21:29

Příspěvekod bobr2 » 17 čer 2007 00:34

Pod nohy na podlahu traktoru se mi osvědčil kus starého pásu z bramboráku s gumovými trny- hrubšími asi 4 cm výšky.Pokud je mokro bláto z bot se oklepe a propadne mezi trny a nohy mám v suchu nahoře.Při čištění pouze pás vytáhnu a vyklepu špínu, kabinu vyfoukám nebo vymetu,pás vrátím a je to v pohodě.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re:

Příspěvekod bold » 06 bře 2008 17:47

Lucky píše:a co si tam dát lino místo koberce to umeješ a máš to jak nový? jen nápad nelinčujte mě ta to , možná to bude asi kluzký ale nápad to je

mám ve 161 lino,za mokra je to o hubu,dobře se to sice udržuje ale klouže to jak prase,navíc mám pod tím originál "tlumící hmotu"která drží vlhkost,pod tím je podlaha furt mokrá a rezne (pro znalce koroduje:-)).záleží co kdo preferuje,někdo si dokáže i v traktoru udržet "kobercovou"čistotu (v dopravě to snad jde)někdo tam může mít cokoliv a bude tam mít 3cm bláta.(někdo to vozí tajně domů do truhlíků).S tím pásem je to dobrý nápad,už jsem viděl koberce s hroty (klasická rohožka)na každé straně tunelu jeden,taky to fungovalo.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 27 návštevníků