Prekážky na poli

Příspěvky: 83
Registrován: 06 kvě 2007 16:51
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvekod PavelM » 10 úno 2008 18:27

david píše:no ty jo :shock: :shock: taková otázečka jak dlouho trvá než se to takhle propadne?????
Ten kombajn urazí asi 5-6 metrů za týden.. a za nim se to většinou hned propadá. Ta rychlost je můj odhad podle toho jak to vypadá na povrchu.
Než tu začali težit, tak tu byla ideální rovina. Všechny prohlubně a dolíky vznikly až v souvisloti s těžbou :(

Příspěvky: 87
Registrován: 24 úno 2007 00:08

Příspěvekod Patras » 10 úno 2008 21:18

Jak vypada takovej kombajn?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 710
Registrován: 21 pro 2005 21:16
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod david » 10 úno 2008 22:03

PavelM píše: Ten kombajn urazí asi 5-6 metrů za týden.. a za nim se to většinou hned propadá. Ta rychlost je můj odhad podle toho jak to vypadá na povrchu.
Než tu začali težit, tak tu byla ideální rovina. Všechny prohlubně a dolíky vznikly až v souvisloti s těžbou :(
no to je hustý jedeš po polu a najednou huk a seš o tři metry níš :shock: :shock: ale pokud se to propadá hned za kombajnem jak tam odtud dostanou lignit a ty lidi?????

Příspěvky: 83
Registrován: 06 kvě 2007 16:51
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvekod PavelM » 10 úno 2008 23:11

Patras píše:Jak vypada takovej kombajn?

Já ho nikdy neviděl, ale je to nějaká fréza co to odfrézovává na dopravník a tím je to dopraveno do bočního tunelu( nebo jak se tomu říká) a odtud to jede na pásu až na šachtu. Za kombajnem jsou takové skluzy po kterých ta zem za nima sedá a tím to tlačí i ten kombaj dopředu. Tou boční chodbou tam chodí i obsluha. Až v tom místě kde jsou už není lignit nebo když se mění směr (jedou o jedno vedle zpátky) tak se celá ta mašina rozebere a postaví ve vedlejším tunelu a jede se dál. Snad to funguje aspon nějak tak podobně.. já to znám jen z povrchu a z doslechu. Jinak nepropadá se to tak, že bys na to vjel traktorem a propadl se. Ono to postupně sedá.

Příspěvky: 299
Registrován: 18 úno 2007 18:46

Příspěvekod franta » 12 úno 2008 21:38

Patras píše:Jak vypada takovej kombajn?
tata snim na šachte prave na tom miru /ta šachta co to spusobyla se tak jmenuje/ jezdil jaho videl težko se popisuje ale před něho bych se dostat nechtel
Naposledy upravil franta dne 12 úno 2008 21:45, celkově upraveno 1

Příspěvky: 299
Registrován: 18 úno 2007 18:46

Příspěvekod franta » 12 úno 2008 21:42

david píše:
PavelM píše: Ten kombajn urazí asi 5-6 metrů za týden.. a za nim se to většinou hned propadá. Ta rychlost je můj odhad podle toho jak to vypadá na povrchu.
Než tu začali težit, tak tu byla ideální rovina. Všechny prohlubně a dolíky vznikly až v souvisloti s těžbou :(
no to je hustý jedeš po polu a najednou huk a seš o tři metry níš :shock: :shock: ale pokud se to propadá hned za kombajnem jak tam odtud dostanou lignit a ty lidi?????
ty mista velmi dobre znam vecer jedes a cesta je rovna a rano je tam hup ze senestihaš divit oni v zemi jdou i 5km pešky než dojdou na misto same ale nekteři jezdi po pasech kteri už to znaji toje samozrejmne zakazane

Předchozí

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků