kouření v zem.strojích atd.

Příspěvky: 48
Registrován: 18 pro 2007 18:47
Bydliště: Vysočina

kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod PAJA XX » 21 úno 2008 19:36

tak co vy na to

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod neznalek » 21 úno 2008 20:52

no proti gustu :lol: pod volantem je místa dost :lol: :lol: ale tedka važně, muj tata kouřil ve všem a neodpudtil si to ani v 512tce...mel na volantu přidělanou plechovku s vodou a do toho uklepaval...ja bych si to nikdy nelajsnul

Příspěvky: 172
Registrován: 23 lis 2006 21:45

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod Tomas » 21 úno 2008 21:06

ja sem zapřísahlej nekuřak a vajgli na podlaze mě serou natož popel na přistrojovce!!!

Uživatelský avatar
Příspěvky: 235
Registrován: 05 kvě 2007 14:49
Bydliště: SLOVAKIA-RADOšINA

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod deutz215 » 21 úno 2008 21:23

ja ked sadnem do traktoru, kde bol fajčiar, tak mám chuť strielať. Hneď facka od smradu a bordel. No proste humus. Vnútri musí byť pekne čisto a musí to tam voňať
ked stroje tak jedine Deutz-Fahr a Fendt

Příspěvky: 48
Registrován: 18 pro 2007 18:47
Bydliště: Vysočina

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod PAJA XX » 21 úno 2008 23:41

ja jen že nedávno tady byla galerie s JD a tam šofer byl kuřák tak se na něj snesla kritika dlouho jsem přemýšlel jestli to vlákno mám založit a vidím že jsem asi udělal dobře

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod neznalek » 22 úno 2008 09:46

tak pokud se strojem jezdi jen ten kuřák, je to jeho věc, ale pokud se střida s nekym kdo nekouří, mel by bejt ohleduplnějsi...nemyslim zrovna nepořádek kterej s tim souvisi, ale takovej ten kuřáckej odér kterej se z te kabiny už nikdy nedostane nemusi vonět každýmu...to pak nepřebije ani vanilkovej "stromeček".Kdyz sem jezdil s tátou, tak sem na to byl zvyklej a nevadilo mi to, ale tedka uz delsi dobu jezdim sam a kdyz vezu nekoho kdo musi kouřit, tak mi to už dost vadí... :roll:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod bold » 22 úno 2008 11:49

No tak k tomuto tématu se taka rád vyjádřím,Pokud je kuřák zároveň majitel a jediný řidič tak ať tam klidně báňá i doutníky z kuby.Ale pokud se střídá,nebo dokonce jezdí jako spolujezdec tak by měl brát ohled.Doma mám 3 ks traktorů a v žádném se nekouří,na to jsem upozornil už všechny,zatím se to snaží respektovat(jeden traktor jsem koupil od kuřáka,ještě půl roku jsem ze všech možných i nemožných skulin tahal vaigly) Takže dokud budu tak se u nás ve strojích hulit nebude a fertik.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 270
Registrován: 03 led 2006 00:00

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod Mischel » 24 úno 2008 21:55

No jo, ale pokaždé, když přijde chuť zastavit a kouřit :?: Jenom proto, aby nebylo v traktoře nakůřené? :| Myslím, že vedení podniku to bývá většinou jedno, hlavně že stroj jede, ne ? :) Jinak já jsem ve 12145 kůřil jak sádrový ježek a cítit to tam nebylo 8) Možná protože tam není "tapiciruňk," který by natáhl kůřem.... :idea:

Příspěvky: 100
Registrován: 20 lis 2005 19:35

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod Jenda » 25 úno 2008 22:09

tak já sem kuřák ale kolikrát doma si nezapálím a v traktoru kouřím jak zběsilej.hlavně o noční to je něco.kolikrát kouři i kluci co běžně nekouří ale když je sezona a jsme tam odrána do večera tak je to asi z máhá.jinak ale vajgli patří do popelníku a ne na podlahu.jsem alergickej na jakej koliv bordel v traktoru a navěci co tam sou zbytečný.v šechno je to v lidech.kdo je prase a má bordel v autě nebo dokonce doma tak ho bude mit i v práci.a chudáci my co jsme pořádní budem trpět.ale tak to chodí všude asi a hlavně tam kde se lidi střídaj na mašinách

Příspěvky: 86
Registrován: 31 kvě 2007 21:42

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod gimik » 29 bře 2008 17:26

..
Naposledy upravil gimik dne 26 říj 2009 18:59, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
Příspěvky: 117
Registrován: 22 pro 2008 22:01
Bydliště: Plzeň-sever

Re: kouření v zem.strojích atd.

Příspěvekod pfernet » 04 led 2009 14:33

Jsem silnej kurak ale na vajgli a popel mam v traktoru popelnik nesnesu tam bordel uz jen kvuli tomu ze tam v sezone stravim vic casu nez doma a hlavne sme lidi a ne dobytek a pak kdyz mam nekoho svezt tak co si asi ten dotycnej pomysli kdyz tam budu mit takovej hnus na zemi jako jsou vajgli to potom mluvi za vsechno i kdyz stane se ze popel spadne na zem a proto vynalezli kostatka a vysavace

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků